Co Dorota Wellman jada na śniadanie, że tak cudownie wygląda? Będziecie zaskoczeni sekretem gwiazdy „Dzień Dobry TVN”

Dorota Wellman w reklamie
Dorota Wellman w reklamie "Lidla". / foto: YouTube

Dorota Wellman nie odpuszcza Jackowi Piekarze i ciągle ściga pisarza za to, że ten miał ją obrazić krytykując jej wygląd mówiąc, że nie grozi jej seks. Jako że sąd przyznał rację prowadzącej „Dzień Dobry TVN”, wyglądu Wellman krytykować nie wolno. Co zatem dziennikarka jada na śniadanie, że tak cudownie wygląda?

Dorota Wellman to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce i współprowadząca program telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”. Wellman jakiś czas temu wytoczyła proces pisarzowi Jackowi Piekarze za to, że ten ją obraził.

Sprawa zaczęła się od tego, że Piekara skomentował udział Doroty Wellman w „Czarnym Proteście” w krótkim wpisie na Twitterze:
Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie…
Do zapłodnienia potrzebny jest seks…
Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja!

Wyraz troski o to, iż Dorota Wellman nie będzie postawiona przed traumatycznym wyborem dotyczącym aborcji, nie spodobał się samej zainteresowanej. Po tym jak pozwała Piekarę sąd przyznał jej rację i nakazał zapłacenie pisarzowi w sumie 470 tysięcy złotych!

Wolne sądy i niezawiśli sędziowie tak orzekli, zatem musi być prawdą, iż Dorota Wellman wygląda cudownie i żeby żaden ancymon nie śmiał mówić inaczej! Co zatem Dorota Wellman jada na śniadanie, co sprawia że może wyglądać tak, a nie inaczej? Okazuje się, że kluczem do wszystkiego są śledzie!

Kocham te ryby. Jedzenie śledzi nie tylko na święta Bożego Narodzenia to piękna polska tradycja. Trochę o tym zapomnieliśmy. Kiedy prowadzę program, to wstaję nawet o 4 rano. Wtedy nic nie przechodzi mi przez gardło. Natomiast jak już minie trochę czasu lub gdy nie jestem w pracy i wstaję później, to chętnie zjadam śledzie na śniadanie. Nie lubię rano jeść niczego słodkiego – powiedziała w rozmowie z „Faktem” współprowadząca „Dzień Dobry TVN”.

45 KOMENTARZE

  1. Nigdy nie przypuszczałem że śledzie są aż tak tuczące. Dzięki Dorocie wyleczyłem się z wszelakich śledzi błyskawicznie.

Comments are closed.