Doda odwołuje koncerty: Niestety w rodzinie pojawił się nowotwór

Dorota Rabczewska
Dorota Rabczewska "Doda". / foto: YouTube

Dorota Rabczewska-Stępień poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że zawiesza swoją działalność zawodową. Wszystko przez chorobę nowotworową, która pojawiła się w jej rodzinie. – donosi se.pl

– Niestety nie mam dobrych informacji.W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas.Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – napisała Doda na Facebooku.

Doda odwołała koncerty. Na jej stronie internetowej można przeczytać, że najbliższe występy miała dać 21 marca na warszawskim Torwarze (Doda z Orkiestrą), 30 marca (impreza zamknięta) i 4 kwietnia (Doda & Virgin, impreza zamknięta).

źródło: se.pl

5 KOMENTARZE

  1. co za tytuł ? nowotwory sie nie pojawiają co najwyżej rozwijają albo ujawniają! gwoli ścisłości to u kazdego z nas komórki nowotworowe tworzą się i gina codzieniie ! tak działa zrowy organizm, a w przypadku chorego zatrutego organizmu system immunologiczny nie radzi juz sobie i powstaja ogniska nowotworowe. Tyle w temacie

  2. Biorąc pod uwagę aspekt czasów, w jakich żyjemy oraz specyficzne poczucie humoru Doroty, nie zdziwiłbym się gdyby była w ciąży.

Comments are closed.