Marcinkiewicz twierdzi, że Isabel chce go wykończyć. „Mojej stalkerki nic nie zatrzyma. Będzie to robić do mojego grobu”

Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz fot. PAP autor: Grzegorz Jakubowski
Kazimierz Marcinkiewicz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz fot. PAP autor: Grzegorz Jakubowski

Kazimierz Marcinkiewicz zabrał głos w sprawie konfliktu z byłą żoną. Twierdzi, że ma już tego dość, a Isabel postanowiła go wykończyć.

Były premier skarży się na Isabel, która według niego toczy z nim wojnę medialną. Chodzi mu o oskarżenia o niepłacenie alimentów.

Mam prawie 60 lat i nie będę tracić życia tylko dlatego, że ktoś zagiął na mnie parol i postanowił mnie wykończyć. To już jest nie do wytrzymania. Czy ja muszę uciekać do innego kraju, żeby to się skończyło? Włosy mam zapuścić czy co, żeby ludzie mnie nie poznawali? – pyta Marcinkiewicz.

Proszę sobie wyobrazić, że pokłóciła się pani ze swoim partnerem. Idzie pani do łazienki wziąć prysznic. Wcześniej siada pani na toalecie. A partner otwiera drzwi, wyciąga telefon i panią nagrywa. I jak pani to odbiera – jako pieszczoty łóżkowe i próbę przeproszenia? – wspomina słynną kłótnię uwiecznioną na zamieszczonym w sieci filmie.

Mojej stalkerki też nic nie zatrzyma. Będzie to robić do końca. Do mojego grobu – stwierdza zrezygnowany Marcinkiewicz.

Były premier zapewnił w rozmowie z Onetem, że spłaci swoją byłą żonę. Dodaje, że zaległości wynikają z nieregularnych płatności jakie są normalne przy wykonywanej przez niego pracy.

Nawet jeśli zalegam z płatnościami, to żywię ją przez 10 ostatnich lat. – dodaje

Do wywiadu we wpisie na Facebooku odniosła się sama Isabel. Stawia sprawę jasno – Niechże Pan zapłaci. I nastanie błoga cisza. I sprawiedliwości i prawości zadość.

Źródło: Onet.pl/[email protected]

6 KOMENTARZE

  1. Bardzo potrzebni są tacy państwo jak pan Kaziu i pani Iza. Dzięki nim ludzie widzą, jak ważna jest wierność w małżeństwie. Także tym pierwszym.

  2. Kaz zaproś Izę do Wenecji (jak kiedyś) ale bez paparazzi i fotoreporterów Vivy i utop ją w kanale

    • Podobno sprawa im się rypła właśnie dlatego, że kazio słabiutko radził sobie z topieniem w kanale…a i jego konto nie okazało się tak wielkie jak…serce :)

  3. nalezy sie – nauczyciel z plloci zostal, premierem? doradzca banku w city of london? , sprzedal sie? i Polske? nich pokutuje,
    Ta kobieta robi dobra robote!!!!!!

Comments are closed.