Michał Wiśniewski nie wytrzymał z zazdrości. „Taniec z gwiazdami” tym razem doprowadził do rozwodu [VIDEO]

Michał Wiśniewski. / foto: Wikipedia
Michał Wiśniewski. / foto: Wikipedia

Michał Wiśniewski złożył powód o rozwód – poinformowała jego żona Dominika. Nie mógł wytrzymać tego, że uczestniczy w „Tańcu z gwiazdami”.

– Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód! – poinformowała Dominika Tajner Wiśniewska na swoim koncie na Facebooku. Później usunęła wpis uzasadniając, że to dla niej trudna i niespodziewana sytuacja.

Spekulacje na temat kryzysu w związku Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego pojawiły się kilka tygodni temu. Wiśniewski miał być chorobliwie zazdrosny o partnerkę trenującą do telewizyjnego show Polsatu „Taniec z gwiazdami”.

Nie podobało mu się to, w jaki sposób zawodowy tancerz, Wojciech Jeschke, będący partnerem jego żony w programie dotyka Dominikę podczas prób.

Wiśniewscy kilka dni temu dementowali te plotki. Teraz, po decyzji o rozmowie, wymowa tego filmu jest dwuznaczna.

Opublikowany przez Michał Wiśniewski Środa, 6 marca 2019

Dominika Wiśniewska może czuć się podwójnie przegrana, bo nieoczekiwanie odpadła w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”. Jako pamiątka po mężu pozostanie jej tatuaż z jego imieniem.

Źródło: Fakt.pl/[email protected]/[email protected]

4 KOMENTARZE

  1. Zrobi sobie covera i po Michale nie będzie ani śladu. Ale tak na marginesie, robienie sobie tatuażu z imieniem kochanego to wiocha totalna (jeszcze z imieniem dziecka ujdzie w tłoku choć też to biednie wygląda).

  2. Prawicowo wolnosciowa rownia pochyła. Pudelek podaje podobne tresci z tym ze jakosc ich pisanina jest prawdopodobnie lepsza pod wzgledem technicznym.
    Kolejny raz udowadniacie ze jestescvie jedynie sowieckimi dywersantami usilujacymi osmieszyc polskie ruchy narodowe i prawice jako taka.

  3. W tym momencie na stronie głównej jest dwóch Wojewódzkich, dwie Dody, dwa razy Andrzej Gołota, po razie występują Marcin Miller, Kinga Rusin, Dorota Wellman, Krzysztof Jackowski, Isabel Marcinkiewicz, Zenek Martyniuk, Cristiano Ronaldo, Kulczyk i jego jacht, żona Marcina z Amber Gold zapłodniona przez klawisza, jedna niszczycielska asteroida, facet, który spłonął w łóżku, męska Paulina, 2 komunikaty pogodowe, bitwa o chłopaka z okazji Dnia Kobiet. Razem 28 newsów, z czego 21 traktuje o tym, co wyżej, a 7 można uznać za merytoryczne, związane z polityką, ekonomią.

Comments are closed.