Michał Wiśniewski rozwodzi się po raz czwarty. Jego żona o niczym nie wiedziała!

Michał Wiśniewski. / foto: Wikipedia
Michał Wiśniewski. / foto: Wikipedia

Michał Wiśniewski rozwodzi się po raz czwarty. Od kilku miesięcy mówiło się o kryzysie w jego małżeństwie z Dominiką Tajner, wydawało się jednak, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Tymczasem Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, jego żona zupełnie się tego nie spodziewała.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski przez długi czas wydawali się małżeństwem idealnym i nic nie wskazywało na to, że para się rozstanie. Gwiazda muzyki ma na swoim koncie już trzy małżeństwa i wydawało się, że to czwarte z Dominiką przetrwa próbę czasu.

Przypomnijmy, że ku zaskoczeniu wszystkich Dominka Tajner odpadła w ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Wydawało się, że u pary wszystko jest w porządku – jeszcze kilka dni temu zakochani wyśmiewali słowa o domniemanym romansie Tajner z jej partnerem tanecznym.

Co ciekawe oboje będą mieli nie lada problem, wszak zrobili sobie na przedramieniu tatuaże z imieniem partnera. – Wygląda na to, że kontrowersyjny wokalista nie odnalazł szczęścia u boku Dominiki. Para wkrótce weźmie rozwód – informuje wp.pl.

Comments are closed.