Skandal! Chcą ocenzurować kibiców piłkarskich, bo sprzeciwiają się sodomitom z LGBTWP. „Jak tak to ma wyglądać, to zamykamy stadiony”

Transparent kibiców Lechii Gdańska. Foto: Twitter/Rafał Bielawa
Transparent kibiców Lechii Gdańska. Foto: Twitter/Rafał Bielawa

Iskierka normalności w Gdańsku, czyli transparent kibiców Lechii Gdańsk broniący dzieci przed sodomitami, został okrzyknięty przez dziennikarzy sportowych „skandalicznym”. – Jak tak to ma wyglądać, to zamykamy stadiony – przytoczyła cytat Anna Brzezińska.

Szokujące i skandaliczne opinie dziennikarzy sportowych w programie „Wirtualnej Polski” na temat transparentu, który pojawił się na stadionie w Gdańsku, choć wydawałoby się, że to właśnie środowisko szczególnie powinno jej bronić.

Przypomnijmy, że podczas poniedziałkowego meczu ekstraklasy kibice Lechii Gdańsk rozwiesili duży transparent mówiący wprost co mają zrobić dewianci spod znaku LGBT. – Sodomici, pedały i pedofile z LGBT! Łapy precz od naszych dzieci! – głosił napis rozwieszony w sektorze gospodarzy w Gdańsku.

Dyskusję na temat rozmowy o transparencie broniącym dzieci przed pedofilami rozpoczął prowadzący program Michał Kołodziejczyk, który hasło kibiców Lechii Gdańsk nazwał „skandalicznym”. Obecna w studio reżyserka w dość ciekawy sposób połączyła transparent z…atakami na zawodników.

To nie jest kwestia tylko transparentów, jeżeli dochodzi do ataków na zawodnika…To jest kolejny rozdział w eskalacji tej przemocy, Brytyjczycy bardzo surowo to oceniają, Finney napisał: jeżeli tak ma to wyglądać, zamykamy stadiony (…) nie ma żartów, nie możemy czekać aż ktoś zginie – powiedziała Anna Brzezińska.

Ciężko się z opinią p. Brzezińskiej nie zgodzić, wszak zapewne w każdej drużynie piłkarskiej postępacy widzą co najmniej 2 homosiów i po 1 zmiennopłciowcu, a transparenty z „homofobicznymi” hasłami ranią równie mocno, co rzucenie butelką po piwie w zawodnika.

Michał Kołodziejczyk, dalej w dyskusji o transparencie, mówi o „zezwierzęceniu obyczajów”. Obecne w studio panie tylko mu przytakują i zachęcają do jeszcze bardziej radykalnych opinii. – Poziom agresji jest już maksymalny, pewnie może być jeszcze wyższy, ale ja nawet nie chcę go sobie wyobrażać – tą światłą myślą popisała się z kolei Daria Kabała-Malarz.

W dalszej części opowiedziała się za cenzurą. – Nie chcę by stadion był miejscem do wyrażania tego typu opinii, jak pokazał poprzedni i obecny weekend, wielu kibiców chce te opinie tam zanosić – stwierdziła.

Eksperta od social mediów Justyna Kwiecień stwierdziła natomiast, że ów transparent jest już aktem przemocy. – Taki transparent, który się pojawił wczoraj w Gdańsku dla mnie jest już aktem przemocy. Jest słownym, ale takim bezpośrednim aktem przemocy – powiedziała Kwiecień.

Na koniec wszystkich i tak przebiła Brzezińska, która zupełnie poważnie rzuciła propozycję, by po wywieszaniu takich transparentów przerywać mecze. Drodzy dziennikarze, może byście tak, z racji wykonywanego zawodu, raz stanęli w obronie wolności słowa, a nie opowiadali się za cenzurą treści „niepoprawnych politycznie”.

24 KOMENTARZE

 1. Ale błazenada tych „dziennikarzy”. Tak ich boli treść tego transparentu? A co, wolą żeby pedofile i pederaści jednak zbliżali się do dzieci? Może transparent nie przebierający w słowach, ale postulat zacny.

 2. Stadion to nie miejsce na politykę, tylko na zawody sportowe, ale niecywilizowany miot blokerski tego nie czuje, a Ziobro ich tylko pogłaszcze po główce zamiast skierować do kolonii karnej jak należałoby.

  • Niby racja z tym, że stadion to nie miejsce…tylko jak nie ma tej rzetelnej debaty gdzie indziej w przestrzeni publicznej gdy jedna strona rosci sobie prawo do monopolu na prawdę i ruguje inne i to pod płaszczykiem tak zwanej tolerancji, to gdzieś ta debata sila rzeczy musi się odbyć w takiej czy innej formie (L)

  • Ale to nie jest polityka, tylko życie. Lubisz jak homosie zabawiają się z Twoimi dziećmi i uczą je jak cudownie wsadza się pen…a w p..e? Won lgbtwp od mojego dziecka!

  • Widac , że Twoje pojęcie o ruchu kibicowskim w Polsce jest zerowe. Ale cóż troll to troll nie musi wszystkiego wiedzieć

 3. Zakazy stadionowe dla tych bandytów, nich żaden z tych zwyrodnialców już nie wejdzie na stadion do końca życia.
  Dodatkowo wizyta policji o 5 rano, zwijaja ich na dołek, ich i ich rodziny, i przesłuchanie siedzac na nodze od stołka, wybijanie zebow kolba karabinu, wbijanie igieł pod paznokcie itp.
  Kibole lechii to śmiecie a ich matki tonprostytutki portowe!

  • A ty szmato spod znaku odmieńców należy ci się przywiazanie do krzesła i odcinanie kawałków ciała co 5minut kawałek po kawałku aż zdechniesz.

 4. Transparent to przemoc? To tylko ostrzeżenie, żeby zboczeńcy nie ruszali naszych dzieci. Niech sobie swoje uczą czego chcą, od naszych wara!

  • Mam nadzieje że opieka społeczna odbierze Ci dziecko i da je parze lesbijek.

 5. „Drodzy dziennikarze, może byście tak, z racji wykonywanego zawodu, raz stanęli w obronie wolności słowa, a nie opowiadali się za cenzurą treści „niepoprawnych politycznie”.” to i tak nie będzie możliwe, bo oni mają w poważaniu wolność słowa bo im bardziej się opłaca dawać tematy gdzie ktoś im dodatkowo zapłaci. Przecież te hasła z LGBTKGB, promowanie socjalizmu, bronienie wszystkich tych co się żalą że nie mają praw jakich by chcieli i wręcz nakazują by im takie dać, to przecież robią ludzie, którzy dali się sprzedać za parę sztuk złota.

  • Np twoja matka sprzedaje sie za pare sztuk złota pod latarnią, ale nikt jej nie ocenia.
   Ci dziennikarze to inteligentni i szlachetni ludzie walczacy z przemoca tych zezwierzeciałych kiboli!

 6. Poj.ebało już wszystkich do reszty! Na stadionie nie można, w internecie nie można, w telewizji nie można, w radiu nie można. To gdzie do kur.wy nędzy można jak nigdzie nie można?! Nie zakneblujecie ust normalnym ludziom. A żeby zrobić wam na złość każdego ped.ała i sodomite powinno się wytykac palcami, gnebić i oddać na przymusowe leczenie bo to choroba psychiczna!

  • Moja matka robila sobie skrobankie malym widelcem nawet w tramwaju! A lubiala sie dmuchac z facetami z Sudanu? Jeden czarny tak ja zajechal w Vulve ze Mama sie pos.rala a to podniecilo pozostalych a oni lubia sie taplac w goownie

 7. Wolność słowa – tak, ale tylko pod warunkiem, że poglądy ma się zgodne z obecnie propagowanymi.

  A co jest takiego strasznego w tym napisie? To, że autorzy występują w obronie dzieci? Ten transparent nie tylko nie jest skandaliczny, a jest wręcz chwalebny.

 8. no coz dwie pieczenie na jednym ogniu po co wychodzic na ulice jak mozna isc na mecz wywiesic szmate i czuc sie ze sie jest patriota. a po meczyku do domu obowiazek odpierd….

Comments are closed.