Finlandia ubogacona kulturowo. Imigrant z Iraku zabił, poćwiartował i ugotował swego kolegę. „Horror, groteska i kompromitacja policji”

Nóż jednego z mężczyzn biorących udział w bijatyce/foto: YT
Zdj. ilustracyjne.

Do sądu w Kymenlaakso wpłynął akt oskarżenia przeciwko imigrantowi z Iraku, który zabił, poćwiartował i ugotował swego kompana. Fińska policja skompromitowała się podczas interwencji w jego mieszkaniu.

Prokuratura oskarża 43-letniego Irakijczyka o pobicie i skopanie na śmierć swego 35-letniego kompana. Robi to jednak tylko na podstawie poszlak, bo ciało ofiary zostało poćwiartowane i ugotowane.

Do zdarzenia doszło w sierpniu 2018 w Kotka. Sąsiedzi Irakijczyka słyszeli wrzaski i dziwne odgłosy dobiegające z jego mieszkania. Mogły one wskazywać na awanturę i bojkę. Wezwali więc policję. Irakijczyk jednak jej nie wpuścił do mieszkania, więc patrol sobie pojechał.

Irakijczyk mógł więc spokojnie zająć się zwłokami swego kolegi. Jak ustalono w śledztwie następnego dnia kupił nóż elektryczny, kilkadziesiąt foliowych worków, przyprawy i detergenty. Irakijczyk zaczął ciąć zwłoki ofiary. Sąsiedzi znów słyszeli dobiegające odgłosy -elektrycznego noża, ale myśleli, że w mieszkaniu na górze trwa remont.

Irakijczyk poćwiartował więc zwłoki i ugotował je po kawałku. Od kości udzielił mięso. Niektóre kości pomalował nawet farbka. Potem wszystko to załadował do worków, do których wrzucił przyprawy i detergenty i wywiózł to wszytko do lasu, by wrzucić do wykopanego wcześniej dołu.

Sprawę odkryto dopiero po dwóch miesiącach i aresztowano Irakijczyka. Jak się tłumaczył wcale nie zabił kolegi. ten zwyczajnie zmarł w czasie kłótni. Irakijczyk zeznał tez, iż nie wiedział, że musi zawiadomić policję, i o tym że potrzebna będzie autopsja, więc ot tak podział go i ugotował.

8 KOMENTARZE

 1. nie bardzo łapie o co mu chodziło z tymi przyprawami… robakom będzie lepiej smakować?
  coraz weselej ….

 2. Finowie podobnie głupi jak Polacy popierający śmiecie z PiS. Myślą, że wrogiem jest Rosja, a tymczasem zagrożenie pochodzi z zupełnie innej strony.

  • W twojej kochanej Rosji jest procentowo więcej muzułmanów niż w jakimkolwiek kraju UE, tępawy mikkolubie.

   • Zapomniałeś dodać, że w ROSJI są trzymani za mordę nawet jeżeli „czują się silni”
    i tylko twoje us(a)raelskie parchate pany robią z nich „demokratyczną opozycję” jak zwykle z resztą po świecie…
    ty pożyteczny idioto twoich parchatych panów kiedy znowu będziesz miał chanuke w sejmie ?????
    SPADAJ piesku na parchatej smyczy…..

 3. Tepawy pozyteczny idioto, oni sa w Rosji od stuleci. Nikt ich tam teraz nie zaprasza i nie placi im zasilkow za to, ze sa muzulmanami.

Comments are closed.