Jak uchronić dziecko przed legalizowaną pedofilią w szkole w ramach LGBTNSDAP+? Pobierz oświadczenie i złóż u dyrektora

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. YouTube
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. YouTube

Fundacja Pro-prawo do życia przygotowała antypedofilskie oświadczenie dla rodziców i zachęca do składania go u dyrektorów szkół i przedszkoli. To odpowiedź na forsowanie tzw.”edukacji” seksualnej według Standardów WHO przez homoseksualne lobby LGBTNSDAP.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBTNSDAP, której faktycznym celem jest wprowadzenie we wszystkich stołecznych szkołach „edukacji” seksualnej według Standardów WHO i zajęć oswajających dzieci z homoseksualizmem.

Władze Warszawy nie kryją także, że planują rozszerzyć tego typu „edukację” również na przedszkola. 4-latki w praktyce będą uczyć się o masturbacji, 6-latki o wyrażaniu zgody na seks a 9-latki na temat pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu. A wieczorem dobranocka…

Podobne plany wobec dzieci mają władze Gdańska, gdzie w ubiegłym roku przyjęto tzw. Model na rzecz Równego Traktowania, zakładający „edukację” seksualną na terenie szkół w tym mieście. O próbach wprowadzania „edukacji” seksualnej słychać również w innych miastach i miejscowościach w całej Polsce.

Co więcej, „edukatorzy” seksualni już od dawna wchodzą do szkół na terenie całego kraju pod pozorem organizowania zajęć o „tolerancji”, „dyskryminacji” czy „dojrzewaniu”. W praktyce w trakcie tego typu lekcji oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z ideologią LGBTNSDAP.

Aby pomóc rodzicom obronić dzieci przed zgorszeniem, Fundacja Pro-prawo do życia przygotowała oświadczenie, które można złożyć u dyrektora szkoły i wychowawcy. Dzięki temu dokumentowi, rodzice z góry nie wyrażają zgody na uczestnictwo swoich dzieci w lekcjach, warsztatach, spotkaniach, apelach, pogadankach itp. a także w wyjściach pozaszkolnych, które związane są z obszarem działań tzw. „edukatorów” seksualnych.

Za pomocą oświadczenia rodzice zobowiązują również szkołę do informowania z wyprzedzeniem na temat wszelkich podejrzanych zajęć aby móc reagować poprzez nieposyłanie dziecka na lekcje. Dostępne jest ono na stronie stoppedofilii.pl.

Źródło: materiały prasowe Fundacji Pro

22 KOMENTARZE

 1. to się nie może dziać.

  oni traktują seks jak jedzenie cukierków.

  temu nie dam, temu nie dam, temu dam.

  skandaliczna sytuacja. powinno się tego trzaskowskiego powiesić za jaja.

  • lub obciąć jaja. po co narażać ludzi na tak paskudny widok.

  • To się NIGDY NIE POWINNO ZDARZYĆ! Odpowiedzialni są wszyscy normalni Polacy przez swoją źle rozumianą tolerancję. Ja pierwsza przyznaję się do winy. Wszyscy tolerowaliśmy ich wybryki i nie reagowaliśmy na to. A oni najpierw tylko chcieli „przytulić się” do opuszka paluszka normalnych. Potem chcieli już palec, potem całą rękę a teraz chcą rządzić i terroryzować całego człowieka/cały organizm/wszystkich ludzi! Oni nie wiedzą co to seks, jak każdy zaburzony człowiek mają tylko nieograniczoną chuć i chęć na wszelkie najgorsze wynaturzenia. Nieważne z kim, nieważne gdzie byle tylko ich chore żądze były zaspokajane przez każdego i w każdym momencie… To chore! To są nienormalni ludzie, których społeczeństwo zamiast leczyć pozwalało tym dewiantom na coraz więcej a choroba coraz bardziej się rozwijała i rozwija. To tak samo niebezpieczne dla wszystkich jak chore ideologie. Najbardziej przerażające jest to, że zagraża bezbronnym, nieświadomym dzieciom… To powinno natychmiast się skończyć! Społeczeństwo (wszyscy normalni) MUSI! się zmobilizować do ustawienia i wskazania dewiantom miejsca w szeregu i przywrócenia normalności! Innej opcji w ogóle nie biorę pod uwagę!

 2. PROTESTUJĘ przeciw zamazywaniu prawdziwego obrazu sytuacji! „Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBTNSDAP” . Nie żadne żartobliwe „LGBTNSDAP” lecz deklaracja wprowadzająca do szkół nauczanie lesbijek, pederastów (jesteśmy w Polsce gdzie urzędowym językiem jest język polski a nie slang anglosaski z którego pochodzi słowo „gay”), biseksualistów i osób po zmianie płci!
  Od portalu konserwatywnego i prawicowego oczekuję rzetelności a przede wszystkim PRAWDY!

  • Hola, hola @tereferek, a czaskoski to kto!? Minister Oświaty, Kuratorium, kadra nauczycielka, psycholog etc. A lgbt – i w-uj wie kto!? to co to jest przedmiot od urodzenia aż do zdemoralizowania i zniszczenia człowieka!? NIGDY! do tego normalni ludzie NIE! mogą dopuścić! No i co rozumiesz pod wyrażeniem „…deklaracja wprowadzająca do szkół nauczanie lesbijek, pederastów…” Zaburzeni będą nauczać czy będą nauczać zaburzonych!? Bo nie rozumiem. Jeśli zaburzeni mają nauczać to co im do szkoły i cudzych dzieci!? Jak człowiek sam będąc ułomnym może nauczać o zdrowiu!? A jeśli będą nauczać zaburzonych, to kogo!? Kadrę nauczycielską czy inny personel dorosły pracujący w szkolnictwie!? A jeśli masz na myśli dzieci, to jakie lesbijki i pederaści!? Takich wśród dzieci NIE MA! Dziecko to tylko dziecko – czyli mały człowiek, chłopcy i dziewczynki, innych ludzi wśród dzieci NIE MA!

 3. Po co komplikować? Kto spróbuje indoktrynować mi dzieciaka naraża się na pyskówkę i obicie mordy, jeśli będzie się upierał. Obicie mordy będzie miało charakter bezwzględny jeśli ktoś spróbuje indoktrynacji na zasadzie faktów dokonanych bądź szkolnego przymusu. Mam opory przez publicznym opisaniem co się stanie, jeśli to wyjdzie poza indoktrynację. Przypomnę tylko nazwisko: Drasius Kedys.

  • Dlatego w normalnym kraju istnieją sądy honorowe.

  • Tajemniczy don Pedro,
   No właśnie po co komplikować? Sorry, ale mało cię do tej sprawy… Ta przeklęta mordercza hydra rozrosła się do rozmiarów nieprzyzwoitych, że tak to oględnie ujmę. Wszyscy normalni, dorośli Polacy muszą się zmobilizować i gonić zaburzonych wszelkimi metodami. To nie tylko prawo ale i OBOWIĄZEK! każdego normalnego Polaka w każdym wieku i niezależnie od płci. Tu jest równouprawnienie:) kobiety i mężczyźni mają pełne prawo i obowiązek bronić NORMALNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA DZIECI!…Proponuję rozwiązanie pod hasłem: NIEZAPOMINAJKA, żeby zaburzeni ZAWSZE! pamiętali gdzie ich miejsce!… Tak, tak drodzy rodacy, trzeba się będzie „przeprosić” ze skutecznymi działaniami tzw. komuny – pod tym względem. Nie wiem co policja (wtedy milicja) miała za skuteczną metodę i nie wiem dokładnie na czym polegała ta akcja „narcyz” (czy też inny kwiatek) ale była nad wyraz skuteczna, bo zboczki nie mogą komunie tego darować do dzisiaj, dlatego ich środowisko najbardziej pluje na komunę, że taka zła była, pod tym względem normalna była i pilnowali normalności, dewianci byli ustawieni do pionu a nie tak jak dzisiaj chcą wszystko i wprowadzać homo terror dla normalnych ludzi! Myślę, że „lekarstwo” na zaburzonych mieli bardzo dobre. BYŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ Z ZABURZONYMI I TAK MA POZOSTAĆ! DZIECI MAJĄ PRAWO (TAK SAMO JAK I RODZICE) DO WYCHOWANIA W BEZPIECZEŃSTWIE I SPOKOJU! I TAKŻE DO PRZEKAZYWANIA WIEDZY PRZEZ WYKWALIFIKOWANYCH NAUCZYCIELI, I WIEDZY STOSOWNEJ DO WIEKU DZIECKA! Koniec, basta! Inaczej nie może być! Co to znaczy, że zaburzeni chodzą sobie do szkoły (może jeszcze do przedszkoli i żłobków!?) i demoralizują dzieci!? Jakim prawem i na jakiej podstawie!? Powinni mieć założoną sprawę karną! Wszyscy, którzy są za to odpowiedzialni!

 4. „Dzieci należą do rodziców” – Każdy powie, że to jest jak najbardziej moralne, konserwatywne, odwołujące się do tradycji rodziny, ale w tej chwili w całej europie obowiązuje zasada „Wszystkie dzieci nasze są” – pedofilska komunistyczna zasada. Jeśli państwo może odebrać dzieci rodzicom – nieważne czy wysyła je pod przymusem do państwowej szkoły, przetrzymuje w państwowej służbie zdrowia, każe je POD PRZYMUSEM zaszczepić czy po prostu odbiera je rodzicom z innych przyczyn np. z powodu klapsów albo tego, że mieszkanie jest źle urządzone, to znaczy, że zasada „Dzieci należą do rodziców” obecnie nie obowiązuje. Po prostu dziś dzieci nie należą do rodziców, tylko do państwa

 5. Jeśli tylko pozwoli się rodzicom samym decydować czy w ogóle posyłać dzieci do szkoły, w jakim wieku je posyłać do szkoły, do jakiej szkoły je posyłać, jaki program wybierać dla swoich dzieci w uzgodnieniu z daną szkołą, to nagle okaże się, że to całe LGBT nie ma racji bytu w żadnej szkole, bo żadna szkoła nie pozwoli sobie na zepsucie opinii (zwłaszcza w erze internetu) wpuszczając tych mentalnych pedofilii do siebie. Jest tylko kilka warunków – całe szkolnictwo do prywatyzacji, ME zostaje zlikwidowane, obowiązek szkolny jest zniesiony, a państwo ma zakaz dotowania kogokolwiek np. LGBT czy związków zawodowych. Za chwile się okaże, że mamy normalne zdrowe społeczeństwo. Tak samo zresztą byłoby z właścicielami ulic – żaden prywatny właściciel drogi nie dopuściłby do parady równości na swojej ulicy. Socjalizm trzeba zlikwidować całkowicie – i wtedy skończą się problemy których w normalnym społeczeństwie nie ma.

  • Może i dobre rozwiązanie, ale tylko dla bogatych rodziców. A co z biednymi rodzicami? Ich dzieci mają w ogóle nie chodzić do szkoły? Szkoła powinna być dla wszystkich dzieci. Bezpieczna szkoła, gdzie dzieci przekazywana jest wiedza z nauk ścisłych i humanistycznych. Tu też jest manipulacja i jak zwykle podstępne dorwanie się do dzieci i ich demoralizacja w właściwie „wychowanie” sobie przez zaburzonych przyszłych obiektów seksualnych! LGBT i w-uj wie kto, to przestępcy! którzy powinni być ścigani przez wszystkich i odpowiadać karnie! Zagrażają bezpieczeństwu dzieci a rodzicó wprowadzają w stany lękowe o swoje dzieci. Niebezpieczeństwo LIKWIDUJE SIĘ! KAŻDYMI ŚRODKAMI I METODAMI! Dzieci to przyszłość każdego narodu, dewiant nie jest żadną przyszłością, to pasożyt, szkodnik, nikt!
   „Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie” – Kanclerz Jan Sariusz Zamoyski , założyciel Zamościa , wielki hetman koronny Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

   • To jest właśnie rozwiązanie dla biednych, kapitalizm jest dla biednych żeby biedni mogli łatwiej wyjść z biedy i szybciej się rozwijać, a socjalizm rzuca najbiedniejszym kłody pod nogi przez co spowalnia rozwój najbiedniejszych. Edukacja to coś więcej, niż obowiązkowe uczęszczanie do drogich nieefektywnych państwowych szkół. Może być np. coś takiego jak edukacja domowa. Państwowe szkoły marnują czas, potencjał ludzki i indoktrynują. Jeżeli na danym terenie większość szkół będzie uczyła tego samego, to oczywistym jest, że poziom nauczania spadnie – to logiczne.

    youtu.be/eSdOsCnH_3I

    youtu.be/5wfNvI-6ErA

    Provider, master and slave sealed in this sovereign hate
    Mislead by all you create
    Sealed in this sovereign hate
    Deceived to manipulate

 6. A ja się pytam: gdzie są i co robią wszystkie służby odpowiedzialne za BEZPIECZEŃSTWO DZIECI, ICH RODZICÓW, PRAWO DO NORMALNEGO WYCHOWYWANIA, SPOKOJU itd.itp. Dziecko trzeba zawsze chronić przed każdym złem i niebezpieczeństwem i LIKWIDOWAĆ! NATYCHMIAST! to zagrożenie! Jakkolwiek to brzmi!… DZIECI MUSZĄ BYĆ BEZPIECZNE W KAŻDYM MOMENCIE! koniec, basta!

  Czy prezydent miasta (nawet jak jest to stolica kraju) ma prawo podpisywać przywilej dla jednej, zaburzonej grupy społecznej!? A co z resztą? Kiedy przywileje dla innych np. złodziei i morderców i innej patologii!? Przecież to też zaburzone, małe grupy społeczne? Następnie będą oni w kolejce!? A co z normalnymi ludźmi!? Gdzie jest poszanowane prawo i jak broni się prawa normalnych ludzi do życia w spokoju i bezpieczeństwie dla nich i ich najbliższych!?

  „Co więcej, „edukatorzy” seksualni już od dawna wchodzą do szkół na terenie całego kraju pod pozorem organizowania zajęć o „tolerancji”, „dyskryminacji” czy „dojrzewaniu”.” JAKIM PRAWEM I NA JAKIEJ PODSTAWIE ci „edukatorzy” (podejrzewam, że zaburzeni) zamiast do szpitali na własne leczenie chodzą sobie po szkołach dla dzieci!? Mają ci „edukatorzy” uprawnienia do zajmowania się dziećmi, cudzymi dziećmi i ich nauczania!? Na jakiej podstawie!? Czyli co!? Szkoła jest siedliskiem i instytucją stwarzającą realne niebezpieczeństwo dla dzieci!? Czy te w/w zajęcia są przedmiotami ścisłymi czy humanistycznymi zgodnymi z obowiązującym programem nauczania? Za tą skandaliczną sytuację, wszyscy winni powinni ODPOWIADAĆ KARNIE!

  Uważam, że cyt. ” Aby pomóc rodzicom obronić dzieci przed zgorszeniem…” Wyśmieją was i polegniecie. Zrobią z was w sposób manipulacyjny ostatnich ciemniaków etc. Dlaczego jesteście tacy delikatni wobec REALNEGO ZAGROŻENIA DLA DZIECI!? To nie tylko zgorszenie. To deprawacja, niszczenie psychiki dzieciom, przekazywanie „wiedzy” nieodpowiedniej dla ich wieku czyli demoralizującej – czyli NISZCZENIE LUDZI! przez obce osoby nieuprawnione do jakiegokolwiek uczenia – czyli przestępców! Czy na tych przestępców nie ma paragrafów w polskim prawie!? Robić sprawy sądowe i wszyscy odpowiedzialni Polacy muszą bronić dzieci w każdy sposób! Podkreślam w KAŻDY SPOSÓB PRZED PRZESTĘPCAMI! A jeśli nie daj Boże, któremuś obrońcy dzieci spotkałaby jakaś „nieprzyjemność” to wszyscy Polacy muszą bronić tej osoby! Tak to widzę.

 7. co to za dewiacje?? w samym who jego kierujacy to skrajny lewak z afryki – trzeba zdusić w zarodku te zboczenia i deprawacje psychiczne dzieci co to jest żeby klika dewiantów narzucała swoje chore zachowania większosci społeczeństwa? sztachety pójdą w ruch jak nic i kilka mord zostanie obitych ! a co te zasrane fundacyjki robia w Polsce? co na to PiS?????

  • Czy przypadkiem jakiś „pracujący” w tym „who” nie był nie tak dawno zamieszany w aferę/skandal pedofilski? Nie mogę znaleźć…hmm…wszelki ślad zatarto, czy słabo szukam?

 8. muszę bronić swoje dzieci więc sam im mówię co jest normalne a co jest zboczeniem… na wszelki wypadek uczę też swoje dzieci jak się ukręca wór wszelkiej maści zbokom jakby co do czego przyszło

  • Zrozumcie ludzie, że jak się wszyscy nie zjednoczą to w pojedynkę polegniesz! Zmobilizować wszystkie siły i wszystkich normalnych i nie bać się! Wszystkich nie zamkną! Policja i inni też mają dzieci! Wywalić wszystkich dewiantów na bezludną wyspę z dala od Polski – zbiorowo! Wszystkich nie zamkną, bo normalni policjanci, sędziowie itd. też musieliby zamknąć samych siebie! Obejrzyj tylko to, jak podstępnie demoralizują być może i twoje dzieci (od jakiejś 9min35sek.) (yt) pt. „Barbara Nowak: W Polsce odbyła się lekcja, na której pokazano film porno. Dzieci były przerażone”

   Wywalić od nas a tym bardziej wszystkie zboczki na zbity pysk! Najwyższy czas, żeby to oni bali się normalnych ludzi a nie odwrotnie! I robić sprawę karną za sprawą wszystkim dewiantom NISZCZĄCYM LUDZI OD MAŁEGO! indywidualnie czy zbiorowo wielu rodziców. Zniszczyć te chore łby na zawsze! Innego wyboru normalnym ludziom nie dali, bo inaczej oni zniszczą dzieci, dorosłych, wszystko gady zniszczą. Będzie u nas tylko gnój i Sodoma i Gomora!

 9. „Homoseksualiści są gorsi niż psy i świnie, są wybrykiem natury i obrazą godności ludzkiej. Homoseksualizm przywlekli do Afryki biali kolonizatorzy. I zostawmy go białym.” – Robert Mugabe

 10. Trzeba na równo zacząć traktować homoseksualnych jak i pedofili Zoboki won z oczu ‚!

Comments are closed.