Jakimowicz nie wytrzymał po wizycie na siłowni: „Współczuję współczesnym kobietom”

Jarosław Jakimowicz PAP/Rafał Guz
Jarosław Jakimowicz PAP/Rafał Guz

Jarosław Jakimowicz, aktor znany z takich filmów jak „Nic śmiesznego”, „Młode Wilki” czy „Poranek kojota”, wybrał się na siłownię. To co tam zobaczył skłoniło go do napisania sarkastycznego komentarza.

Jakimowicz kpi, że tylu pięknych mężczyzn skoncentrowanych na sobie zebranych w jednym miejscu jeszcze nie widział. Aktor nabija się, że skupiają się tylko na swoich ciałach oraz wyregulowanych brwiach i brodach.

Jakimowicz dodaje, że współczuje współczesnym kobietom i dziewczynom sugerując, że współcześni mężczyźni są mało męscy. Wyraża też obawy czy taki „mężczyzna” byłby w stanie stanąć do skutecznej walki z najeźdźcą i ma nadzieję, że armia wroga będzie się składać z podobnych osobników.

O Jakimowiczu stało się głośno w ostatnich dniach gdy skomentował wpis Dominiki Tajner-Wiśniewskiej na temat jej rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Aktor zasugerował niedwuznacznie, że to Wiśniewski dał jej powody do wystąpienia o rozwód. Jakimowicz nie sprecyzował co ma na myśli i raczej się tego nie dowiemy gdyż Dominika Tajner skasowała post dotyczący rozwodu motywując to bardzo trudną sytuacją, w której się znalazła.

13 KOMENTARZE

  1. Degeneracja dotyka też kobiety. Ale to kobiety przetrwają. Mężczyźni zostaną wyrżnięci a kobiety trafią do łóżek najeźdźców. To naturalny proces w historii.

  2. A pan Jakimowicz zapomniał jak był na dyskotece w mimi nice w Słupsku jakieś 15 lat temu i jak się tam zachowywał? Bo ja pamiętam bardzo dobrze jakim chamem i burakiem był wtedy. Zero klasy i fasonu. Nadety bufon.

  3. Nie wierzcie mu! On już pomawiał pana reżysera Zanussiego, że Zanussi oferował mu rolę w filmie za seks. I że on się nie zgodził ale inny kolega się zgodził i zagrał za niego.

    A przecież to nie może być bo pan Zanussi głosi rekolekcje dla katolickich mężczyzn razem z wiarygodnymi biskupami i ma żonę.

  4. Poszedł na silke pocwiczyl 2x i myślał że bedzie super. Poszedł na silke zobaczył sportowców z charakterem ćwiczących lata i poczuł się jak ciota, stąd ta reakcja. Pisał o sobie

  5. Dlatego dużo atrakcyjnych kobiet jest samych, bo faceci się za nimi nie oglądają. Wolą siebie oglądać w lustrze lub w smartfonie, bo tak jest bezpieczniej.

  6. Jak tam „piękna” i „mONdra” jola rutowicz z nosem jak hamulec u karuzeli?

Comments are closed.