Jakimowicz nie wytrzymał po wizycie na siłowni: „Współczuję współczesnym kobietom”

Jarosław Jakimowicz PAP/Rafał Guz
Jarosław Jakimowicz PAP/Rafał Guz

Jarosław Jakimowicz, aktor znany z takich filmów jak „Nic śmiesznego”, „Młode Wilki” czy „Poranek kojota”, wybrał się na siłownię. To co tam zobaczył skłoniło go do napisania sarkastycznego komentarza.

Jakimowicz kpi, że tylu pięknych mężczyzn skoncentrowanych na sobie zebranych w jednym miejscu jeszcze nie widział. Aktor nabija się, że skupiają się tylko na swoich ciałach oraz wyregulowanych brwiach i brodach.

Jakimowicz dodaje, że współczuje współczesnym kobietom i dziewczynom sugerując, że współcześni mężczyźni są mało męscy. Wyraża też obawy czy taki „mężczyzna” byłby w stanie stanąć do skutecznej walki z najeźdźcą i ma nadzieję, że armia wroga będzie się składać z podobnych osobników.

O Jakimowiczu stało się głośno w ostatnich dniach gdy skomentował wpis Dominiki Tajner-Wiśniewskiej na temat jej rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Aktor zasugerował niedwuznacznie, że to Wiśniewski dał jej powody do wystąpienia o rozwód. Jakimowicz nie sprecyzował co ma na myśli i raczej się tego nie dowiemy gdyż Dominika Tajner skasowała post dotyczący rozwodu motywując to bardzo trudną sytuacją, w której się znalazła.