Mentzen ostro o chamskim wywiadzie Mazurka z Kają Godek. „Najwyraźniej stratedzy PiS uznali, że nie da się nas już dłużej przemilczeć. Więc trzeba nas zniszczyć”

Robert Mazurek. Fot. rmf.fm
Robert Mazurek. Fot. rmf.fm

Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, skomentował wczorajszy wywiad Roberta Mazurka z Kają Godek. Dziennikarz RMF FM jego zdaniem „okrył się po prostu hańbą”.

Nie do końca wiadomo, co stało się z dziennikarzem, który słynie ze spokoju i kultury osobistej. Podczas wywiadu z jedną z liderek Konfederacji zachowywał się niezwykle chamsko.

Sprawę tak skomentował wiceprezes partii KORWiN Sławomir Mentzen:

Dawno już temu postanowiłem nie krytykować dziennikarzy. Niestety dzisiaj muszę zrobić wyjątek. Robię to z tym większym bólem serca, że sprawa dotyczy redaktora którego zawsze bardzo ceniłem – Roberta Mazurka, autora niezliczonej liczby świetnych wywiadów z politykami. Mazurek wielokrotnie już, z niespotykaną wręcz wirtuozerią, wykazywał politykom hipokryzję, braki w wiedzy i sprzeczności. Niektóre jego wywiad przeszły wręcz do legendy.

Robert Mazurek zaprosił dzisiaj rano do RMF FM Kaję Godek i już w pierwszym pytaniu zaatakował ją z wykorzystaniem jej niepełnosprawnego dziecka. Wiele osób by w tym momencie nie wytrzymało, ale Kaja Godek zachowała się dzielnie i w sposób bardzo opanowany zniosła ten niegodny atak.

Rozmowa była prowadzona zgodnie z zaleceniami Hitchcocka, to znaczy po początkowym trzęsieniu ziemi napięcie tylko rosło. Redaktor przesłuchiwał Godek z wypowiedzi sprzed lat Korwina, Liroya i Winnickiego i twierdził, że dla Kai Godek walka o życie powinna być mniej istotna niż cytaty z jej koalicjantów.

Mazurek pytał Godek o różnicę pomiędzy Radę Unii Europejskiej a Radą Europejską, wygłosił wykład na temat tych dwóch instytucji, po czym nie potrafił jej uzasadnić, jaki to w ogóle ma związek z Parlamentem Europejskim.

Sugerowanie, że Winnicki nie wspiera ochrony życia, szydzenie z tego, że Kaja Godek zajmuje się w swojej działalności głównie aborcją, deprecjonowanie zebrania miliona podpisów w ciągu trzech tygodni, grożenie Kai Godek, że przerwie z nią wywiad, uniemożliwianie wypowiedzenia własnego zdania, sugerowanie, że Konfederacja została zawiązana tylko dla diet europoselskich i wiele innych zagrań było całkowicie poniżej zwykle wysokiego poziomu Mazurka.

Nie będę dłużej streszczał wywiadu, każdy może go sobie sam odsłuchać.

Redaktor Mazurek jest niezwykle inteligentny, doskonale rozumie czego i z jakich przyczyn się dopuścił. Jeżeli doda się do tego aż trzy prześmiewcze wzmianki o Konfederacji w rubryce Gmyza i Goćka w Do Rzeczy, sprawa staje się zupełnie jasna. Stratedzy PiS uznali, że nie da się nas już dłużej przemilczeć, więc trzeba nas zniszczyć. W tym celu sympatyzujący z władzą dziennikarze posuwać się będą do największych nawet podłości, zapomną o elementarnej kulturze osobistej i zachowywać się będą jak najgorsi propagandyści. Niezwykle przykre, że wykorzystać dał się do tego Robert Mazurek, okrywając się po prostu hańbą.

Chylę w tym miejscu czoła przez Kają Godek i jej dzisiejszą nieprawdopodobnie dzielną postawą u redaktora Mazurka.

34 KOMENTARZE

 1. 100 / 100. Do tego chwilę po wywiadzie na Niezależnej od razu ukazał się artykuł pod tytułem „Kaja Godek skompromitowała się [tak!] u Mazurka”.

  Na szczęście większość komentujących, zarówno na YouTube, jak i na Niezależnej sama potrafiła ocenić kto naprawdę się skompromitował.

 2. Swoją drogą, jak Mazurek taki kozak to niech spróbuje tych swoich tandetnych chwytów z Mentzenem. Albo z Bosakiem. Ile bym dał, żeby zobaczyć tę masakrację :).

  • 100/100 wyszla prawda ze Mazurek pracuje za szekle oplacany przez pejsatech bandytow i zlodziei POPIS-u — WROGOW POLAKOW I POLSKI!!
   Brawo dla Rolników w Warszawie… za publiczny protest PRZECIWKO wrogiemu aj waj POPIS!

   Glosujmy na NARODOWCOW !!!!!!!!!!!!!!!!

 3. CO MA TU DO RZECZY PiS, OSZOŁOMIE? RADIO MAZRUEKA JEST NIEMIECKIE, A ON ANTYPISOWSKI

  Czyli oszołom za chamstwo Mazrueka wini PiS?

  Pomimo, że radio Mazrueka jest NIEMIECKIE, a sam Mazruek antypisowski.

  Będąc niemieckim, radio Mazrueka jest siłą rzeczy antypisowskie i pro-PO-KOMUNISTYCZNE, prawda?

  Ale co tam fakty dla oszołoma.
  Pisofob Mazruek z pro-PO-komunistycznej szczekaczki zjechał Godkową, ale dla oszołoma to PiS winny.

  Bo oszołom BOI SIE ZJECHAĆ PO-komunę, prawda?
  Więc razem z nią – huzia na PiS, kozła ofiarnego, zastępczy obiekt to bicia.

  Zadowolony musi być Mazruek i niemiecka ferajna.

  Na rzygi człowieka zbiera.

   • CO MA TU DO RZECZY PiS, OSZOŁOMIE? RADIO MAZRUEKA JEST NIEMIECKIE, A ON ANTYPISOWSKI

    Kręcą cię rzygi i barany?
    Walę na ciebie rzadkim, zboku.

    Do normalnych: Wiadomy oszołom od Krowina wyraźnie sugeruje, ze za chamstwo Mazrueka wobec Godkowej odpowiada PiS.
    Oszołom sugeruje jeszcze, że to PiS skłonił Gmyza i Goćka do napisania wiadomych kawałków. Dowodów na to, że to prawda, oszołom antypisowski nie podaje ŻADNYCH.

    Patrzcie jak oszołom oskarża Mazureka o podłość, a zarazem sam WYŻYWA SIĘ ZASTĘPCZO NA PiS, bo oszołom BOI SIĘ ZAATAKOWAĆ PO-KOMUNĘ ZA CHAMSTWO MAZURKA WOBEC GODEK, prawda? Czy zachowanie oszołoma nie jest podłe i obłudne?

    Właśnie to: skłonność do urojeń i bredzenia oszołomskiego, oraz tchórzostwo korwinuchów, odrzucają mnie od partii KORWIN.

    • Głupis i zdechniesz głupi. Nie prez się bo ci żyłka pierdzaca pęknie.

     • CO MA TU DO RZECZY PiS, OSZOŁOMIE? RADIO MAZRUEKA JEST NIEMIECKIE, A ON ANTYPISOWSKI

      Lubisz walić obrzygane barany?

    • Widze ze pelen ekscentrycznych fantazji jestes…ciekawe czy urzeczywistnionych?

     • CO MA TU DO RZECZY PiS, OSZOŁOMIE? RADIO MAZRUEKA JEST NIEMIECKIE, A ON ANTYPISOWSKI

      Jakie to rzekome ekscentryczne fantazje?

      Wymień, zacytuj.

     • CO MA TU DO RZECZY PiS, OSZOŁOMIE? RADIO MAZRUEKA JEST NIEMIECKIE, A ON ANTYPISOWSKI

      Do siebie gadasz czy twojej matki?

 4. Dopisać i Mazurka do Listy Hańby , gdzie zdrajcy i sprzedawczyki. Niezależnie w jakiej walucie biorą Albo też komu i co dają.

 5. Za atakowaniem tych pisobolszewickich propagandystów byłbym ostrożny bo oni tylko na to czekają. Będą mieć powód do gównoburzy. Trzeba się przygotowywać do wywiadów tak aby szedł odpowiednie przekaz do publiki a w utarczki z pisobolszewickimi politrukami nie ma co wchodzić.

  • E tam, to nie antykomunistyczny PiS bolszewicy, tylko TY BOLSZEWIK, śmieciu.
   A ściśle BOLSZEWIK UDAJACY ANTY-BOLSZEWIKA.
   Komuchem i ubolem czy innym WSIokiem aż jedzie od ciebie, cwaniaku za łychę barszczu.
   Przekonany jesteś hucpiarsko, że jak będziesz po goebbelsowsku POwtarzał kłamstwo, że PiS to „bolszewicy”, to to kłamstwo w końcu wygra – zostanie uznane za prawdę.

   A chjua!

   Chachacha.

   • Piana na twoim pysku jest ewidentnym dowodem na to, ze mam rację. W tajemnicy powiem ci, ze pracuję nad tym aby w tej kwestii uświadamiać ludzi i mam tym sukcesy. Ludzie coraz wyraźniej widzą, ze PIS to frakcja PO-PiSowskiej bolszewii czyli PiSobolszewia.

    • Srutututu, bolszewiku-zadymiarzu udający antybolszewika.

     Odnośnie do twoich „sukcesów”, pożyjem, zobaczym.

     Jak tam twoja rodzinka komunistyczna, żyja sobie miło na kradzionym?

     • O to jak się żyje na kradzionym to spytaj ta żydobolszewicką bandę z PiSu, która ci płaci za trolling na tym portalu.

     • E tam, PiS nic nikomu nie ukradł.
      Ściemniasz, śmieciu i kłamiesz na zasadzie: „Jeśli PiS nie kradnie, to my bedziem POwtarzać, że kradnie, aż w końcu publika w to uwierzy”.

      Ja płatny troll? Czemu? Bo TY płatny trol POkomuny?

 6. Przypadek tego oszołoma od Krowina, zwalającego kłamliwie na PiS winę za chamstwo Mazrueka wobec Godek, to kolejny dowód, ze korwinuchy KŁAMIĄ przeciw PiS.
  W nadziei, ze wypchną PiS z Sejmu i sami wlezą na jego miejsce. I będą razem z POkomuną rządzić Polską.
  Zauważcie, że krowinuchy nie atakują POkomuny niemal zupełnie.
  Tylko PiS.
  Znaczy: chcą być w Sejmie z POkomuną.
  Inaczej niż PiS, krowinuchy chcą być w Sejmie w celu nachapania się, prawda?

  Nienawidzę kłamstwa i kłamców, nienawidzę chciwusów na kasę państwową i szkodników politycznych.
  Na takich nie głosuję.
  Oraz odradzam głosowanie na nich każdemu patriotycznemu Polakowi.

  • Kłamcom i oszustom służysz jak wierny kundel, bo służysz tej żydobolszewickiej mafii kaczora.

   • Wale na ciebie rzadkim, POkomuchu, bolszewiku udający antybolszewika.

    Patrzcie jak POkomuch usiłuje wykorzystywać forum Korwina do agitacji przeciw PiS.

    • Ale gosc zmienia nick a te same teksty puszcza. Nawet nie ma sensu wdawac sie w dyskusje…no chyba tylko dla rozrywki.

     • Masz racje tylko jaki to gość. Taki gosc u mnie lata na łańcuchu i robi hau hau.

 7. Jako rozczarowany zwolennik PIS zacząłem m.in. zaglądać na ten portal. Zwłaszcza że koalicja Propolska dzięki ludziom takim jak Braun, Winnicki, Bosak lub Liroy wyglądała atrakcyjnie.
  Niestety głównym zadaniem portalu jest oczernianie PIS, wszelkimi możliwymi sposobami. Najchętniej cytuje się tu niemieckie szmaty i zamieszczane w nich łgarstwa, bo wyborców możecie zdobyć TYLKO z byłych zwolenników PIS ponieważ lewa strona wami pogardza. Ogólnie poziom zamieszczanych materiałów żenujący, ale dostosowany do przeciętnego półgłówka wchodzącego na stronę. W komentarzach dominuje wyjątkowe chamstwo, prostactwo, bolszewizm. Ogólnie po wizycie na stronie ma się ochotę pojechać do Rygi.

  • To jedz do Rygi a najlepiej Telavivu. Jesli poierales zydowska agenture Polski to to najlepszy kierunek. A tak w ogle to przeciez nue tylko NCzas popiera Konfederacje ale takze takie prawicowe portale jak Magnapolonia.org, wprawo.pl, pch24.pl
   Pozdr

 8. Jak widać kultura osobista była dobrze utrzymywaną przykrywką dla chamstwa, maska Mazurkowi spadła przy p.Kai. Wylazła słoma z butów i pokazał jaki jest naprawdę.

  • Co w tym dziadu takiego kulturalnego-osobistego? Zawsze miał wyskoki. W stosunku do pisowców, ale nie komuchów. Do tych uniżony-przymilny. Np. w wywiadzie z Millerem.

   Ot, komuch udający nie-komucha. Teraz nie wytrzymał, komuchowatość wylazła.
   Jest takich wśród pismaków.
   Inny podobny – Warzucha.
   Do pewnego stopnia też Ziemniakiewicz.

 9. co się dziwicie rmf fm kupiły szwaboshe i jak za czasów 2 wojny robi się u bauera

 10. Mazurka obserwuję od około 20 lat i moim zdaniem on po prostu fanatycznie nienawidzi Korwina i dlatego wyżywał się na Kai.

Comments are closed.