Mocno zakrapiana impreza lokalnych polityków PiS i Porozumienia Gowina. Zakonnice i striptizer

Impreza w Boguszowie-Gorcach. Foto: Facebook: Grzegorz Łuczko
Impreza w Boguszowie-Gorcach. Foto: Facebook: Grzegorz Łuczko

Gazeta Wyborcza rozpętała ostrą rozróbę i informuje o „babskiej biesiadzie combrowej”, która odbyła się w podwałbrzyskim Boguszowie-Gorcach. Bal przebierańców zaszczycił tez obecnością striptizer. 

Jak podaje gazeta.pl imprezę zorganizowano po raz 24. a organizatorami było Centrum Kongresowo-Kulturalne „Witold” zarządzane przez miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

Co ciekawe, uczestnikami na imprezie był także rządzący miastem pod nieobecność siedzącego w areszcie burmistrza, jego zastępca Sebastian Drapał z partii Porozumienie Jarosława Gowina i wałbrzyska wicestarosta Iwona Frankowska z PiS.

Na imprezie nie zabrakło niespodzianek. Ku uciesze damskiej części uczestników wystąpił striptizer, który rozbierał się aż dwa razy, raz ścigając z siebie codzienny strój, za drugim razem ściągając strój amerykańskiego marynarza.

Jedna z uczestniczek imprezy poinformował „Gazetę Wyborczą” o przebiegu imprezy i udostępniła nagranie z zabawy.

„To było zwyczajnie niesmaczne. Za drugim razem tańczył przed oczami szefowej Witolda, jej ręce wkładał sobie za majtki, potem poklepywał się nimi po swoich nagich pośladkach” – relacjonuje informatorka Wyborczej.

Kierowniczka Centrum Magdalena Wójcik, która klepała stiptzera po pośladkach, to żona jednego z kandydatów na burmistrza, który w drugiej turze poparł obecnie urzędującego Jacka C. Kobieta została szefową CKK już po wyborach.

Magdalena Wójcik nie chciała rozmawiać z Wyborczą. Dziennikarze na jej prośbę przesłali jej pytania, jednak ta odpowiedziała oświadczeniem, w którym zaznaczyła, że nie życzy sobie publikacji jej wizerunku w Gazecie Wyborczej:

„Wzywam Jacka Harłukowicza oraz czasopismo „Gazeta Wyborcza Wrocław” do natychmiastowego zaprzestania zamiaru publikacji mojego wizerunku, w tym moich danych osobowych, w jakiejkolwiek formie” – napisała do Wyborczej.

Do sprawy nie chciała odnieść się też Iwona Frankowska, wicestarosta wałbrzyska z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, która na imprezie przebrana była za zakonnicę.

„W babskim combrze brałam udział pierwszy raz w życiu. Nie mnie oceniać program tego wydarzenia. W imprezie uczestniczyłam jako osoba prywatna, a nie jako wicestarosta” – powiedziała krótko Wyborczej.

Źródło: gazeta.pl/ Facebook

16 KOMENTARZE

 1. Kaczyński nie ma szans na upilowanie tego bydła. po prostu nie da się. nawet mu trochę współczuję. oni zrobią wszystko by go zniszczyć. od środka.

  • w pierwszej kolejności powinien zakazać członkom PiS picia alkoholu. po prostu. obowiązkowa prohibicja dla każdego kto jest w PiS. albo wypier..lać. dokładnie to samo trzeba będzie zrobić z wojskiem.

   • Skutek będzie odwrotny, ale znając dyktatorskie zapędy Kaczelnika i jego skłonności do kontrolowania każdego aspektu życia nie tylko swoich podwładnych, ale całego narodu polskiego nie wykluczam opcji prohibicyjnej.

    • za cienki jest na prohibicję całego Narodu. to by wymagało religjnego wręcz klimatu, a on potrzebuje właśnie pijaków, bo nie ma ideologicznego zaplecza by spić masy słowami.

     ale w swojej partii daje ludziom jedenie, więc może im kazać nawet i chodzić na czworaka. zgodzą się na wszystko. myślę, że musi coś takiego wziąć pod uwagę. inaczej mu tej folwark złośliwie rozsadzą z nudy od wewnątrz.

 2. We Wrocławiu tak jak w Gdańsku panuje swoisty układ PO-PiS (władze miasta, urząd marszałkowski, urząd wojewódzki + GW) i zazwyczaj nie ukazują się tam żadne teksty szkalujące PiS. Trochę to dziwi, najwyraźniej ludki od Gowina nie mają tak silnych powiązań z GW jak władze tamtejszego urzędu wojewódzkiego (ludzie PiS), które nawet zatrudniły sobie jako rzecznika prasowego osobę powiązaną ze środowiskiem GW.

  • PIS i PO to jedna ZŁO obie agentury na najwyższym poziomie tego samego pana

 3. Wincyj podatków płacić wincyj !!! Bo prostytutki , striptizy, szampany i wódka sama się nie opłaci. A i premię 20 tysięcy trzeba wypłacić , bo to z podatków i tak więc co się przejmować.

 4. Co to za debilne tłumaczenie że robiła coś prywatnie? Bierzesz nasze pieniadze to nie ma że robisz coś prywatnie, może nie długo gwalciciele (itp.)będą mówić że oni gwalca tylko po pracy

 5. No cóż jacy ludzie, taki takie środowisko.
  Od czasów PRL nic się nie zmieniło w partiach politycznych, brak honoru, kultury i dobrych manier jest wszechobecny.

 6. Feministki całą gębą. To mi się podoba, nareszcie jakaś ludzka twarz tego świętoszkowatego towarzystwa.
  Okazuje się tylko na pokaz.

Comments are closed.