Syn Edyty Górniak chce zostać… zawodowym żołnierzem! A na instagramie Allan czci Żołnierzy Wyklętych

Edyta Górniak i Allan Krupa. Foto: Instagram
Edyta Górniak i Allan Krupa. Foto: Instagram

Syn najwięjszej polskiej diwy, Edyty Górniak, Allan Krupa na swoim koncie na Instagramie jawi się jako prawicowy, konserwatywny młody mężczyzna. To rzadkość w lewackim świecie celebrytów i artystów.

Warto przypomnieć, że w minionym roku rozpoczął naukę w liceum wojskowym. Jak powiedział w kilku wywiadach chce przyszłości zostać zawodowym żołnierzem. Edyta Górniak wspiera syna, ale nie ukrywa, że inaczej wyobrażała sobie przyszłość syna.

W rozmowie z „Faktem” Edyta Górniak, która często podkreśla, że jest pacyfistką i stroni od agresji i przemocy, wyznała, że wolałaby aby Allan znalazł sobie inne zajęcie, niż armia:

„Jeszcze nie dociera do mnie, że miałabym go w pewnym sensie stracić. Na szczęście jest jeszcze wiele lat, zanim Allan zostanie żołnierzem. Za nim dopiero pierwsze półrocze w liceum wojskowym, więc ma jeszcze dwa i pół roku nauki. Potem kilka lat studiów. Mam nadzieję, że do tego momentu mu się coś odmieni.” – powiedział artystka.

Na Instagramie Allana widzimy zdjęcia ś.p Jana Olszewskiego czy ilustracje o szacunku dla żołnierzy wyklętych czy Powstania Warszawskiego.

„Dziś rocznica Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wszyscy poświęćmy dziś trochę czasu aby wspomnieć i oddać honory osobom, którzy postawili się wrogowi i oddali swoje życie za wolność ojczyzny. Chwała Bohaterom!”- taki wiadomości głosi syn Edyty Górniak.

Źródło: Instagram/ Fakt