Szok! Sejm PiS po cichu broni LGBTBDSM? Winnicki: „Przed chwilą dostaliśmy zakaz debaty” [VIDEO]

Robert Winnicki. / foto: PAP/Marcin Gadomski
Robert Winnicki. / foto: PAP/Marcin Gadomski

PiS znowu broni obyczajowego lewactwa. Poseł Robert Winnicki z Ruchu Narodowego zaplanował na dzisiaj posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej. Urzędnik z PiS – które przed kamerami rzekomo broni życia i rodziny – zakazał tego spotkania na dwie godziny przed jego odbyciem się. Jak podkreśla poseł, „nie przemawiają za tym żadne względy administracyjne”.

W krótkiej transmisji na żywo poseł Ruchu Narodowego Robert Winnicki poinformował o skandalicznej decyzji minister Kaczmarskiej z „nadania PiS”.

Na 18.30 na początku tygodnia zaplanowaliśmy posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej. W temacie warszawskiej karty LGBT. Ten temat, który od kilku tygodni rozpala debatę publiczną w Polsce wobec którego toczy się bardzo żywa – i słusznie – dyskusja – powiedział poseł Robert Winnicki.

Zaprosiliśmy przedstawicieli władz Warszawy, MEN, kuratorium oświaty, przedstawicieli Kościołów i szerokie spektrum organizacji społecznych. Mamy potwierdzenie od bardzo wielu uczestników, m.in. MEN, kuratorium, wspólnot protestanckich, że przyślą swojego przedstawiciela. Mamy potwierdzenie, że będą organizacje społeczne, jak np. Ruch 4 Marca – poinformował lider Ruchu Narodowego.

Dzisiaj przed chwilą po godz. 16 pani minister Kaczmarska, minister mianowana przez marszałka Kuchcińskiego, zakazuje posiedzenia tego zespołu debaty publicznej mimo, że nie przemawiają za tym żadne względy administracyjne. Mamy salę, mamy gdzie się spotkać, wszystko jest, by debatować na poważnie o tej indoktrynacji, którą szykują Warszawiakom i warszawskim dzieciom władze z Trzaskowskim na czele – podkreślił członek Konfederacji.

Pani minister Kaczmarska nominowana przez PiS, pana marszałka Kuchcińskiego zabrania tej debata. Oczywiście ta debata o godz. 18.30 transmitowana przez nas odbędzie się. Ona się odbędzie dzięki uprzejmości Ordo Iuris, które również będzie brało udział w tym posiedzeniu zaraz obok Sejmu w ich siedzibie. Stamtąd będziemy transmitować tę debatę, zabronioną przez pisowskim nominatów w Sejmie – powiedział Winnicki.

Jeśli dzisiaj słyszymy, że rządząca partia opowiada się przeciwko homopropagandzie, przeciwko LGBT, to pamiętajmy, że „po czynach ich poznacie”. To, co robi dzisiaj minister Kaczmarska – nie po raz pierwszy – w parlamencie, to jest po prostu skandal. Ale tak właśnie oni działają. Jeśli ktoś wykazuje prawdziwe intencje do walki o polską tradycję, obyczaj czy interes polityczny, to oni będą zakazywać na ten temat debaty w miejscu, gdzie ona się powinna toczyć, czyli w Sejmie Rzeczypospolitej – zapowiedział poseł Ruchu Narodowego.

Źródło: facebook.com

52 KOMENTARZE

 1. PiS co innego mówi, a co innego robi. Oszukują ludzi ale niestety ludzie lubią być oszukiwani

  • Myślę że oni szczerze są przeciwko karcie lgbt ale zwalczaja konkurencję przed wyborami. Ot polityka…

   • I dlatego PiSobolszewia podpisała Europejska deklarację o równouprawnieniu dewiantów spod znaku LGBTPZPR? Marnie się staracie PiSbolszewickie trolle.

  • Jesli jakimś gangiem rządzi facet, który przez całe swoje życie nie związał się z żadną kobietą, to chyba rozumny człowiek się domyśli dlaczego ten gang popiera odmienność seksualną.

   • Ile jeszcze razy chcesz udowodnić , że jesteś inteligentny inaczej. Myślę , że już wszystkich przekonałeś.

  • START UP THE ROTORS
   youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

   Hammer of the Right – NAPISY PL
   youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

  • Do ludzi przemawia „micha+”. Resztę mają gdzieś. Niestety tak myśli większość „wyborców”.

 2. A czegoż innego się spodziewać po PiSobolszewii? Od dawna ta antypolska i antyludzka banda wspiera po kryjomu ruch dewiantów.

   • PiSobolszewia od wielu lat po cichu wspiera dewiantów spod znaku LGBTKPZR. PiSobolszewia podpisywała międzynarodowe zobowiązania w tej kwestii.

   • Jeżeli dla zwalczenia opozycji realizuje się jej program, to po co partia rządząca?

 3. Od dawna próbuję wytłumaczyć, ze PiS czy PO to jest jedno i to samo. Jedni nie wchodzą w drogę drugim i na odwrót. Czytając niektóre komentarze śmieszy mnie i pewnie nie tylko mnie, jak ludzie wyzywają się wzajemnie od Pisiorów albo POwców itp. … Obrzucają się wzajemnie obelgami, a politycy z obu partii mają tylko ubaw z tego zacietrzewienia i głupoty Polaków. Dopóki nie zlikwidujemy systemu partyjnego w Polsce, to zawsze interes partyjny będzie górował nad interesami kraju.

  • A zapoznaj się ze slynnymi 13 zasadami walki wg Sun Zi. Starożytny teoretyk a jakże aktualne jego tezy. Z nich jasno wynika o co biega… ?

   • Nie wiem czy o tym samym mówimy, ale znam filmik na youtube z wykładem byłego agenta KGB: „jak zniszczyć państwo” Mówi właśnie m.in.,: „że aby sięgnąć do genezy teorii przewrotu ideologicznego musimy cofnąć się o 2500 lat. Człowiekiem, który sformułował wojenną strategię małych kroków był chiński filozof SUN-TZU 2500 lat temu. Był doradcą na kilku dworach cesarskich w starożytnych Chinach”
    Mówi tez, że szczytem polityki jest bowiem zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej. Aby tego dokonać , należy niszczyć system wartości, na których został zbudowany kraj wroga (właśnie w Polsce się to dzieje), tak długo, aż twój wróg zmieni swoje postrzeganie rzeczywistości tak dalece, że nie tylko nie rozpozna w tobie zagrożenia, ale też zaakceptuje system twoich wartości – twoją cywilizację i twoje ambicje jako swoje własne. Zacznie postrzegać swojego wroga jeśli nie jako atrakcyjną alternatywę, to przynajmniej możliwą alternatywę. Itd, …
    Naprawdę warto obejrzeć i posłuchać tego wykładu, bo wiele działań, o których mówi jest realizowanych w Polsce – teoria głoszona dokładnie pasuje do tego, co się teraz wyprawia w naszym kraju. Niestety – wszystko pasuje jak ulał…Szkoda tylko, że tego Polacy tego nie widzą. Zanim się spostrzeżemy będziemy już straceni.

  • Wydaje mi się, że potrafię wskazać różnicę pomiędzy pis i po. Otóż mają różnych panów, którym służą. Owi władcy toczą między sobą prawdziwą walkę o wpływy na świecie i poważną kasę. Ma to wpływ również na nasze podwórko, stąd ten teatr, który czasami oglądamy. Tam gdzie interesy mocodawców są sprzeczne, naparzanka jest autentyczna.
   Natomiast jeśli chodzi o programy, to rzeczywiście żadnej, ale to żadnej różnicy po między tymi partiami nie ma!

   • Według mnie, to oni już dawno wpływami i kasą się podzielili i za bardzo sobie w drogę nie wchodzą, natomiast ten teatrzyk opozycyjny jaki odstawiają to tylko dla naiwnych.

 4. to jest bardzo skomplikowany temat. być może PiS widzi to tak, że nie należy pomagać słabym osobnikom zrozumieć, że są słabi. to jest kwestia ewolucyjna. oczywiście trzeba bronić kobiet, chociaż by być fair, one sobie ogólnie dobrze poradzą, ale nie jestem przekonany, że pomaganie słabym facecikom ma sens. niech się spedalą. to nie jest problem dla nikogo prócz nich. zresztą na tym głosów się nie ugra. ludzie uwielbiają pedałów, bo pedały są pozornie bezbronne. pedalstwo nie jest tematem do wojny. to temat zastępczy.

  • Biedny kretynie tu nie chodzi o słabych facecików a o zinstytucjonalizowaną pedofilię, czyli o los dzieci. Pisobolszewia po cichu wspiera instytucjonalizację pedofilii od lat.

   • Po pierwsze obrażasz.. Po drugie nie zastanawia cię że we Francji Anglii Szwecji Holandii etc dzieje się to samo a władza PiS tam nie sięga? ?

    • Przyszliście tu PiSobolszewickie trolle siać zamęt, to nie oczekujcie Wersalu. Kretyna trzeba nazwać kretynem, a większość z was to kretyni. Dzieje się to samo, bo PiSobolszewia należy do eurobolszewickiej międzynarodówki i wprowadza w życie ten sam ideologiczny antyludzki obłęd.

    • Do wprowadzenia zasad francuskich, angielskich, szwedzkich i holenderskich wystarczy nam PO. PiS wygrał wybory będąc do tego w kontrze. Jeżeli teraz chcą to zrealizować, to jest mi obojętne, kto wygra wybory.
     Ważne, żeby nie miał samodzielnej większości.

     • Dokładnie. Najważniejsze jest to żeby w sejmie był języczek uwagi i nikt nie miał samodzielnej większości.

 5. Zamiast dodawać ośmieszające końcówki, proponuję za każdym razem bez skrótów. Nie karta lgbt tylko karta lesbijek, gejów , biseksualistów i transwestytów. Przecież taka nazwa odrzuca każdego normalnego człowieka.

  • Obawiam się że tych literek jest więcej, np Q. Widywalem już kolejne ale nie przytoczę bo wyobraźnia ma tak daleko nie sięga ?

  • No i jeszcze ten (P)lus, od czegóż to ta pierwsza litera?
   Domyśla się ktoś może?
   Podpowiem, od pedofili.
   Ale jak napiszą +, to gawiedź się nie domyśli.

 6. PiS to jest kupa gó***. My to wiemy. Jak uświadomić ludzi pokroju 50-60 lat którzy mentalnie tkwią w PRL?!

  • Jedną z cech schyłku cywilizacji zachodniej jest brak szacunku dla ludzi starszych. Pogarda dla ich wiedzy i doświadczenia życiowego.Za lat kilkadziesiąt (życzę dobrego zdrowia) uświadomisz sobie jak w wieku 20 czy nawet 30 lat byłeś głupi.

   • ich doświadczenie życiowe to tylko prl, i tylko w czymś takim potrafią funkcjonować. to są sieroty po komunie. taka jest ich wiedza i doświadczenie życiowe, więc nie ściemniaj

   • Przemyśl sobie, dlaczego Naród Wybrany szedł z Egiptu do Ziemi Obiecanej 40 lat.

    • Żeby skur…syny powymierały po drodze, rzekł Mojżesz. Ponadto nie ma czegoś tak szowinistycznego jak „naród wybrany”.

    • A Mojżesz prowadził ich przez pustynię, bo przez miasto się wstydził

 7. POPIS banda zydowskich szabrownikow i zlodziei… przez 29 lat szabruja POLSKE i POLAKOW,,,, wypedzaja na emigracje narod Polski a sprowadzaja do Polski bndytow i analfabetow dzicz bez kultury…arabow hindusow wietnamczykow murzynow itd. itp. POPIS rozkradl wyprzedal za bezcen wszystkie firmy… a teraz chce zniszczyc rodziny i dzieci— pozwalajac na wprowazanie dewiantow do szkol i zycia rodzinnego oraz POPIERA A B O R C J E takze szczepienia przymusowe mordujac dzieci!!!!!!!!!

  Dosyc Glosujmy na NARODOWCOW… TU JEST POLSKA!!!

 8. Chyba powinnismy sie cieszyc, ze to nie w Niemczech albo w Anglii, bo by ich po prostu wyaresztowali.

  • to,nie zasługa PiSu,a Niezłomnych? Młodzież,ma się na kim wzorować! W Niemczech i Francji,nie było takich ludzi?

 9. Na szczęście jest jeszcze tvp i „w tyle wizji” gdzie ani chybi jeszcze dziś postawa ministry zakazującej debaty nt lgbt zostanie surowo napiętnowana.

 10. Przecież pis to są zydzi, a zydzi mają wlasne szkoły, pedofili wprowadzają tylko do przedszkoli i szkół rdzennych mieszkańców. Hej ty bierzesz 500+? Zastanow się czy chcesz zostać alfonsem własnych dzieci! Głosuj na ruchy narodowe broń swojej rodziny przed zydami i komunistami

 11. PiS = sojusz pejsatych komunistów, banderowców, mikrocefali, sodomitów i innych zboczeńców.

 12. „Dzieci należą do rodziców” – Każdy powie, że to jest jak najbardziej moralne, konserwatywne, odwołujące się do tradycji rodziny, ale w tej chwili w całej europie obowiązuje zasada „Wszystkie dzieci nasze są” – pedofilska komunistyczna zasada. Jeśli państwo może odebrać dzieci rodzicom – nieważne czy wysyła je pod przymusem do państwowej szkoły, przetrzymuje w państwowej służbie zdrowia, każe je POD PRZYMUSEM zaszczepić czy po prostu odbiera je rodzicom z innych przyczyn np. z powodu klapsów albo tego, że mieszkanie jest źle urządzone, to znaczy, że zasada „Dzieci należą do rodziców” obecnie nie obowiązuje. Po prostu dziś dzieci nie należą do rodziców, tylko do państwa.

 13. Jeśli tylko pozwoli się rodzicom samym decydować czy w ogóle posyłać dzieci do szkoły, w jakim wieku je posyłać do szkoły, do jakiej szkoły je posyłać, jaki program wybierać dla swoich dzieci w uzgodnieniu z daną szkołą, to nagle okaże się, że to całe LGBT nie ma racji bytu w żadnej szkole, bo żadna szkoła nie pozwoli sobie na zepsucie opinii (zwłaszcza w erze internetu) wpuszczając tych mentalnych pedofilii do siebie. Jest tylko kilka warunków – całe szkolnictwo do prywatyzacji, ME zostaje zlikwidowane, obowiązek szkolny jest zniesiony, a państwo ma zakaz dotowania kogokolwiek np. LGBT czy związków zawodowych. Za chwile się okaże, że mamy normalne zdrowe społeczeństwo. Tak samo zresztą byłoby z właścicielami ulic – żaden prywatny właściciel drogi nie dopuściłby do parady równości na swojej ulicy. Socjalizm trzeba zlikwidować całkowicie – i wtedy skończą się problemy których w normalnym społeczeństwie nie ma.

 14. spoko, najpierw zagłosujemy na pis żeby wypdlić niemiecką komunę, kody, srody, thuny i zboków a potem zabierzemy się za wyp…lenie pisu z rzadu …

 15. PRZECIESZ SEJM ..NIE JEST WLASNOSCA…..PIS-U….TO JUZ JEST PRZEGIECIE …..PALY……I DOBRZE…..POWOLI SIE ODKYWAJA……GARGAMEL Z KOTEM

 16. PiS to lewica i marionetki podobnie PO, N, Wiosna, SLD …
  LGBT które służy niszczeniu, sianiu syfu

  • Niech wreszcie przestaną się nazywać zjednoczoną prawicą – na prawicy nie ma miejsca dla takich ugrupowań.

 17. To wszystko w takim celu, żeby wszyscy myśleli że tylko PiS chce bronić dzieci przed zboczona ideologią, gdy tymczasem zrobili to minn. gdyż widzą że to może dać im kilka procent więcej przy wyborach. Jak do tej pory, nie zrobili nic, by bronić nienarodzonych.

 18. Bardzo dziwne te wszystkie komentarze.Radykalne, bezkompromisowy jakby z innej planety.
  Dla mnie PiS robi więcej dobrego niż złego. Nie widzę aktualnie żadnej poważnej formacji politycznej będącej alternatywą.
  Federacja dopiero raczkuje i trudno ją obdarzyć zaufaniem.
  Moja rodzina od maja otrzyma 3x500zł a te pieniądze znakomicie pozwolą na funkcjonowanie budżetów domowych córki i syna.
  Ideologicznie PiS popiera wiarę katolicką i naszą tradycję narodową.
  Incydent z odwołaniem dyskusji to szczegół nic nie znaczący. Robicie z igły widły.

 19. Jestem osobą homoseksualną i wyborcą Korwina.
  Nie popieram karty LGBT+, nie popieram adopcji dzieci przez gejów.
  Dlaczego? Ponieważ z racjonalnego punktu myślenia, gej, będąc gejem, z automatu jest wykluczony jako ojciec, bo przecież brzydzi się stosunkiem seksualnym z kobietą, która takie dziecko mu może urodzić.
  Mam jednak pytanie.
  Dlaczego komentujący tutaj, pod artykułami dotyczącymi PiSu, w którym Kaczyński jest kryptogejem, Korwina, Michałkiewicza, Brauna czy Cejrowskiego obrażacie wszystkich homoseksualistów? Nie lubicie Rabieja, który był w związku z Kaczyńskim, nie lubicie Trzaskowskiego, który jest heteroseksualny, nie lubicie wszelakich organizacji LGBT. Dobrze, ale obrażajcie ich sobie z osobna. Nie zasłużyłem sobie na to, by być non stop obrażanym w komentarzach. Ulegacie PiSowskiej nagonce. Brniecie w to razem z nimi, choć w podświadomości wiecie, że ten chwytliwy temat, ma zamazać afery PiSu i Karakana.
  Przestańcie obrażać wszystkich! W partii KORWiN dziala mnóstwo homoseksualistów, nie wiecie o tym? Nie lubicie określonych osób, czy instytucji to piszcie o nich, ale nie włączajcie w to homosi, którzy nawet nie myślą i nie interesują się żadnymi bachorami!

Comments are closed.