Szok! Sejm PiS po cichu broni LGBTBDSM? Winnicki: „Przed chwilą dostaliśmy zakaz debaty” [VIDEO]

Robert Winnicki. / foto: PAP/Marcin Gadomski
Robert Winnicki. / foto: PAP/Marcin Gadomski

PiS znowu broni obyczajowego lewactwa. Poseł Robert Winnicki z Ruchu Narodowego zaplanował na dzisiaj posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej. Urzędnik z PiS – które przed kamerami rzekomo broni życia i rodziny – zakazał tego spotkania na dwie godziny przed jego odbyciem się. Jak podkreśla poseł, „nie przemawiają za tym żadne względy administracyjne”.

W krótkiej transmisji na żywo poseł Ruchu Narodowego Robert Winnicki poinformował o skandalicznej decyzji minister Kaczmarskiej z „nadania PiS”.

Na 18.30 na początku tygodnia zaplanowaliśmy posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej. W temacie warszawskiej karty LGBT. Ten temat, który od kilku tygodni rozpala debatę publiczną w Polsce wobec którego toczy się bardzo żywa – i słusznie – dyskusja – powiedział poseł Robert Winnicki.

Zaprosiliśmy przedstawicieli władz Warszawy, MEN, kuratorium oświaty, przedstawicieli Kościołów i szerokie spektrum organizacji społecznych. Mamy potwierdzenie od bardzo wielu uczestników, m.in. MEN, kuratorium, wspólnot protestanckich, że przyślą swojego przedstawiciela. Mamy potwierdzenie, że będą organizacje społeczne, jak np. Ruch 4 Marca – poinformował lider Ruchu Narodowego.

Dzisiaj przed chwilą po godz. 16 pani minister Kaczmarska, minister mianowana przez marszałka Kuchcińskiego, zakazuje posiedzenia tego zespołu debaty publicznej mimo, że nie przemawiają za tym żadne względy administracyjne. Mamy salę, mamy gdzie się spotkać, wszystko jest, by debatować na poważnie o tej indoktrynacji, którą szykują Warszawiakom i warszawskim dzieciom władze z Trzaskowskim na czele – podkreślił członek Konfederacji.

Pani minister Kaczmarska nominowana przez PiS, pana marszałka Kuchcińskiego zabrania tej debata. Oczywiście ta debata o godz. 18.30 transmitowana przez nas odbędzie się. Ona się odbędzie dzięki uprzejmości Ordo Iuris, które również będzie brało udział w tym posiedzeniu zaraz obok Sejmu w ich siedzibie. Stamtąd będziemy transmitować tę debatę, zabronioną przez pisowskim nominatów w Sejmie – powiedział Winnicki.

Jeśli dzisiaj słyszymy, że rządząca partia opowiada się przeciwko homopropagandzie, przeciwko LGBT, to pamiętajmy, że „po czynach ich poznacie”. To, co robi dzisiaj minister Kaczmarska – nie po raz pierwszy – w parlamencie, to jest po prostu skandal. Ale tak właśnie oni działają. Jeśli ktoś wykazuje prawdziwe intencje do walki o polską tradycję, obyczaj czy interes polityczny, to oni będą zakazywać na ten temat debaty w miejscu, gdzie ona się powinna toczyć, czyli w Sejmie Rzeczypospolitej – zapowiedział poseł Ruchu Narodowego.

Źródło: facebook.com

Comments are closed.