Zakopane: Atak nożownika na dwie kobiety! Jedna nie żyje, druga w ciężkim stanie

W wyniku ataku nożownika w Zakopanem zmarła kobieta, a druga została ciężko ranna – nieoficjalnie podają lokalne media.

Do tragedii doszło w czwartek w domu oddalonym od centrum miasta na zboczu Antałówki. Według dziennikarzy Tygodnika Podhalańskiego, nożownik zaatakował dwie niespokrewnione z nim siostry.

Policja i prokuratura nie informują o tragedii z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa. W piątek ma odbyć się konferencja prasowa w związku ze sprawą. Na razie w mediach pojawia się wiele sprzecznych informacji na ten temat.

(PAP)

9 KOMENTARZE

  1. Ostatnio namnożyło się w dziwny sposób tych nożowników. Może ktoś chce nas przyzwyczaić do tego typu „incydentów”. Żeby się nie okazało, że pół Pakistanu do nas zjedzie.

  2. To pewnie dlatego, że Polacy już za dużo zarabiają, za długo relaksują się na wakacjach i w d00pach im się poprzewracało od tego 500+ za które można utrzymać dwie rodziny wraz z pupilami. I pewnie też dlatego że mamy rynek pracowników i każdy zrelaksowany po pracy chodzi i im się nudzi. To na pewno ktoś kto zarabia 10 tysięcy miesięcznie w spółce skarbu państwa i planuje kupić trzecie mieszkanie na wynajem dla biednych studentów ale jednak zdecydował że takie życie to nie życie i postanowił zostać przestępcą.

Comments are closed.