Zbrodniarze wojenni z Bliskiego Wschodu jako uchodźcy. Niemcy i Merkel mogli ich przyjąć nawet 5 tysięcy

Imigranci oraz Angela Merkel. / Źródło: PAP/pixabay.com
Imigranci oraz Angela Merkel. / Źródło: PAP/pixabay.com

Od 2015 roku do Niemiec jako uchodźcy mogło trafić nawet 5 tysięcy zbrodniarzy wojennych z Bliskiego Wschodu. Postępowania wszczęto w zaledwie 129 przypadkach.

Niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych opublikowało informacje dotyczące prawdopodobnych przestępców wojennych z Iraku i Syrii, którzy ubiegają się o azyl nad Renem. To odpowiedź na pytania liberałów – posłów do Bundestagu z FDP.

Według resortu od 2015 roku, kiedy to Merkel otworzyła granice i zaprosiła imigrantów, do Niemiec przybyło nawet 5 tysięcy zbrodniarzy wojennych. Jak donosi dziennik „Bild” raport na ten temat przygotował Federalny Urząd ds. Imigracji.
Informacje  o przestępcach przekazano już Prokuratorowi Generalnemu i Policji Kryminalnej.

Mimo, iż podejrzewa się, że aż 5 tysięcy zbrodniarzy z Syrii i Iraku zostało przyjętych przez Niemców, to wszczęto zaledwie 129 dochodzenia.

W 2016 roku były doniesienia o 3800 przestępcach islamistach, ale wtedy wszczęto zaledwie 28 dochodzeń. Jak groteskowo tłumaczy rzecznik ministerstwa spraw wewnętrznych wszczęto tak mało dochodzeń, bo uchodźców było zbyt wielu.

5 KOMENTARZE

 1. Dla redaktorów temat: „Covington Kid” (dzieciak z katolickiej szkoły w Covington) pozywa CNN na ponad bagatela 200 mln dolarów za przeżytą traumę i wykonany na nim lincz medialny kiedy on nie zrobił nic złego uśmiechając się jedynie do grającego w Washington DC amerykańskiego Indianina, o którym lewacy kłamali, że był weteranem wojny w Wietnamie. Jak się okazało, nie był. Właśnie tak się powinno walczyć z fake newsami i lewakami.

  • Jak najbardziej.
   Kto śledzi prawą stronę mocy na YT, zwłaszcza amerykańską i brytyjską, nieważne czy konserwatywną, czy liberalną (prawdziwego liberalizmu) – temat już przewałkowany, a u nas cisza.

 2. Może ci osobnicy są winni zborni w Afryce, ale nie tego, że ich wzięto do Europy.
  Za to wzięcie odpowiadają lokalne, europejskie kanalie.
  Należy im się za to sąd.
  Najlepiej wojenny.
  Ich przestępstwo powinno być nigdy nieprzedawnialne.
  Dobrą karą byłoby dożywotnie zamknięcie ich w więzieniu pracy przymusowej, w celach ze ściągniętymi przez nich do Europy zbrodniarzami z Trzeciego Świata.

 3. Nie po to zydzi i komunisci sprowadzają morderców do europy aby ich potem z niej deportowac

Comments are closed.