Autor „Ślepnąc od Świateł” ostro odpowiedział Wojewódzkiemu. „Król TVN” nie pozostał mu dłużny

Kuba
Kuba "Król TVN" Wojewódzki. / foto: Instagram

Kuba Wojewódzki, samozwańczy „Król TVN” odniósł się w mediach społecznościowych do wpisu pisarza Jana Żulczyka, który w ostrych słowach odciął się od obecności w programie Wojewódzkiego.

Przed ostatnim odcinkiem swojego autorskiego programu Kuba Wojewódzki zapowiedział na Facebooku, że w jego talk-show pojawią się odtwórca roli Kuby Niteckiego z serialu „Ślepnąc od świateł”, Kamil Nożyński, a także autor powieści, na podstawie której powstał scenariusz, Jakub Żulczyk.

Problem w tym, że pisarz nie zamierzał pojawić się w studio i w mocnych słowach odpowiedział „Królowi TVN”. – Wbrew temu, co pisze pan Wojewódzki u siebie na fanpage, nie będę gościem jego programu we wtorek. Nie wiem, czy to forma zaproszenia, czy początki demencji pana Wojewódzkiego – odpowiedział pisarz Jakub Żulczyk.

Teraz Kuba Wojewódzki postanowił odpowiedzieć autorowi hitowej książki „Ślepnąc od Świateł”. „Król TVN” zamieścił na Instagramie zdjęcie z kobietami, które pracują przy jego programie. – Najciekawsze rzeczy zawsze dzieją się na zapleczu. Zapraszam na IGTV, gdzie @sworo i @neen_nah opowiedzą, kto jest gościem, bo ja nie wiem – napisał.