Dziś pochmurnie i plucha, a już od niedzieli radykalna zmiana pogody. W weekend nawet 20 stopni! [PROGNOZA POGODY]

Prognoza pogody - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PxHere
Prognoza pogody - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PxHere

Jeszcze w piątek mieszkańcy przeważającej części Polski musieli zmierzyć się z pluchą i nieprzyjazną aurą. Jednak już od niedzieli wszystko ma się zmienić i w dużej części kraju towarzyszyć nam będą słońce i wysokie temperatury.

W piątek w całym kraju plucha, do tego wietrznie, w niektórych miejscach opady deszczu. Najchłodniej dziś na Suwalszczyźnie, gdzie termometry wskazują 5 st. C, nieco cieplej w Centrum, na Pomorzu i na południu kraju, najwyższe temperatury na Śląsku i w zachodniej części kraju – tam nawet 10 st. C.

Niesprzyjająca aura utrzymywać się będzie w sobotę. Wówczas termometry pokażą od 4 st. C w Suwałkach, przez 7 st. w Centrum i na Pomorzu do 8 st. C na Dolnym Śląsku, w Małopolsce i 9 st. C prognozowanych dla Szczecina.

Jednocześnie w dużej części kraju ma padać deszcz. Opady towarzyszyć będą mieszkańcom Dolnego Śląska, Śląska, Wielkopolski, Pomorza, Mazowsza, Świętokrzyskiego i Podlasia. Właściwie to popada w całej Polsce poza częścią Podkarpacia i Małopolską.

Prognoza pogody na sobotę 16 marca 2019. / foto: pogodynka.pl
Prognoza pogody na sobotę 16 marca 2019. / foto: pogodynka.pl

Jednodniowa zmiana pogody czeka nas w niedzielę, kiedy termometry w Małopolsce pokażą nawet 20 st. C. W pozostałej części kraju nieco chłodniej. Na Pomorzu 12-13 st. C, w Centrum 13-17 st. C, na Śląsku i Dolnym Śląsku 17-18 st. C, najchłodniej tradycyjnie na Suwalszczyźnie.

Jednocześnie mieszkańcy południowej części Polski będą mogli cieszyć się słoneczną aurą, dość słonecznie powinno być też na Śląsku i Dolnym Śląsku oraz w okolicach Warszawy. Dla północnej części kraju prognozowane są przelotne opady deszczu.

Prognoza pogody na sobotę 16 marca 2019. / foto: pogodynka.pl

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego pokazujecie kobiete w stroju plazowym a nie mezczyzne..??? Narod ma juz dosyc golizny… dosyc homo, dosyc tej papki seksu 24/7 opamietajcie sie!

    • Pewnie dlatego, że większość użytkowników tego portalu to mężczyźni i wolą gdy się artykuł ozdabia zdjęciem młodej kobiety w stroju plażowym, a nie mężczyzny w stroju plażowym. Gdyby było zdjęcie faceta to można by pomyśleć, że to portal dla homo.

Comments are closed.