HIT INTERNETU! Michalkiewicz ostro o seksedukacji! LGBT? „Lej geja batem tatusiu!”

Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube
Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube

Co oznacza skrót LGBT? To rozszyfrowało jedno z dzieci, na które powołuje się Stanisław Michalkiewicz. Pod skrótem promowanym przez Rafała Trzaskowskiego i Pawła Rabieja mają kryć się słowa: Lej geja batem tatusiu!

Stanisław Michalkiewicz odniósł się do podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT+, która zakłada między innymi seksedukację w szkołach i odczytał jej standardy.

Chciałbym zobaczyć, jak pan Prezydent Trzaskowski pokazuje dzieciom, jak się trzeba masturbować. Myślę, że nie oszczędzi nam, nie będzie się wymigiwał. Jak już podpisał taką deklarację, to trzeba ściągać kalesony i się masturbować. Nic tak nie poucza jak przykład – skomentował Michalkiewicz.

Dalej publicysta „Najwyższego Czasu!” odniósł się do proponowanej nauki o różnych formach rodziny i orientacjach seksualnych. – Myślę, że dziecku 3-letniemu ciężko będzie wytłumaczyć, czym jest związek z kozą, a przecież to też jest szlachetna orientacja seksualna – mówił Michalkiewicz.

Dalej Michalkiewicz odniósł się do nauczania „języka seksualnego”, cokolwiek się pod tym pojęciem kryje. – Pamiętam za moich czasów wojskowych była piosenka, w której stosowny język seksualny był używany: ch*j ci w dupę moja miła, tyś przyczyną mych łez, tyś mnie tryprem zaraziła itd. Myślę, że dzieciom to się szczególnie spodoba – stwierdził.

Standardy opracowane przez WHO zakładają też przyswajanie związków osób tej samej płci. – No płci jest podobno 40, więc to będą skomplikowane związki – podsumował Michalkiewicz. Komentarz publicysty do standardów edukacji dla starszych dzieci w kolejnych artykułach.

53 KOMENTARZE

 1. Zastanawiam się coraz częściej dlaczego Tacy ludzie jak np.p.Michalkiewicz a także niektórzy kościelni czy sam prezes ,Kaczyński kiedy mowa o LGBT czy o edukacji seksualnej tak z lubością wypaczają zagadnienie.Robią bądź co bądź z poważnego tematu ogólnospołecznego temat dla swoich chorych projekcji ? Można zrozumieć kościelnych,bo celibat nie jest zgodny z psychiką I biologią zdrowego człowieka,można zrozumieć prezesa bo nie ma pojęcia tak jak K.Pawłowicz co to jest związek dwóch ludzi,no chyba że związki braterskie ,ale p.Michalkiewicz żonaty , dzieciaty coś niecoś powinien mieć pojęcia o życiu. Więc dlaczego te ulubione projekcje? Czyżby coś nie tak ?!

  • Jako, że dzisiaj jest dzień mojego patrona, nie będę komentował pana o ksywce JACK; musiał bym popsuć sobie ten jedyny dzień w roku. Panie Jacek… mądryś pan jak rzadko… !

 2. Jestem osobą homoseksualną i wyborcą Korwina.
  Nie popieram karty LGBT+, nie popieram adopcji dzieci przez gejów.
  Dlaczego? Ponieważ z racjonalnego punktu myślenia, gej, będąc gejem, z automatu jest wykluczony jako ojciec, bo przecież brzydzi się stosunkiem seksualnym z kobietą, która takie dziecko mu może urodzić.
  Mam jednak pytanie.
  Dlaczego komentujący tutaj, pod artykułami dotyczącymi PiSu, w którym Kaczyński jest kryptogejem, Korwina, Michałkiewicza, Brauna czy Cejrowskiego obrażacie wszystkich homoseksualistów? Nie lubicie Rabieja, który był w związku z Kaczyńskim, nie lubicie Trzaskowskiego, który jest heteroseksualny, nie lubicie wszelakich organizacji LGBT. Dobrze, ale obrażajcie ich sobie z osobna. Nie zasłużyłem sobie na to, by być non stop obrażanym w komentarzach. Ulegacie PiSowskiej nagonce. Brniecie w to razem z nimi, choć w podświadomości wiecie, że ten chwytliwy temat, ma zamazać afery PiSu i Karakana.
  Przestańcie obrażać wszystkich! W partii KORWiN dziala mnóstwo homoseksualistów, nie wiecie o tym? Nie lubicie określonych osób, czy instytucji to piszcie o nich, ale nie włączajcie w to homosi, którzy nawet nie myślą i nie interesują się żadnymi bachorami!

Comments are closed.