Jarosław Kaczyński ma problem z alkoholem? Zaskakująca lektura prezesa PiS

Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka
Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka

Podczas 78. posiedzenia Sejmu Jarosław Kaczyński postanowił dobrze spożytkować czas i oddał się lekturze pewnej książki. Wybór lektury, którą prezes Prawa i Sprawiedliwości czytał podczas głosowań może zaskakiwać. Polityk czytał bowiem… „Narodowy Program Trzeźwości”.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Jarosław Kaczyński został przyłapany na czytaniu książek podczas posiedzeń Sejmu. W listopadzie 2017 roku hitem stał się czytany przez prezesa PiS „Atlas kotów”. Informacja o wyborze tej lektury szerokim echem odbiła się w polskich i zagranicznych mediach, ponieważ polityk znany jest z zamiłowania do kotów.

Zamiast wysłuchiwać kolejnych opowiadań o rzeczywistości, której nie ma, to sobie to czytałem – skomentował wówczas Jarosław Kaczyński na antenie radiowej Jedynki.

Ostatecznie „Atlas kotów” trafił na aukcję charytatywną na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. „Dla Przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami” – napisał w dedykacji Kaczyński.

Czy podobne losy spotkają „Narodowy Program Trzeźwości”? Na razie nie wiadomo. Jeśli prezes PiS ma zamiar w ten sposób popularyzować abstynencję, to niewątpliwie wybrał na to dobry czas – Wielki Post.

Źródło: dorzeczy.pl

4 KOMENTARZE

  1. Nie obchodzą mnie koty i alkohol prezesa. Pan prezes ma problem z narodem polskim bo powstała KONFEDERACJA, która nie kłania się żydo-amerykańskim panom, jest za Polską i nie jest za komunistycznym nakazowo- rozdzielczym systemem gospodarki. Pisowcy w porywie paniki zaczynają walić w antygejowskie tuby udając ostatnich sprawiedliwych konserwatystów, zaraz zaczną mówić przeciw mordowaniu nienarodzonych dzieci. Nie dajmy się nabrać, pani Kaja Godek już się nie nabrała i jest z nami. Tępić obłudny PiS!

    • Gdybym był wróżem Jackowskim to bym stawiał raczej na chęć podniesienia akcyzy na alkohol przez prezesa.

    • co do chłopców nie wiem, ale alko prezes nie pije.

      i w zasadzie każdy wielki człowiek też nie.

Comments are closed.