Jego HIT śpiewali wszyscy Polacy. Znany piosenkarz zamierza przemyśleć swoje życie. Wybrał do tego kontrowersyjne miejsce

Ivan Komarenko/Fot. Facebook
Ivan Komarenko/Fot. Facebook

Uwielbiany przez miliony fanów Ivan Komarenko postanowił podzielić się planami na najbliższą przyszłość. W szczerym wpisie piosenkarz przyznał, że zamierza zaszyć się w buddyjskim klasztorze, żeby przemyśleć swoje życie.

Ivan Komarenko stwierdził, że Post będzie idealnym czasem, żeby przemyśleć swoje dotychczasowe życie i decyzje. Artysta chce to jednak zrobić w… buddyjskim klasztorze.

„Jest Post. Zamykam się w klasztorze Buddyjskim 70 mil na zachód od Nowego Jorku. Spędzę kilka tygodni na amerykańskiej prowincji . Moze to dobry moment pomysleć o tym co zrobiłem w życiu zawodowym przez ostatnie 15 lat i co mógłbym zrobić przez kolejne 15” (pisownia oryg.) – napisał Komarenko.

W dalszej części poinformował, w jaki sposób będzie można się z nim kontaktować w tym czasie. Artysta nie omieszkał także przypomnieć fanom o tym, gdzie i kiedy w mediach będą emitowane programy z jego udziałem.

„Nie zapomnijcie, w tym tygodniu jestem w Programie „Mama mia” Polsat oraz obszerny wywiad przeprowadzony przez dziennikarkę Katarzynę Szkarpetowska na portalu Aleteja Polska juz w następnym tygodniu” – dodał.

Jest Post. Zamykam się w klasztorze Buddyjskim 70 mil na zachód od Nowego Jorku. Spędzę kilka tygodni na amerykańskiej…

Opublikowany przez Ivan Komarenko Środa, 13 marca 2019

Źródło: Facebook

Comments are closed.