Justyna Żyła uczy się na błędach? Zdradziła, jakich cech szuka u nowego partnera

Justyna Żyła. / foto: Instagram
Justyna Żyła. / foto: Instagram

Justyna Żyła, odkąd ujawniła burzliwe kulisy rozstania ze swoim mężem, błyskawicznie pnie się po szczeblach show biznesowej kariery. Była żona skoczka narciarskiego przebiera w propozycjach zawodowych. Teraz zdradziła, jakich cech szuka u nowego partnera.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy Justyna Żyła wzięła udział w sesji dla „Playboya”, poprowadziła własny program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”, a teraz próbuje swoich sił w „Tańcu z gwiazdami”.

Choć krytyczne opinie sypią się z wielu stron, Żyła nie poddaje się i wciąż idzie do przodu. Ostatnio udzieliła szczerego wywiadu „Super Expressowi”. W rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską zdradziła, jakie cechy powinien mieć jej nowy partner.

Na pewno musi być zabawny, inteligentny, zorganizowany i chyba tyle – mówiła.

Justyna Żyła wyszła za mąż mając zaledwie 18 lat. Teraz jest tuż po 30-stce i ma za sobą trudny rozwód. Z małżeństwa z Piotrem Żyłą ma dwójkę dzieci: 12-letniego Kubę i 7-letnią Karolinę. Celebrytka przyznała, że na razie chce się skupić na karierze, a co do związków – chce dać sobie jeszcze trochę czasu.

Źródło: se.pl

Comments are closed.