Kaczyński i Rabiej byli naprawdę blisko. Zdjęcie sprzed lat ujawnia prawdę [FOTO]

Jarosław Kaczyński i Paweł Rabiej/Fot. PAP (kolaż)
Jarosław Kaczyński i Paweł Rabiej/Fot. PAP (kolaż)

W internecie nic nie ginie. Obecny wiceprezydent Warszawy zaczynał swoją karierę polityczną już w latach 90. Był wówczas związany z… Porozumieniem Centrum Jarosława Kaczyńskiego. Użytkownicy sieci wygrzebali wspólne zdjęcie prezesa PiS i Pawła Rabieja sprzed lat.

Jak się okazało, autorem zdjęcia jest reporter „Gazety Wyborczej” Sławomir Kamiński. Fotografia została zrobiona 8 sierpnia 1993 roku, podczas konferencji prasowej po powrocie Jarosława Kaczyńskiego z pogrążonego w wojnie Sarajewa. Po prawicy prezesa PiS siedzi młody Paweł Rabiej, który w tamtym okresie pracował przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum.

Obecny wiceprezydent Warszawy, zanim został rzecznikiem Nowoczesnej, jeszcze na początku lat 90. Jako dziennikarz współpracował z braćmi Kaczyńskimi przy pisaniu książek o Mieczysławie Wachowskim i Annie Walentynowicz.

Dzisiaj Paweł Rabiej, zadeklarowany homoseksualista, otwarcie przyznał do czego dąży środowisko LGBT. – Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją – powiedział w wywiadzie z Robertem Mazurkiem dla Dziennika Gazety Prawnej.

Jak podkreślają środowiska narodowe, działania Prawa i Sprawiedliwości w sprawie karty LGBT nie są klarowne. Niedawno PiS chciał zablokować poświęconą temu tematowi konferencję Roberta Winnickiego.

Po godz. 16 pani minister Kaczmarska, minister mianowana przez marszałka Kuchcińskiego, zakazuje posiedzenia tego zespołu debaty publicznej mimo, że nie przemawiają za tym żadne względy administracyjne. Mamy salę, mamy gdzie się spotkać, wszystko jest, by debatować na poważnie o tej indoktrynacji, którą szykują Warszawiakom i warszawskim dzieciom władze z Trzaskowskim na czele – podkreślał Winnicki.

Pani minister Kaczmarska nominowana przez PiS, pana marszałka Kuchcińskiego zabrania tej debata. Oczywiście ta debata o godz. 18.30 transmitowana przez nas odbędzie się. Ona się odbędzie dzięki uprzejmości Ordo Iuris, które również będzie brało udział w tym posiedzeniu zaraz obok Sejmu w ich siedzibie. Stamtąd będziemy transmitować tę debatę, zabronioną przez pisowskim nominatów w Sejmie – powiedział.

Jeśli dzisiaj słyszymy, że rządząca partia opowiada się przeciwko homopropagandzie, przeciwko LGBT, to pamiętajmy, że „po czynach ich poznacie”. To, co robi dzisiaj minister Kaczmarska – nie po raz pierwszy – w parlamencie, to jest po prostu skandal. Ale tak właśnie oni działają. Jeśli ktoś wykazuje prawdziwe intencje do walki o polską tradycję, obyczaj czy interes polityczny, to oni będą zakazywać na ten temat debaty w miejscu, gdzie ona się powinna toczyć, czyli w Sejmie Rzeczypospolitej – zapowiedział poseł Ruchu Narodowego.

Źródła: Twitter/wp.pl/nczas.com

25 KOMENTARZE

 1. NO i WYSZŁO lewicowe-socjalistyczne (a w dodatku lgbt) szydło z worka ! ! ! ! !

  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. Ponoć Jarosław Kaczyński jest ukrytym gejem.W związku z tą informacją wszystko się ,,pokryło,,….Hi hi….

  • Nic się nie pokryło i żadna to informacja, która miałaby świadczyć o homoseksualizmie Kaczyńskiego. A nawet jeśli by świadczyła, to nic mi do tego jak nie zagraża dzieciom, Polakom, Polsce. Tak wszyscy martwią się o Kaczyńskiego a wziął ktoś pod uwagę takie przypadłości jak np. impotencja, aseksualność (rzadko występuje ale są ludzie aseksualni, których seks nie interesuje z nikim)? Może nie ma w tym jego winy, że cierpi na taką przypadłość? A może jest tylko bardzo dyskretny, tak samo jak i jego kobieta i nie ma potrzeby chwalenia się nikomu swoim związkiem i nie cierpi na ekhibicjonizm, tak jak ci zaburzeni na tych spędach dewiantów, zwanych dla kamuflażu „marszami równości”? Tylko z kim albo czym ci zaburzeni chcą się równać, to nikt nie wie do tej pory.

 3. Ten Kaczyński to świetny człowiek no jak to tak i z blokiem i z rabiejami i żydów kocha no święty.

  • Co w tym dziwnego? Ja dziwię się, że ludzie się dziwią. Partia powinna być jedna, jak za komuny. Wtedy społeczeństwo miałoby jasny obraz i nie było manipulowane i nie miałby okazji nikt kierować winy od partyjki do partyjki…Od razu byśmy wiedzieli kto zawinił. Myślę, że ma to też związek z finansami? Jedna partia by nie wydoiła tyle od Polaków co wiele partyjek? To nie wie ktoś jeszcze, że oni wszyscy się znają? Przecież to logiczne… I takim sposobem z jednej partii (jak było za komuny) zrobiono wiele partyjek – dla swoich zysków? i zaciemnienia sytuacji? rozproszyli się. Polaków też rozproszyli z wielu molochów, w których pracowali dla chleba – ale też i dla pozbycia się realnej siły jaką byli „robole” – jak za komuny. Teraz ludzie rozproszeni, nie utrzymujący kontaktów koleżeńskich itd. to i lud nie ma żadnej siły w przeciwieństwie do tych rozproszonych partii i partyjek… Smutne, co zrobiono z NASZEGO! kraju i jak zniszczono naród…

 4. to stary jest ten Rabiej, nie wiedziałem,
  no i przeszedł cały szlak bojowy styropianów -przynajmniej od pocz. lat 90tych

  • Zgadza się, tak samo jak i to, że to Lech miał pieprzyk na lewej stronie twarzy. Jarosław nie nosił wąsów, tak samo i nie miał pieprzyka na twarzy.

 5. ten portal zaczyna być lepszy niż Radio Erewań i komsomołskaja prawda razem wzięte. Co i rusz szukają haka na PISiorów, żeby tylko zdobyć choć 1promil poparcia. Ajajajjjj, a czy Grzesiu Braun nie był blisko swojego stryja Juliusza Brauna, czy Korwin nie należał do komunistycznego SD ??? Wyciąganie groteskowych fotek sprzed stu lat jest dobre dla współczesnych Goebbelsów czy innych czerwonych Khmerów…

  • To zwykły lichy resentyment, czują przez skórę, że mało co ugrają, więc robią wszystko aby i inni, zwłaszcza PiS, mniej ugrali. Tacy wielcy wolnościowcy, a nawet nie zauważyli, że sami zaczęli stosować się do zasady komuchów i postępowców, żeby pluć i kłamać po sto razy, bo wtedy na pewno coś się przyklei.

 6. Grzesiu Braun na pewno był blisko swojego stryja, ale gdy był małym chłopczykiem i od wujka dostawał prezenty.
  SD to nie była partia komunistyczna lecz partyjka kanapowa podległa PZPR, żeby świat widział, że istnieje w PRL pluralizm polityczny. Zresztą nie mogła być komunistyczna, bo i PZPR była „tylko” socjalistyczna.

 7. Rabiej siedzi po prawicy? To Kaczyński ma prawicę po lewej stronie? W sumie to sie nawet zgadza.

 8. A teraz to już nawet nie jest centrum – ta lewacka partia to nieporozumienie na Polskiej scenie politycznej. ?

 9. Zaczyna tu walić GW, czyli gównem wyborczym a miał być chyba pudelek dla prawiczków.

 10. Tu troche:
  thefad.pl/aktualnosci/maz-kaczynskiego-oficer-wsi-w-liscie-do-zbigniewa-stonogi/

 11. Może nawet Rabiej się schylał a prezes Kaczyński brał od tyłu jako partnera seksualnego
  Ciekawe ilu członków Po, Pis … zaliczył J. Kaczyński :)

 12. Paweł Kaczyński, z domu Rabiej, to była „żona” tego parcha-sodomity Jarosława, która porzuciła go dla Szczygła, któremu poległo się w Smoleńsku (zanim poległ lubił popedałować sobie z Jarosławem). Obu tych sodomitów poznał ze sobą nieświętej pamięci Lech gdy robił za szefa NIK, gdzie m.in. tuszował aferę FOZZ, której głównym beneficjentem był parch-sodomita Jarosław i jego sekta o nazwie Porozumienie Centrum – WSIoki więcej kasy władowali w ówczesny PiS niż w SDRP (ówczesna nazwa SLD). Taka to „wesoła” POPiSowa rodzinka, która trzęsie tubylczą sceną polityczną ku uciesze rodzimego buractwa złożonego z pelikanów i lemingów pod nadzorem starszych i mądrzejszych oficerów prowadzących.

 13. ad „Dariusz” : hi-hi – jeżeli Dariusza nie pokryło, to przecież nie wszystko!

 14. Rabiej był i jest współpracownikiem WSI . Taki jest sens tego zdjęcia . Gangster Masa ujawnił niedawno ,że Rabiej był chłopcem na posyłki Wołomina lub Pruszkowa. Te dwa gangi zostały rozreklamowane przez media WSI w latach 90-tych , żeby ukryć prawdziwą działalnośc bandycka robiona przez WSI , czyli żydokomunę

 15. Dajecie pozywke dla ubeckiego pomiotu a Rabiej jak to pedał chodził na smyczy WSIarzy

Comments are closed.