Kinga Rusin z domku z drewna broni środowiska. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” oburzona! „Kiedy ta prywata się do cholery skończy!”

Kinga Rusin. / foto: Facebook
Kinga Rusin. / foto: Facebook

Kinga Rusin – dziennikarka „Dzień Dobry TVN” – po raz kolejny nie może w spokoju egzystować. Spokoju nie daje jej wycinka drzew w Polsce, sama jednak nie ma problemu w lansowaniu się na tle domku z drewna.

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. W latach 90. związana była ze stacją TVP, a kilkanaście lat temu przeniosła się do stacji TVN, gdzie prowadzi program „Dzień Dobry TVN”, a także często programy rozrywkowe.

Rusin słynie także z bojowego nastawienia w sprawie ochrony środowiska i prężnej walki ze zmianami klimatu, ale nie tylko. Rusin często wyraża troskę, a to o dziki, a to karpie, a nawet o drzewa, chyba już tylko dzieci nienarodzone nie wzbudziły jej zainteresowania, no ale jakaś hierarchia musi być.

Jeszcze niedawno Kinga Rusin nie mogła cieszyć się słonecznym marcowym dniem, ze względu na globalne ocieplenie, a tu już kolejne problemy ją trapią.

Tym razem we wpisie na Instagramie żali się na wycinanie drzew w Polsce, ale chyba tylko tych, które nie idą na wakacyjny domek z drewna, na tle którego pozowała.

Jest tyle różnych tematów i problemów, które skutecznie odciągają naszą uwagę od haniebnych i tragicznych w skutkach decyzji dotyczących wycinek i zrębów – pisze zrozpaczona gwiazda TVN.

Już nie tylko w otulinach parków narodowych czy na obszarach Natura 2000, ale również w rezerwatach! Kiedy ta prywata się do cholery skończy! To jest dobro narodowe, a nie ogródek ministra czy dyrektora Lasów Państwowych! – dodaje już wyraźnie wzburzona Rusin.

Wyświetl ten post na Instagramie.

PRZECZYTAJCIE!!! Jest tyle różnych tematów i problemów które skutecznie odciągają naszą uwagę od haniebnych i tragicznych w skutkach decyzji dotyczących wycinek i zrębów już nie tylko w otulinach parków narodowych czy na obszarach Natura 2000 ale również w REZERWATACH?!!! Kiedy ta prywata się do cholery skończy! To jest dobro narodowe a nie ogródek ministra czy dyrektora Lasów Państwowych! #Repost @dzika_polska with @get_repost ・・・ 15 ha zrębów harwesterami w rezerwacie? To żaden problem dla RDLP w Białymstoku. Rezerwat Jałówka w P. Knyszyńskiej stanowi lasy HCVF 1.1 wyłączone z użytkowania. Gdy obrońcy lasów byli zajęci obroną Puszczy Białowieskiej leśnicy wpuścili harwestery do rezerwatów w innych puszczach. Problem jest nadal aktualny, ponieważ LP otrzymały z RDOŚ Białystok zgodę na wyręby w innych rezerwatach. Za kilka tygodni odbędzie się audyt certyfikatu FSC w RDLP Białystok, dlatego zgłaszamy sprawę do jednostki certyfikującej SGS. Zachęcamy Was również do zgłaszania do SGS * innych naruszeń Standardu FSC** na obszarze RDLP Białystok. * [email protected] ** Krajowy Standard Gospodarki Leśnej FSC w Polsce https://pl.fsc.org/pl/dokumenty #dzikapolska#puszcza#las#przyroda#polska#puszczabialowieska

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Kinga Rusin lansowała się w sieci zdjęciami z wakacji na tle domku z drewna.

Comments are closed.