Kinga Rusin z domku z drewna broni środowiska. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” oburzona! „Kiedy ta prywata się do cholery skończy!”

Kinga Rusin. / foto: Facebook
Kinga Rusin. / foto: Facebook

Kinga Rusin – dziennikarka „Dzień Dobry TVN” – po raz kolejny nie może w spokoju egzystować. Spokoju nie daje jej wycinka drzew w Polsce, sama jednak nie ma problemu w lansowaniu się na tle domku z drewna.

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. W latach 90. związana była ze stacją TVP, a kilkanaście lat temu przeniosła się do stacji TVN, gdzie prowadzi program „Dzień Dobry TVN”, a także często programy rozrywkowe.

Rusin słynie także z bojowego nastawienia w sprawie ochrony środowiska i prężnej walki ze zmianami klimatu, ale nie tylko. Rusin często wyraża troskę, a to o dziki, a to karpie, a nawet o drzewa, chyba już tylko dzieci nienarodzone nie wzbudziły jej zainteresowania, no ale jakaś hierarchia musi być.

Jeszcze niedawno Kinga Rusin nie mogła cieszyć się słonecznym marcowym dniem, ze względu na globalne ocieplenie, a tu już kolejne problemy ją trapią.

Tym razem we wpisie na Instagramie żali się na wycinanie drzew w Polsce, ale chyba tylko tych, które nie idą na wakacyjny domek z drewna, na tle którego pozowała.

Jest tyle różnych tematów i problemów, które skutecznie odciągają naszą uwagę od haniebnych i tragicznych w skutkach decyzji dotyczących wycinek i zrębów – pisze zrozpaczona gwiazda TVN.

Już nie tylko w otulinach parków narodowych czy na obszarach Natura 2000, ale również w rezerwatach! Kiedy ta prywata się do cholery skończy! To jest dobro narodowe, a nie ogródek ministra czy dyrektora Lasów Państwowych! – dodaje już wyraźnie wzburzona Rusin.

Wyświetl ten post na Instagramie.

PRZECZYTAJCIE!!! Jest tyle różnych tematów i problemów które skutecznie odciągają naszą uwagę od haniebnych i tragicznych w skutkach decyzji dotyczących wycinek i zrębów już nie tylko w otulinach parków narodowych czy na obszarach Natura 2000 ale również w REZERWATACH?!!! Kiedy ta prywata się do cholery skończy! To jest dobro narodowe a nie ogródek ministra czy dyrektora Lasów Państwowych! #Repost @dzika_polska with @get_repost ・・・ 15 ha zrębów harwesterami w rezerwacie? To żaden problem dla RDLP w Białymstoku. Rezerwat Jałówka w P. Knyszyńskiej stanowi lasy HCVF 1.1 wyłączone z użytkowania. Gdy obrońcy lasów byli zajęci obroną Puszczy Białowieskiej leśnicy wpuścili harwestery do rezerwatów w innych puszczach. Problem jest nadal aktualny, ponieważ LP otrzymały z RDOŚ Białystok zgodę na wyręby w innych rezerwatach. Za kilka tygodni odbędzie się audyt certyfikatu FSC w RDLP Białystok, dlatego zgłaszamy sprawę do jednostki certyfikującej SGS. Zachęcamy Was również do zgłaszania do SGS * innych naruszeń Standardu FSC** na obszarze RDLP Białystok. * [email protected] ** Krajowy Standard Gospodarki Leśnej FSC w Polsce https://pl.fsc.org/pl/dokumenty #dzikapolska#puszcza#las#przyroda#polska#puszczabialowieska

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Kinga Rusin lansowała się w sieci zdjęciami z wakacji na tle domku z drewna.

19 KOMENTARZE

  • Nigdy zbyt bystra nie była, teraz – dodatkowo – klimakterium ryje beret. Można się pośmiać. ;)

  • czy parcie na szkło jest wyznacznikiem bycia idiotą? gratuluję osobistej definicji… xd

 1. „dobro narodowe”, gada jak jakiś narodowiec, powinna się skumać z Bosakiem i Kolegami, w końcu by ich rozprawiczyła

  • Narodowcy to Rycerze nie ruszają takiego hehła, może tobie to pasuje rozprawiczony?

 2. Ile trzeba było wyciąć drzew na ten domek. Ile ptaków i małych saków straciło swoje domy.
  Odpowiedz Rusin, ILE!!!

  • Nie stresuj się tak. Widać, że domek jest zbudowany ze sprasowanego kornika

 3. ten artykuł jest żałosny i nie jest obiektywny, to już nawet w artykułach musi wylewać się hejt? zapomnieliście już co się działo na początku roku?

 4. a ja widzę sens tej wypowiedzi i tego zdjęcia, to że ktoś sobie robi zdjęcie na tle domku po prostu a potem pisze o wycince drzew nie jest niczym strasznym, ponieważ domu już nie zburzymy by to bez sensu, stało się i tyle, a co do postu o wycince to ma rację bo świat zwariował z tym niestety, także ja bym nie przywiązywała wagi do tego że raz mówi o ochronie a zaraz robi sobie zdj na tle domu, tak samo my robimy, wiemy i mówimy, że cholesterol jest zły i nie dobry a potem jemy rzeczy w Maku i robimy sobie zdjęcia, idąc Waszym tokiem myślenia to jest taka sama „hipokryzja” i „idiotyzm”

 5. Siedz babo tam gdzie siedzisz i od Podlasia trzymaj się z daleka. Masz takie pojęcie o leśnej gospodarce jak świnia o balecie. Jedź do Niemiec i zobacz jak tam walczą z kornikiem to przestaniesz pleśc głupoty. Siedzi sobie takie jedno z drugim w mieście ale wpływ na innych chciałoby mieć całkowity. Też jestem z dużego miasta ale nie miałabym smialosci pouczać i narzucać innym jak mają żyć. Kupują sobie daczowiska na wsiach, a potem sąsiadom żyć nie dają, bo kogut pieje krowa ryczy i pies szczeka w nieodpowiednim momencie, że o „zapachach” nie wspomnę. Raz na rok marzy im się ekologia i kurna chata, kiedy obok żyją ludzie, którzy z ziemi żyją. Porabane celebryctwo aż słów brak na te kocopaly.

 6. Drewniane domy akurat są najzdrowsze, bardzo ekologiczne (w najmniejszym stopniu obciążają środowisko naturalne) – gdyby nie wysoka cena dobrej jakości drewnianego domu to preferowałbym właśnie drewno.

 7. Przeciez to nie chodzi o to zeby chronic srodowisko. To my czyli wiekszosc, mamy nie jezdzic samochodami, nie latac samolotami, nie jesc miesa, wylaczyc ogrzewanie zima, mieszkac w ziemiance (beton ma duzy slad weglowy przy produkcji i budowie domu), wylaczyc swiatlo w domu, generalnie nie uzywac pradu, itd. Oni czyli celebryci i ci wszyscy u gory beda latac samolotami, jezdzic duzymi samochodami, jesc mieso itd… To jest ochrona zasobow, ktorych ma wystarczyc dla top elit.

 8. Takie domy robi się z drewna posadzonego w rządkach takich plantacjach sosnowych , których nikt nie broni bo po to się je sadzi, a Ona wypowiada się o rezerwatach głąby, jak nie widzicie różnicy to czas do szkoły…

Comments are closed.