Król TVN traci królestwo i już nie jest milionerem! Program Kuby Wojewódzkiego z POTĘŻNĄ stratą oglądalności. Czy straci pracę?

Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram
Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram

Prezentowaną obecnie serię show „Kuba Wojewódzki” ogląda średnio 911 tys. osób, o 470 tys. widzów mniej niż rok wcześniej. Mimo to TVN w czasie emisji programu jest liderem rynku telewizyjnego – podały wirtualnemedia.

– Oglądają was miliony – epatuje zwykle swoich gości samozwańczy król TVN Kuba Wojewódzki. To już jednak nie jest prawda. Widzów jego programu jest obecnie mniej niż milion.

Premierowe odcinki 26. serii „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN oglądać można we wtorki o godz. 22.30, począwszy od 26 lutego br. Trzy pierwsze z nich obejrzało średnio 911 tys. osób, co zapewniło stacji 11,08 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,42 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Nawet najchętniej oglądany program z Moniką Brodką i Przemysławem Kossakowskim obejrzało 998 tys. widzów. Czyli do miliona zabrakło 2 tys.

W tej sytuacji specjaliści od rynku TV zadają sobie pytanie czyżby własnie gwiazda Kuby Wojewódzkiego własnie się wypaliła?

– Nadal to dobry wynik, choć spadek o 30 proc. to dużo – powiedział dla nczas.com jeden z nich. – Kuba na razie nie wyleci, ale szewfowie stacji zapewne już główkują nad tym co się stało i czy przypadkiem nie można znaleźć czego lepszego na to pasmo – dodaje.

Na szczęście Wojewódzki jakby co, to ma na utrzymanie. Bo właśnie sprzedał swojego bentleya…

Źródło: wirtualnemedia.pl

18 KOMENTARZE

 1. Nic dziwnego. Przemogłem się i obejrzałem jeden – po prostu nudne! Przewidywalne, żenujące żarty prowadzącego nikogo już nie bawią. A postać starszego mężczyzny w roli przedszkolaka wzbudza współczucie co do stanu jego umysłu… Infantylne pytania niczego interesującego o gościach programu nie pokazują. Jakubek W uporczywie brnie w rolę klasowego błazna, bo tylko to potrafi. Słabe!

 2. tego pajaca nie da się oglądać. a tak na prawdę, za milion owiec które go oglądają, TVN traci kolejne dwa miliony na reputacji. nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem jakikolwiek mprogram TVN (czasem skuszę się na film). ta stacja to dno. pdaawno temu powinno się jej odebrać licencję za np pornoserial szkoła. to oni świadomie niszczą Polskę.

  • sorry, fakty tvn też oglądam. lubię patrzeć jak się coraz bardziej męczą w tym pedalskim przekazie. ale tam też tylko chore dzieci i inna tandeta promująca „fundacyję”.

   • sam ze sobą rozmawiasz? czy ktoś sie pod ciebie podszywa? bo jeśli to pierwsze to która to faza choroby muzgu i co na to twój proktolog? bo tylko debil sam ze sobą rozmawia…

    • @sajkol jakiś pajac se nawymyślał różne nicki i sie mu coś pomyliło, ale faktycznie trzeba mieć na.srane w gacie żeby sie tak zbłaźnić

   • Uważaj REAListo. Napiszesz coś normalnego i od razu szambo wybija. Wypełzają z niego sajkole i anastazje. Taki portal…

 3. Normalni ludzie co pracują o tej porze już śpią żeby do pracy wstać,a nie oglądać jakieś głupoty.

 4. Że ten typ się jeszcze ludzią nie znudził! Dno i wodorosty, kicz i tandeta!

 5. „Na szczęście Wojewódzki jakby co, to ma na utrzymanie. Bo właśnie sprzedał swojego bentleya”. Nie jest to takie pewne. Mike Tyson zarobił 100 razy więcej i też zajrzała mu w oczy bieda (długi). Miał jednak nazwisko, bo nikt nie zaprzeczy, że był jednym z najlepszych bokserów w historii. Mógł więc dorobić w reklamach. A co reprezentuje Wojewódzki bez paru milionów 1/16-inteligentów oglądających jego program?

 6. Nareszcie zniknie z TV ta wstrętna morda tej kupy powiatowej ! Z niego taki król (samozwańczy) jak z koziej doopy trąba ! Wiecznie uśliniony ryj zadający głupie pytania i nic nie warte „dowcipy” !

 7. Uważaj REAListo. Napiszesz coś normalnego i od razu szambo wybija. Wypełzają z niego sajkole i anastazje. Taki portal…

 8. Gadanie, że ,,Wojewódzki się skończył”, jest mocno przesadzone. On się bowiem nigdy nie zaczął. Po prostu Polacy (ale też i Żydzi) zaczęli się powoli orientować, że przebrany(?) za pedofila starzec zawsze był do bani.

 9. Tego pajaca się nie da oglądać ludzie w końcu zrozumieli jest tyle ciekawszych programow

Comments are closed.