Kulczyk ujawnia ważną tajemnicę. Mówi, czym jest dla niej wolność. Mocne komentarze internautów [WIDEO]

Dominika Kulczyk na łódce/fot. Facebook Dominika Kulczyk
Dominika Kulczyk na łódce/fot. Facebook Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk w ramach akcji „My Freedom Day” podzieliła się z fanami swoją definicją wolności. Oczywiście pojawiły się też złośliwości.

Wypowiedź padła w związku z organizowaną co roku akcją CNN „My Freedom Day”. Stacja zachęca wówczas inne media, by dzielono się poglądami na temat tego, co czyni człowieka wolnym.

Do akcji włączyła się też jedna z najbogatszych Polek Dominika Kulczyk.

Co sprawia, że jestem wolna? Świadomość, że mogę być sobą. Myśleć, mówić, zachowywać się w sposób jaki czuję, który pochodzi z mojego prawdziwego „ja”. To jest dla mnie wolność – mówi Dominika Kulczyk na łódce dryfującej na wodzie.

Oczywiście nie obyło się bez złośliwości. Jeden z profili zasugerował, że nie chodzi o żadne wyższe ideały lecz… o kasę.

A co sprawia, że wy czujecie są wolni i dlaczego nie są to miliony po ojcu, tylko to co sobie myślicie – napisano na profilu „Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty”.

Źródło: facebook.com

13 KOMENTARZE

 1. Dla manie wolność to wolność od takich ludzi jak ta powyżej i wiedzy że istnieją.

 2. obrazą dla ludzkości jest samo istnienie takich pasożytów.

  miliony codziennie pracują, wstają, sprzątają cudze domy, a ta idiotka ma czelność edukować ludzi czym jest wolność.

  gdzie jest Stalin??

  dlaczego to się dzieje??

  • smutne są takie komentarze i w ogóle nie na miejscu. nie hejtujmy! mi się pani Kulczyk i jej działalność podoba, robi dużo dobrego i oby tak dalej!

 3. Pier…licie, dominika, pier…licie. Przy takiej kasie mozna się bawic w bycie sobą. W przeciwnym razie zapier..lasz na takich jak ty.

 4. DLA MNIE WOLNOŚĆ TO BRAK NARZUCANIA MI PRZEZ LEWAKÓW ICH MYŚLENIA W GŁÓWNYCH MEDIACH I BRAK OBOWIĄZKOWEJ SOLIDARNOŚCI Z TYMI CO IM SIĘ NIE CHCE I TRZEBA IM DAĆ!

  • Prosta recepta: udaj się na bezludną wyspę. Tam nie ma mediów i współbraci którymi gardzisz.

 5. „Wolność w społeczeństwie kapitalistycznym zawsze jest taka sama jak w starożytnych republikach greckich: wolność dla właścicieli niewolników.” – Włodzimierz Lenin

 6. Dla mnie wolność to możliwość decydowania o swoim życiu i ponoszenie konsekwencji swoich decyzji. Sama wolnoć bez odpowiedzialności to anarchia. Patrząc na to gdzie żyję i co muszę robić, albo nie robić pod groźbą kary więzienia z przykrością stwierdzam, że nie jestem wolnym człowiekiem. Polska to nie jest kraj ludzi wolnych, ani też dla ludzi wolnych.

Comments are closed.