Mocna konferencja w Sejmie. Liroy, Różal i Bonus RPK. Straż Marszałkowska nie chciała wpuścić gości Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy [VIDEO]

Konferencja prasowa Liroya. Obecni byli m.in. Bonus RPK i Różal/Fot. YouTube
Konferencja prasowa Liroya. Obecni byli m.in. Bonus RPK i Różal/Fot. YouTube

Wczoraj w południe Piotr Liroy-Marzec, raper Bonus RPK, Marcin Różalski ps. Różal i kilka innych osób miało złożyć projekt zmian w kodeksie karnym. Chodziło przede wszystkim o kwestię przepisów pozwalających osobie współpracującej z organami ścigania uzyskać złagodzenie, czy nawet zawieszenie kary. Straż marszałkowska przez trzy godziny nie chciała wpuścić Bonusa RPK i Różala do Sejmu.

Z opóźnieniem rozpoczęła się także zaplanowana w Sejmie konferencja prasowa.

Na początku chciałbym podziękować szefostwu Kancelarii Sejmu i nowemu szefostwu straży marszałkowskiej za to, że po trzech godzinach oczekiwania nasi goście, obywatele Rzeczypospolitej Polskiej wreszcie otrzymali łaskawie prawo wejścia do Sejmu. Pozostaje nam się tylko cieszyć, że na czas wizyty prezydenta w Warszawie nie każą wyjeżdżać mieszkańcom Warszawy – ironizował prowadzący.

Mały świadek koronny to szerząca się patologia. Przestępcy podają niewinnych ludzi w sądach – podkreślał Liroy.

Polityk przypomniał także okoliczności, w jakich skazano Bonusa. – Nie może być tak, że na rozprawach sądowych w mowie końcowej, choćby w przypadku mojego kolegi Bonusa sąd powoływał się na nagrania. Wolność słowa w tym kraju w tej chwili staje się farsą. Będzie można skazywać ludzi za to, co mówią w swoich utworach. Tym sposobem powinienem stanąć przed wymiarem sprawiedliwości i odpowiadać za wielokrotne morderstwa, co jest totalnym absurdem – ocenił.

Źródło: YouTube

6 KOMENTARZE

 1. Konfederacja super sprawa. Ale ten Różal to wygląda jak potwór. Nie interesuje mnie, co powie na jakikolwiek temat, bo nie chcę patrzeć na to monstrum.

 2. Nie dziwię się, że nie chcieli wpuścić Różana, mógłby startować do PEtu.
  Instytucja świadka koronnego to faktycznie paranoia.

 3. Ten koleś pierwszy od lewej nie wygląda mi na członka kółka różańcowego, ani w ogóle na człowieka psychicznie stabilnego i jeśli to jego nie chcieli wpuścić, to się nie dziwię.

 4. moze ci nie wygladac, nie musisz patrzec. nie wypowiadaj sie, jak nie masz pojecia o czym mowi ten czlowiek. jestescie baranami oceniajacymi ksiazke po okladce

 5. Trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie sprawy Bonus cała wola CS
  A Rożal powinien zrobić porządek w patosejmie pozamiatać coponiektorych
  Pozdro

 6. Mają 100% racji !. A bezmiar Niesprawiedliwości w Polsce to prywatny folwark sędziów i prokuratorów.

Comments are closed.