Pedofil chciał uprawiać seks z dziewięciolatką. Przyjechał do Łodzi aż z Białegostoku

Więzienie/Fot. Ilustracyjne/Fot. PAP/Radoslav Dramik
Więzienie/Fot. Ilustracyjne/Fot. PAP/Radoslav Dramik

47-letni mężczyzna został zatrzymany na stacji Łódź-Widzew, gdzie czekali na niego policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Łodzi. Mężczyzna umówił się na seks z 9-latką z tego miasta. Przyjechał aż z Białegostoku.

Na początku lutego matka 9-letniej dziewczynki z Łodzi zauważyła, że nieznany mężczyzna zaczepił jej córkę na Facebooku. Kobieta postanowiła sprawdzić, kim jest ten człowiek. Założyła własny profil i podając się za córkę, rozpoczęła konwersację z nieznajomym.

Początkowo przedstawił się jako 15-latek. W trakcie rozwoju znajomości, zaproponował kobiecie – sądząc, że ma do czynienia z 9-latką – seks. Składał coraz śmielsze propozycje wraz z niecodziennymi propozycjami realizacji różnych fantazji seksualnych.

Chciał też nakłonić ją do zabrania na planowane spotkanie kart bankomatowych rodziców i pozyskania do nich numerów PIN.

W końcu matka dziewczynki – wciąż podając się za 9-latkę – zgodziła się na spotkanie. Miało do niego dojść w nocy z 11 na 12 marca. Mężczyzna kilka minut po północy wysiadł na stacji kolejowej Widzew-Łódź. Wiedząc, że mężczyzna może stanowić poważne zagrożenie dla innych, postanowiła powiadomić policję.

Zupełnie zaskoczony 47-latek został zatrzymany zaraz po wyjściu z pociągu. Początkowo nie chciał w ogóle przyznać się do celu swojej wizyty w Łodzi. W końcu wyznał policjantom, że kontaktował się z osobą, którą uważał za 9-latkę i składał jej propozycje seksualne.

Zwyrol był już wcześniej notowany za inne przestępstwa. Postawiono mu zarzut składania za pośrednictwem Internetu propozycji czynności seksualnych osobie poniżej 15 roku życia. Grozi mu do trzech lat więzienia. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Źródło: msn.com

12 KOMENTARZE

 1. Czaskoskiemu i dewiantom tylko „gratulować” już zboki i inni psychopaci czują się bezkarni? Pozwolą im normalni na to dobre samopoczucie czy NIE! pozwolą jak prawo i rozum nakazuje!? Pytam grzecznie! Jeszcze grzecznie… Zrozumcie zaburzeni, że jak nie wyjedziecie na bezludną wyspę to może być nieciekawie…Bardzo nieciekawie na wasze życzenie! Won zboki do swojej zboczolandii! Gwałt jest przestępstwem a wy chcecie gwałcić dzieci! To tysiąckrotne przestępstwo!

 2. > Postawiono mu zarzut składania za pośrednictwem Internetu propozycji czynności seksualnych osobie poniżej 15 roku życia

  Idiotyzm. Korespondował i umówił się przecież z dorosłą kobietą.
  Karanie „profilaktyczne”, kiedy nie popełniono realnego przestępstwa, nie ma nic wspólnego z praworządnością.
  Co innego, jeśli do przestępstwa rzeczywiście dojdzie. Tu prawo powinno być drakońskie, np. obcięcie tego, czym się to prawo złamało ;)

 3. Jaki zwyrol. Wcielał w życie nauki proponowane przez Trzaskowskiego i innych postępowców.

 4. Na początek wykastrować, tępym nożem, bez znieczulenia oczywiście. A potem się zobaczy. W każdym bądź razie w kryminale trzeba rozpowiedzieć, że to pedofil. Już tam więźniowie będą wiedzieli, co z takim zrobić.

 5. A tam, za trzy latka albo i wcześniej wyjdzie i powtóreczka. Następnym razem rodzić potencjalnej ofiary może nie być taki wspaniałomyślny. Kolejny przykład tego, że polskie prawo nie służy ochronie obywateli.

 6. Wszelkiego rodzaju prowokacje mogą być dokonywane wyłącznie przez organy państwa, a nie przez osoby prywatne. Prowokacja nie może kreować przestępstwa 

 7. Powinno się znieść wiek zgody, jeszcze 150 lat temu niczego takiego nie było i nikogo nie dziwiły małżeństwa i stosunki z dziećmi. Teraz dzieci państwo uważa za osoby upośledzone i pozbawione rozumu i ogranicza im wolność i prawa do odbywania stosunku, małżeństw i pracy jak za starych dobrych czasów. Takie bzdury jak wiek zgody i zakaz pracy dla dzieci to lewackie wymysły XIX wiecznych lewaków i sufrażystek na podstawie artykułów w prasie brukowej w stylu dzisiejszej wyborczej (celowo z małej). Sam marzę o założeniu haremu z jedenastoletnimi żonami z którymi będę regularnie współżył i zapładniał by dostarczać społeczeństwu kolejne jednostki i wspierał demografię, łącząc przyjemne z pożytecznym by Polska rosła w siłę, dlatego w pełni popieram islamizację Polski, Europy i całego świata, ponieważ to dla nich i dla nas jedyny ratunek i nadzieja przed lewackim zepsuciem

Comments are closed.