Rabiej mówi wprost o co chodzi z kartą LGBT. Celem jest oddanie dzieci gejom

Paweł Rabiej i Rafał Trzaskowski. Foto: PAP
Paweł Rabiej i Rafał Trzaskowski. Foto: PAP

Przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki – powiedział w wywiadzie dla DGP Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy i polityk Nowoczesnej. Mówiąc o związkach homoseksualnych Rabiej dodał: na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci.

„Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją” – powiedział wiceprezydent Warszawy i polityk Nowoczesnej Paweł Rabiej w wywiadzie z Robertem Mazurkiem dla Dziennika Gazety Prawnej.

Rabiej przyznał w rozmowie, że nie jest zwolennikiem „zmieniania społeczeństwa na siłę”. „Więc jestem za etapowaniem: najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci” – mówi Rabiej.

Rabiej – który przyznaje, że jest gejem – przyznaje również, że popiera zawiązki partnerskie. „Jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, bo jest to rozwiązanie w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne” – ocenia. „W sytuacji, w której trudno ludziom być ze sobą, nie chcą budować relacji opartej na zaufaniu, tworzenie takich małżeństw sprzyja stabilizacji społecznej” – wyjaśnia wiceprezydent Warszawy.

Rabiej podkreśla też, że „w wielu krajach adopcja dzieci przez pary homoseksualne jest dozwolona i nie spowodowała trzęsienia ziemi”. „Nie mogę jednak abstrahować od sytuacji polskiej” – dodaje, oceniając że w tej kwestii możliwości wprowadzenia takich rozwiązań jest „bardziej sceptyczny”.(PAP)

67 KOMENTARZE

  • Zacznijmy w końcu ustawić degeneratów, gwałcicieli psychiki ludzi od najmłodszych lat do pionu! Ci dewianci powinni KARNIE! odpowiadać za każdy akt/słowo szkodzące i wymierzonym przeciw ludziom! Dlaczego te dwie persony jeszcze mają cokolwiek do powiedzenia w NASZYM! kraju!? Mało narobiły szkód!? Dlaczego jeszcze nie mają założonej sprawy karnej, tak jak i wszyscy im podobni!? Na co czekamy!? Aż na wszystko będzie za późno i np. to co na tym filmiku stanie się „normą”!? (yt) film pt. „Barbara Nowak: W Polsce odbyła się lekcja, na której pokazano film porno. Dzieci były przerażone” (od jakiejś 9:30min.)

   • Ps. PRZESTRZEGALI NORMALNI LUDZIE OD DAWNA! oj przestrzegali, że te działania dewiantów pod nazwą lgbt i w-uj wie kto, mają na celu jedno: dorwanie się pedofilów do dzieci ludzi hetero! I niszczyć ludzi od najmłodszych lat!? Macie kolejny dowód na to, że nie wszystko jest teorią spiskową, co chyba najczęściej wmawiali normalnym ludziom zainteresowani, czyli wszyscy zaburzeni czy też inni przestępcy seksualni! Miejsce przestępcy jest w ośrodkach dla przestępców a nie wśród normalnych ludzi a tym bardziej rządzenia normalnymi ludźmi! Bo do czego te „rządy” prowadzą, to każdy normalny to widzi!

    • Drogi Użytkowniku Internetu!

     Przeanalizowawszy Twoją wypowiedź, poczułam się zobowiązana przybliżyć Ci pwn-owską definicję wyrazu „przestępca”, które jak sama nazwa wskazuje pochodzi od słowa „przestępstwo”. Przestępstwo — „czyn zabroniony przez ustawę pod groźbą kary jako społecznie niebezpieczny”.

     Wykazywanie orientacji innej niż heteroseksualna i/lub cisgenderyczna nie jest ani zabronione przez ustawę, ani społecznie niebezpieczne.

     Niebezpieczne jest mylenie pojęć. Niebezpieczna jest homofobia. Ludzie LGBTQ+ są takimi samymi ludźmi jak wszyscy inni. Nazywając ich pedofilami,
     wykazujesz się zaiste niepokojąco wyskoim poziomem prymitywizmu i niedoinformowania. Pedofilem może być każdy, niezależnie od preferencji seksualnych i tożsamości płciowej.

     Deal with it, skarbie.

     • Tak się składa beztroska tumanico, że wśród homoseksualistów a właściwie pederastów odsetek przestępst pedofilskich jest znacznie wyższy niż w pozostałej części populacji mimo, że pederaści to margines całości populacji. Dlatego właśnie uprawnione jest dodanie do tego kretyńskiego skrótu LGBT+ dodatku w postaci PED. Szczególnie, że to własnie srodowiska LGBT+ bronią pedofilskiej indoktrynacji zalecanej przez WHO.

     • Oj głupie dziecko @anonimowa. Ja nie muszę analizować twoich głupotek i nieuctwa, żeby wiedzieć jak błądzisz, ale już nie zapominasz kłamać i manipulować!? Weź się nieuku z ciągotami do swojej płci, za naukę a nie filozofowanie bo to wyraźnie nie jest twoją mocną stroną. Czy ci się to podoba, czy nie, fakty są takie, że: przestępca to osoba, która dopuściła się przestępstwa. Co to jest przestępstwo? Tu masz mały cytat:
      „kolokacje:
      (1.1) przestępca wojenny

      synonimy:
      (1.1) złoczyńca

      hiponimy:
      (1.1) aferzysta, bandyta, bimbrownik, fałszerz, gangster, gwałciciel, haker, kryminalista, kłusownik, krzywoprzysięzca, łapówkarz, oszust, przemytnik, szantażysta, terrorysta, zabójca, zamachowiec, zbrodniarz, złodziej

      wyrazy pokrewne:
      rzecz. przestępczość ż, przestępstwo n

      forma żeńska przestępczyni ż

      przym. przestępczy

      etymologia:
      pol. przestąpić + -ca < pol. przestąpić prawo"

      Jak wszyscy widzą, oprócz zaburzonych, którzy w każdym temacie oszukują i manipulują, że to nazwa czynu zabronionego pochodzi od osoby, która tego czynu dokonała, a NIE! odwrotnie jak starasz się "udowodnić" Co wy komu zaburzeni chcecie normalnym ludziom udowodnić, jak nie widzicie nawet swojej głupoty i kalectwa!? Nie znasz podstawowych pojęć i nawet nie wiesz co to słowo oznacza. Jesteś po prostu głupia! Ty nie wykazujesz się "niepokojąco wysokim poziomem prymitywizmu i niedoinformowania", po prostu jesteś niedoinformowanym PRYMITYWEM! Brakło czasu jak ma się zajęte myśli tylko niezdrowymi zainteresowaniami, albo kieruje te myśli w sposób przestępczy w stronę CUDZYCH DZIECI!? Coo!? To zaburzone "towarzystwo" nie jest takimi samymi ludźmi jak wszyscy inni – czyli NORMALNI! Z wielu powodów. Normalni ludzie nie wymyślają sobie, dla zakamuflowania swoich przypadłości (bo ich nie mają w przeciwieństwie do was!) żadnych skrótów tak jak wy: lgbt i w-uj wie kto!? A tak z ciekawości, ta litera "Q" na końcu w waszym slangu oznacza qoorvy? A to "+" to oznacza inne zboczki? Naprawdę nie wiem to i pytam w tym temacie przyznaję: jestem niedoinformowana bo i nie przebywam w "towarzystwie" zaburzonych i nie trapią mnie ich "problemy" – czyli: niszczenie życia NORMALNYM! ludziom i ich najbliższym! Sam zaburzony Rabiej przyznał (jak w tytule), że "Celem jest oddanie dzieci gejom". A co zaburzonego i jakim prawem obchodzą cudze dzieci!? Kto wykazuje niezdrowe zainteresowanie cudzymi dziećmi jak nie pedofile!? My normalni reagujemy na krzywdę każdego dziecka a wy chcecie robić krzywdę dzieciom! To szczyt gnojarstwa i zezwierzęcenia z waszej strony zaburzeni! Takich na przestrzeni dziejów ludzkości zawsze się tępiło jak najgorszą zarazę! Tak działa i reaguje normalny człowiek! Jesteście społeczni niebezpieczni, zwłaszcza wobec ludzi pozbawionych zdolności do obrony! Ale to do was wróci, jak każde zło wraca do nadawcy! Na napisanie wyrazu "skarbie" po angielsku, brakło też czasu na naukę nieuku? A teraz płyń idiotko w swoim kierunku i nie zabieraj czasu normalnym ludziom swoimi idiotyzmami, jak nie masz nic ciekawego ani mądrego do przekazania, oprócz sztucznego usprawiedliwiania przestępców! Tak! Przestępców, którymi jesteście! Gwałt to czyn karalny, a wy chcecie dokonać większej zbrodni! Chcecie gwałcić psychikę dzieci od najmłodszych lat i niszczyć ludzi! A to najgorszy rodzaj przestępstwa! NIGDY! Nie dostaniecie dzieci, NASZYCH! normalnych ludzi w swoje obrzydliwe łapska! Ostrzegam! Prędzej się krew poleje! Co wam paskudy do cudzych dzieci!? No co!? Powtarzam: tylko pedofile są NIEZDROWO! zainteresowani cudzymi dziećmi! Sami do tej kategorii się zaliczyliście swoimi słowami i podstępnymi działaniami! Wywołaliście/zrobiliście wojnę NORMALNYM! ludziom, to ją będziecie mieć! Na własne życzenie!

     • @kia

      Po pierwsze, „darling”, nie życzę sobie, żebyś się na mnie wydzierała i wyzywała mnie od nieuków. Po drugie, Twój pseudonaukowy bełkot nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Homoseksualizm NIE JEST chorobą. Występuje i zawsze występował wśród ludzi i zwierząt, a kwestionować to, to mniej-więcej tak, jak upierać się, że Ziemia jest płaska i podtrzymywana przez żółwia A’Tuina.

      Na tym zamykam powyższą dyskusję. Życzę miłego dnia i rychłego przejrzenia na oczy.

      Anonimowa.

     • Tak się składa droga pani, że indoktrynacja dzieci wbrew przekonaniom i woli ich rodziców jest przestępstwem.
      Również, uczenie 0-4 latków o masturbacji, sexie, a 6cio latków o antykoncepcji zaczepia o pedofilię oraz również jest przestępstwem.

   • Proste stary, UE i ozn a co za tym idzie kraje członkowskie obowiązuje gender mainstreaming, dlatego rządy powoli to wprowadzają. Wola społeczeństwa nie ma znaczenia, bo przecież oni maja klucz do przyszłości. Takie są zasady totalitarnych państw.

  • Kiedyś to było wielkim wstydem gdy ktoś nazwał cię pedałem, dzisiaj pedałem trzeba być żeby się dostać do polityki czy innych miejsc intratnych. Nawet wyrzucą z pociągu za to że źle mówisz o pedałach.

   • Czy o zaburzonych i innych przestępcach można mówić źle? Od kiedy to mówienie prawdy może być „złe”? Do jakich paranoi doprowadzono ciągłymi manipulacjami? Jak teraz stanowczo i ostro wszyscy normalni Polacy nie zareagują, to niedługo za mówienie „źle” o mordercach też będzie groziło np. wyrzucenie z pociągu. DOŚĆ TEJ OBŁUDY I MANIPULACJI WSZELKICH DEWIANTÓW!

 1. Czy ktoś, powiedzmy z 10 lat temu uwierzyłby w to, że na czele Warszawy, stolicy Polski stać będzie dwóch ZBOCZEŃCÓW.

  • Warwsiowa słoików z aspiracjami wielkomiejskimi sama sobie winna. Tylko nikt im nie powiedział co to znaczy być prawdziwym Warszawiakiem.

   • No i co z tego ? Jest REALNY problem do rozwiązania. Nie ma tu miejsca na nadymanie się jak Ponton z Gdańska.

  • Tak to jest, jak dewianci mają jakąkolwiek władzę to i wprowadzają swoje chore rządy i swój zaburzony świat, do świata normalnych ludzi! Czyli terror! Co to znaczy!? „oddanie dzieci gejom”!? Dzieci hetero to nie zabawki, którymi mogą się bawić zaburzeni i i ich niszczyć! Do żywi ludzi, którzy mają prawo do NORMALNEGO ŻYCIA Z NORMALNYMI LUDŹMI! Nikt nie ma prawa oddawać dzieci osobom zaburzonym! czy innym chorym! Gruźlikom, zadżumionym i innym chorym też oddacie dzieci, żeby ktoś mógł robić swoje chore eksperymenty!? Kto toto wybrał do jakichkolwiek władz, a tym bardziej do władz stolicy NASZEGO! państwa!? Tylko inni zaburzeni!? A normalni ludzie co porabiali!? Znowu się zdrzemnęli jak i we wszystkim od 1989 roku!? I tym sposobem wszelka patologia i nienormalność niszczy świat normalnych ludzi i NASZE! państwo!

 2. Ten plan metodą plasterków salami czy też małymi krokami był już dawno przewidziany. Należy być wdzięcznym za szczerość tęczowych zboczeńców i zabrać się na poważnie za ochronę dzieci.

  • Najlepsza ochrona dzieci będzie JAK WYELIMINUJE SIĘ NIEBEZPIECZEŃSTWO! Jakkolwiek by to nie brzmiało… To nie normalni ludzie mają się bać o zdrowie i bezpieczeństwo swoich dzieci, to przestępcy mają się bać żeby nawet na myśl im nie przyszło, niszczyć ludzi od najmłodszych lat!
   Dlaczego dewianci jeszcze nie mają założonej sprawy karnej i nie są dyscyplinarnie zwolnieni? Co stoi na przeszkodzie?

   • Dokładnie tak !
    Trzeba wreszcie zacząć stawiać im zarzuty karne za łamanie prawa, niszczenie zdrowia i wolności innych.

 3. Dlaczego mniejszość i tak znikoma ok 5% ma dyktować większości warunki ? Druga sprawa jak można w ogóle nad czymś takim debatować, poświęcać czas? To chyba najniższe potrzeby są a trąbi się o tym jakby bez tego całego zduraczenia nic więcej nie było. Podstawowe potrzeby Polaków nie są w pełni zaspokajane jak służba zdrowia, jedzenie ubranie. Kolejne potrzeby to jakaś kultura sztuka, a chucie… naprawdę człowiek inteligentny umie nad tym panowac, a nie epatować. A jak tylko o tym to jakieś poważne zaburzenie jest i wracamy znów do podstawowych potrzeb: służba zdrowia.

 4. PS z drugiej strony zastanawiam się co oni wymyślili? Skupili temat na tych zboczencach a po cichu może Łazienki sprywatyzowali, albo Plac Piłsudskiego, bo takie pierdy to się rzuca by odwrócić opinię publiczną, a ta kolorowa galareta do wszystkiego jest zdolna.

 5. Edukacja seksualna jest konieczna!!! Każdemu się pewnie trafiło, że podrywa piękną, inteligentną dziewczynę a ta leży jak kłoda. Dość dziadostwa!!

  • to jeszcze nic, ale jak się trafia na kolesia, który pornolami ma tak beret zryty, że nie umie „po Bożemu”?

  • I tymi „edukatorami” seksualnymi dla CUDZYCH DZIECI! mają być koniecznie ludzie zaburzeni, mający problem sami ze sobą!? A won degeneraci do swojej zboczolandii a od normalnych ludzi trzymać się z daleka, a zwłaszcza od niszczenia ludzi od najmłodszych lat!

   • To logiczne: każda społeczna patologia: ćpun, pijak, złodziej, zboczeniec seksualny najlepiej się nadają do przekazywania dzieciom od najmłodszych pokoleń ich sposobu życia i ich potrzeb, bo sami są tym przesiąknięci, a nie znają tego tylko z książek i ebuków.

  • Przy okazji nazywać zaburzenia zaburzeniami, a nie „inną orientacją”.
   Nawet kłodę można rozgrzać :)

 6. Bardzo interesujące jest kto wydał te standardy WHO – otóż jest to niemiecka filia regionalna na teren Europy i Azji Centralnej wkluczając oczywiście państwo położone w Palestynie.
  bzga-whocc.de/publikationen/standards-sexualaufklaerung

  • Ta centrala się nazywa formalnie „WHO -Kollaborationszentrum” – Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung (BZgA)

 7. Gdyby taki zbok próbował zbliżyć się do moich dzieci, to już miałby swoje nogi wyrwane i wsadzone głęboko w d.upę

  • Brawo Kasia! Oby inne kobiety potrafiły w ten sposób walczyć o dobro dzieci (a nie np. przymykać oko na zachowania konkubentów)

  • Nie masz takiej pewności (i nie będziesz miała) musiałabyś pilnować swoje dzieci wszędzie i w każdej minucie ich życia. Nie wiesz jak te podstępne bestie działają. Dla własnego dobra a zwłaszcza dla wiedzy, jak ci dewianci podstępnie działają, obejrzyj uważnie ten filmik na yt. od jakiejś 40:30min. Pan mówi rzecz niezwykle ważną. Film pt. „SKANDAL! Debata ws. karty LGBT wyrzucona z Sejmu RP! CENZURA! Winnicki, Godek, Kwaśniewski, MEN I KO”

 8. Szkoda że Mazurek nie zapytał Rabgeja do jakiej szkoły posyła dzieci, jaki widać szmaciarz lubi znęcać się tylko nad kobietami.
  Dziennikarskie k… są współwinne promocji tego syfu.

  • Dobre pytanie. Pewnie posyła do szkoły katolickiej. Wiem natomiast ! że Szabesgoj Morawiecki posyła swoje dzieci do rabinicznej Szkoły Laudera w Warszawie…

 9. Jej…ać do śmierci za grosze na eskimoskich panów.
  Z Rabiejem w du…e.
  Oto polaku twa przyszľośç.

 10. Na rzeź muzułmanów w Christchurch

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę
  I informacjom prawie nie wierzę!
  To biali! Biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To już wiadomo też bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

  • Piękni!?…A może tylko zadowoleni, że udało im się wykołować i uśpić normalnych ludzi i teraz pod płaszczykiem prawa mogą sobie bezkarnie terroryzować ludzi i nikt im nie zabroni seksualizować CUDZYCH DZIECI! i niszczyć ludzi od najmłodszych lat!? Może tacy zadowoleni, bo myślą, że pedofile będą sobie mogli do woli używać na cudzych dzieciach i je prostytuować od żłobka i realizować swoje chore fantazje!? NIEDOCZEKANIE!

 11. a może tego pedała Rabieja oddać wygłodniałym w jakimś więzieniu, żeby go trochę wyobracali to moze mu się ten ptasi móżdżeg troche wyprostuje ? kto jest za ?

 12. Najpierw to trzeba gejom oddać tego rabieja, najlepiej takim dobrze umięśnionym. Pewnie by mu się spodobało.

 13. Wawiacy wybrali geja czyli pedała to mają problem.Trzeba było myśleć wcześniej.

 14. „Jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, bo jest to rozwiązanie w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne”
  Co konserwujecie, panie Rabieju? Choroby weneryczne? Wynocha do Szwecji i nie wypowiadaj się pan o konserwatyźmie.

 15. Drogi Użytkowniku Internetu!

  Przeanalizowawszy Twoją wypowiedź, poczułam się zobowiązana przybliżyć Ci pwn-owską definicję wyrazu „przestępca”, które jak sama nazwa wskazuje pochodzi od słowa „przestępstwo”. Przestępstwo — „czyn zabroniony przez ustawę pod groźbą kary jako społecznie niebezpieczny”.

  Wykazywanie orientacji innej niż heteroseksualna i/lub cisgenderyczna nie jest ani zabronione przez ustawę, ani społecznie niebezpieczne.

  Niebezpieczne jest mylenie pojęć. Niebezpieczna jest homofobia. Ludzie LGBTQ+ są takimi samymi ludźmi jak wszyscy inni. Nazywając ich pedofilami,
  wykazujesz się zaiste niepokojąco wyskoim poziomem prymitywizmu i niedoinformowania. Pedofilem może być każdy, niezależnie od preferencji seksualnych i tożsamości płciowej.

  Deal with it, skarbie.

Comments are closed.