Sondaż na temat LGTBRTVAGD. Polacy nie popierają zboczeń

Flagi LGBT/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Flagi LGBT/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Super Express podaje wyniki sondażu IBRIS, które pokazują sprzeciw społeczeństwa wobec libertyńskiej polityki władz Warszawy. Podpisanie Karty LGBT+ przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego było chyba strzałem w stopę dla tego środowiska.

Wg sondażu aż 78,5 proc. badanych uważa, że w zajęciach z edukacji seksualnej w szkołach powinny uczestniczyć tylko dzieci, których rodzice będą o to zapytani i wyrażą zgodę. 16,5 proc. Karta się podoba, chociaż ciekawe ilu z nich deklaruje takie poglądy ze względu na krytykę ze strony prawicy („na złość mamie chętnie się przeziębię”). 5 proc. ankietowanych nie ma tu swojego zdania.

Zdecydowana większość Polaków, bo ponad 63 proc. uważa, że wiedzę o seksualności młodzież powinna nabywać przede wszystkim od rodziców. Na szkołę i innych jest gotowe zwalić tu odpowiedzialność niemal 30 proc.

Także ponad połowa ankietowanych (54,6 proc.) wyraziło sprzeciw wobec wprowadzania takich Kart LGBT w swoich miejscowościach. „Za” opowiedziało się 28,4 proc. badanych. Nie ma swojego zdania 17 proc.

Wyniki są jednoznaczne, ale pokazują też, że spustoszenie moralne w społeczeństwie powiększa się, a metoda „salami”, czyi odkrawania po plasterku tradycyjnych wartości przynosi lobby LGTB pewne sukcesy.

Źródło: Polityce, SE

26 KOMENTARZE

 1. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

  • trzeba było wypowiedzieć totalną wojnę… uświadamianiu seksualnemu!
   „Zanik tzw. „powołań kapłańskich” w Zachodniej Europie wystąpił właśnie na skutek uświadomienia młodym mężczyznom, że brak pociągu seksualnego do dziewczynek to żadne „powołanie kapłańskie” czy „dar od Boga” ale najzwyklejszy i naturalny homoseksualizm, który należy przeżyć na swój sposób. Gwoździem do trumny „powołań” w Europie stało się więc przyznanie praw gejom do legalizacji swoich związków w jej poszczególnych krajach. W efekcie młody gej nie musi na Zachodzie już kryć się po klasztorach ze swoją homoseksualnością, tylko po prostu tworzy legalny związek gejowski z drugim facetem w majestacie prawa cywilnego.
   Stąd w Polsce, która dostarcza najwięcej materiału na „księży” i „zakonników” wprowadzenie powszechnego uświadamiania seksualnego w szkołach oraz przepędzenie „katechetów” z polskich szkół w efekcie pozbawiłoby Watykan dopływu świeżej, młodej, męskiej i polskiej krwi. Dlatego Watykan broni się przed tym i robi wszystko, aby przez swoją agenturę umieszczoną w polskim parlamencie nie dopuścić do powszechnego uświadamiania seksualnego polskiej młodzieży.”

 2. Jestem rozczarowana…Tylko 54, 6% ludzi jest NORMALNYCH!? Mało!
  28,4% zaburzonych i zdegenerowanych (albo jedno i drugie?) Stanowczo za dużo!
  A 17% nieuków! Też stanowczo za dużo!
  Chory organizm leczy się a nie zaniedbuje choroby i doprowadza do kalectwa! Nasi przodkowie wszelką zarazę i gangrenę „leczyli” ogniem (niekiedy i mieczem) a my!??? Damy sobie na głowy narobić i zniewolić zaburzonym czy innym NIEnormalnym i pozwolimy się zniewolić!? To będzie koniec! NASZ koniec i naszych najbliższych!

  • Dawniej – starożytny świat był kulturowo – oficjalne homoseksualny.Zmieniła to dopiero religia mojżeszowa, później chrześcijaństwo islam. Za zdecydowaną krytykę kulturowego homoseksualizmu starożytnego świata Żydzi byli znienawidzeni i tak zostało do dziś, mimo że źródła pierwotnej nienawiści całkowicie się zatarły.
   „Na Jukatanie „bóg Chin” wprowadził uświęcony homoseksualizm i powołał homoseksualne duchowieństwo w świątyniach, tak samo jak w świątyniach Starożytnego Babilonu i Sumeru.
   Pisze o tym też chrześcijański pisarz George Grant ” Rzym, Egipt, Persja,Kartagina, Babilon i Asyria były zanurzone w tradycji pederastycznej. Starożytne imperia Mongołów, Tatarów,Hunów,Teutonów, Celtów, inków, Azteków, Majów, Nubijczyków, dynastii Ming, Kananejczyków, i Zulusów także sławiły pederastie. Historyk Arno Karlen pisze o homoseksualnych kulturach w całym świecie starożytnym ; męska prostytucja świątynna, istniała też wśród wyznawców Isztar, i Astarte w Syrii, Albańczyków i Babilończyków, kananejskich sąsiadów starożytnych Hebrajczyków, kananejskich sąsiadów starożytnych Hebrajczyków a w świecie greckim szczególnie na Kos, Krecie, Efezie.”
   Istniał również nierząd sakralny. Wzmianki na ten temat są w biblii – Księga Powtórzonego Prawa – ” Nie będzie nierządnicy sakralnej wśród córek i wśród synów Izraela.”
   „Antropolodzy donoszą o wszechobecnym związku pomiędzy rytualnym homoseksualizmem a etosem wojownika. Podobne formy homoseksualizmu wśród wojowników odkrywane są w różnych miejscach jak Nowa Gwinea, Amazonia, historyczna Japonia, a proces homoseksualizacji chłopców w tych miejscach był przerażający.”
   – Jednym słowem, plaga homoseksualizmu jest groźna, ale nie tam gdzie was prowadzą.
   Groźni są zorganizowani,często agresywni i butni KRYPTO homoseksualiści. Autorzy „różowej swastyki” uważają że stanowią trzon struktur państw narodowych i zamordystycznych tradycji męskiej dominacji i deprecjonowania kobiet. Ich celem są struktury władzy.

   • 05oa,
    Tak, tak!…Opowiedz nam jeszcze ładnie, jakie ma jeszcze twój wielki pra, pra szczur, homo-samiec „zasługi”? Zwłaszcza te zasługi w twoim poczęciu z drugim homo-samcem. Nie żałuj sobie! W weekendy nie musi być nudno. Nie żałuj normalnym ludziom rozrywki!

  • Całkowicie podzielam twoje rozczarowanie.
   Przyznam się, ze trudno mi zrozumieć normalnych ludzi nie wyrażających zdecydowanego sprzeciwu.

 3. Misyjna akcja Chabad Lubawicz „Tęczowe Przymierze – Rainbow Covenant” przynosi rezultaty.

 4. taa, jasne, kto nie lubi popaczeć se na dwie laski liżace sobie muszelki, nich pierwszy rzuci kamykiem

  • oska,
   Co tak naprawdę chcesz powiedzieć, z czym się czaisz? Że teraz popatrzysz chętnie i legalnie jak się niszczy dzieci, ich świat i prawo do NORMALNEGO! dzieciństwa? Wspierasz pedofilię i dlatego kierujesz temat na lesbijki? Co robią dwie zaburzone laski, to ich sprawa, jeśli nie obnoszą się z tym nachalnie na widoku publicznym i nikogo nie demoralizują. Tu jest walka z zaburzonymi o NASZE DZIECI! ludzi hetero! I nic obcym zaburzonym do dzieci normalnych ludzi a tym bardziej do stwarzania im jakichkolwiek zagrożeń a tym samym doprowadzania normalnych ludzi do stanów lękowych o zdrowie i bezpieczeństwo ich dzieci!

 5. Naukowo dostosowana do dzieci edukacja seksualna przywraca prawo do normalnego dzieciństwa, a wiek dorosły w tym względzie czyni satysfakcjonujący i zdrowy.
  Dosyć urabiana religijnego całych pokoleń dzieciaków w poczuciu winy, wstydu, strachu, wstrętu do ludzkiego ciała, zwłaszcza kobiecego. To procentuje w dorosłości licznymi zaburzeniami, dewiacjami, nieszczęściem ludzkim.
  Należę do grupy 75%, które uważają, że rodzice powinni wyrażać zgodę na taką edukację. I wiem że większość jest za taką edukacją.Dosyć urabiania dzieci przez kler – ludzi,którzy wyrzekli się własnych dzieci i rodzin, a to co ostatnio wygadują biskupi w ramach rzekomego ” ujawnienia pedofilii wKK” woła o pomstę do nieba.

  • Wez sobie wibrator i palnij sie w leb. To ze powiedzieli ze tylko za zgoda rodzicow to moze znaczyc ze to bylo najlepsza odpowiedz do pytania jakie mieli zadane albo zeby nie wyjsc na homofoba wiec odpowiedzieli politycznie. Te 75% napewno tego niechce

  • Większość nie jest za taką edukacją – trudno to nawet nazwać edukacją, to tylko strata czasu

  • Ja pierrrrdut! jak tym zaburzonym odbija! Tym nałukoffcem był pewnie łucony prof. pedo-zbok!? Ja nie mogę, do czego te kanalie jeszcze się przyssają jak pijawki!? Nic na to nie poradzisz nędzna istotko, będziesz do końca swoich dni nieszczęśliwa! NIE! dobierzesz się do cudzych dzieci i nie będziesz niszczyć innych ludzi! Wara wam gno.je od cudzych dzieci, ludzi hetero! LECZYĆ DEWIANTÓW PRZYMUSOWO!

 6. W psychologii histerycznemu lękowi przed homoseksualizmem często przypisuje się wyparte pragnienia homoseksualne.
  Kia, znajdź sobie dobrego lekarza specjalistę, ględzenie na forach ci nie pomoże.

  • Lecz się cioto a przynajmniej nie wyłaź z nory bo obrzydzenie bierze od samego patrzenia na takie wybryki natury jak ty „Ada”.

  • Do mnie piszesz chory tłuku? Dzisiaj pod ksywką Ada i Ewa. Już brakło odwagi pisać pod wczorajszą! Pewnie, że bym się leczyła i to skutecznie, gdybym jedynie czerpała przyjemność z niszczenia ludzi jak wy gno.je! Zapomnij! NIE UCISZYSZ MNIE GANGRENO OBRZYDLIWA! I TOBIE PODOBNI! NIE twój zgnojony mózg w tym co mi pomoże! PRĘDZEJ SPOTKAMY SIĘ W PIEKLE I TAM BĘDZIECIE DEWIANTY PASKUDNE DALEJ PRZEZE MNIE PROSTOWANI! AŻ DO WYPROSTOWANIA! TAM WAS TEŻ DOPADNĘ! ZAGROZILIŚCIE BEZPIECZEŃSTWU MOJEMU, NORMALNYCH LUDZI, A ZWŁASZCZA MAŁYCH, BEZBRONNYCH NIEŚWIADOMYCH LUDZI! WY ZBOCZONE BESTIE WYZUTE Z WSZELKIEJ MORALNOŚCI I SUMIENIA! NIGDY NIE BĘDZIECIE WIEDZIEĆ CZY NA WAS SIĘ NIE CZAJĘ, ŻEBY WAS NISZCZYĆ I PRZEŚLADOWAĆ NA KAŻDYM KROKU, TAK JAK WY PRÓBOWALIŚCIE NISZCZYĆ NORMALNYCH, NIEWINNYCH LUDZI! PRZYJMIJ DO ŚWIADOMOŚCI CUDAKU, ŻE ROLE ODWRÓCIŁY SIĘ! TERAZ OFIARA POLUJE NA NĘDZNIKÓW! I TAK POWINNO BYĆ ZAWSZE! ILE RAZY TŁUKU MAM CI POWTARZAĆ, ŻE JA WAS SIĘ NIE BOJĘ, TYLKO BRZYDZĘ SIĘ OBRZYDLIWYMI GADAMI!? WON DO SIEBIE, CZYLI DO WASZEGO PAŃSTWA zboczolandia! WON!

 7. Szkoda bo jednego dnia chcial bym byc dziewczynka a drugiego identyfikowal bym sie jako koza. I jako jedno i drugie bym byl posuwany.

 8. Koalicja postępowa
  motto: „Najważniejsze są kadry” (W.I.Lenin)

  Pan Belka Marek oraz Buzek Jerzy,
  Suchocka Hanna, Cimoszewicz Włodek…
  Tu chwilę godną poświęcić należy;
  Nie olać niby zas. rany wychodek
  Tak postępowo wspaniałej postaci.
  Syna Mariana uczcić się opłaci!

  Cimoszko dostał imię po Leninie,
  Bo ojciec władzę ludową utrwalał.
  Włodek tak samo, tradycja nie ginie!…
  Sikorski Radek natomiast rozwalał
  Radzieckie czołgi, jednak nową manną
  Żywiony, hajtnął się z Appelbaum Anną.

  Naród wybrany Rotfelda Adama
  Też asygnował do tej koalicji.
  Jest w niej Koparka, czyli „trzecia dama”.
  (Ta Kopacz Ewa w świetnej dyspozycji
  Jest mózgu: ściągać chce do Polski Maury
  I kamieniami bije w dinozaury!)

  Jest Miller *****, co chciałby „rok Gierka”
  Ogłosić. (Jednak w czas internowania
  Edwarda Gierka… Kto tam w przeszłość zerka!)
  Schetyna Grzegorz rozdziela zadania.
  Najpierw do (Zd)Radka zwraca się z suplikiem:
  „Przestań nazywać mnie lwowskim żulikiem!”

  Potem tak mówi do Marcinkiewicza
  Kazka: „Spier. dalaj. Za głośno o Tobie
  Jest w tabloidach.“ A potem wylicza
  Twitty Izabel. (No cóż, żony obie
  Kazka nie szczędzą… Gdzież belfer z Gorzowa,
  Żeby nie płacić, teraz się uchowa?)

  Czyżby z dziesiątki wspaniałych – dziewiątka?
  Uzupełnienie koalicji w drodze:
  Kosiniak-Kamysz Włodek… Piątka-piątka!
  Program to Unia: jestem gejem – rodzę;
  Więcej uchodźców; prawa podstawowe:
  Eutano-abort in vitro… gotowe!

Comments are closed.