Szokująca prawda o pedofilii w Kościele! Za większość przypadków molestowania odpowiadają księża-homoseksualiści [DANE]

Koloratka oraz LGBT - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Wikipedia
Koloratka oraz LGBT - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Wikipedia

W czwartek biuro prasowe Konferencji Episkopatu Polski opublikowało raport dotyczący pedofilii w polskim kościele. Większość przekazów medialnych pomija jednak jeden istotny szczegół – za większość przypadków odpowiadają księża homoseksualiści.

Zgodnie z danymi publikowanymi w opracowaniu udostępnionym przez Episkopat w kościele na przestrzeni blisko 30 lat odnotowano w sumie 345 ofiar wykorzystania seksualnego w wieku poniżej 15 lat.

Co ważne jest to ogólna liczba zgłoszonych przypadków, a nie tylko tych, które zostały potwierdzone. Według przedstawionych w raporcie danych większość przypadków dotyczyła przestępstw seksualnych o charakterze homoseksualnym.

Według informacji opublikowanych przez biuro prasowe Konferencji Episkopatu Polski „wśród ofiar, we wszystkich zgłoszonych przypadkach łącznie małoletni płci męskiej stanowili 58,4%, natomiast małoletni płci żeńskiej 41,6%”.

Jak widać – choć postępackie media stają się przemilczać ten fakt – podobnie jak w Kościele w USA, także i w Polsce występuje zdecydowana nadreprezentacja homoseksualistów wśród pedofilów, biorąc pod uwagę ich znikomą ilość w ogólnej populacji.

Problem z homoseksualnymi księżmi, którzy dopuścili się czynów pedofilskich jest problemem ogólnoświatowym. – Ogólne statystyki w USA pokazują, że dziewczęta są trzykrotnie częściej molestowane, niż chłopcy. Jeśli zaś chodzi o ofiary molestowania w Kościele, to w 80 proc. są to chłopcy – czytamy w artykule Tomasza Terlikowskiego w Tygodniku TVP.

27 KOMENTARZE

 1. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. Ta nadreprezentacja gejów w kościołach mnie niepokoi… Ktoś ich oddelegował by niszczyć Kościół?

   • Te, podrabiańcu! Rzucasz się bo rozpracowałem działalność lewactwa antyklerykalnego? Wal się! Ps. Mojego nicka mi nie odbierzesz!

  • To żadna nadinterpretacja, Mike. KK zawsze był enklawą krypto homoseksualistów i różnych ludzkich odmieńców.
   Hitler też tępił homoseksualistów – jawnych, sam był seksualnym zboczeńcem i otaczał się głownie krypto homoseksualistami.
   KK podjął się desperackiej obrony swoich tajemnic „wiary” wskazując kozła,a raczej kozły ofiarne.
   Tragiczne konwulsje przedśmiertne. Jeżeli szybko się uczciwie nie oczyści jego koniec bliski.Niestety, nic oczyszczenia nie wskazuje.

   „abp Marek Jędraszewski, pedofilia w kościele, abp Stanisław Gądecki, kościół katolickiJeśli ktoś oczekiwał po polskim Kościele skruchy i wstydu, musiał przeżyć spory zawód. Konferencja Episkopatu na temat pedofilii wśród księży była farsą wywołującą palące zażenowanie, bezbrzeżne zdumienie i trudną do opanowania wściekłość.
   Biskupi Marek Jędraszewski i Stanisław Gądecki, usprawiedliwiając pedofilów w sutannach, tworzyli konstrukcje urągające elementarnej logice i poczuciu przyzwoitości. Wiele mówili o miłosierdziu dla sprawców. Nic o zadośćuczynieniu wobec ofiar.
   Od biskupa Gądeckiego dowiedzieliśmy się na przykład, że w ogóle nie ma czegoś takiego jak pedofilia w Kościele, że to „ideologiczny konstrukt” wymyślony celowo w ten sposób, by osłabiać instytucję powołaną do strzeżenia tradycyjnych wartości. Gądecki z bezwstydną beztroską obwieścił również, że gwałty na dzieciach zdarzają się wszędzie, na całym świecie i we wszystkich środowiskach, więc wyróżnianie jedynie sprawców w sutannach jest nieuprawnioną manipulacją.
   Według biskupa winni są wszyscy inni, tylko nie Kościół: internet, pornografia, turystyka seksualna oraz – cokolwiek miałoby to znaczyć w kontekście pedofilii – handel organami.”

   • Semantyczny węzeł gordyjski , w odmętach którego panowie w kieckach tak się zagubili, że są już tylko żałośnie śmieszni.

    • Pan Gądecki czy to ten co nagle i ciężko rozchorował się gdy był wezwany na dywanik do papieża celem wytłumaczenia się z problemu pedofilii w polskim KK?
     Tak to ten sam. Sąsiadem abp ekscelencji jest abp ekscelencja Paetz. Pewnie razem pisali odezwę do głupiego, bezwolnego ludu. Tylawa zachwycona.
     Następnym razem poproszą Trynkiewicza żeby napisał o tym, jak ciężki stres przeżywa pedofilny morderca podczas swoich czynów. Tym bardziej, że Trynkiewicza spedofilił też ksiądz.

     • Należy się problemowi zająć z „płonącą troską”, czyli „Mit brennender Sorge”!

 3. Terlikowski to napisał. I więcej nie trzeba tłumaczyć. I nie pamiętam takiego słowa w słowniku jak „postępackie”.

  • Zgodnie z leninowską zasadą: nieważne co, ważne kto i z jakich pozycji.

  • W porządnych słownikach nie ma też słów „gender”, „queer”. Osobom, słabo wyrobionym w zawiłościach języka polskiego, podpowiadam, że słowo „postępackie”, to neologizm.

 4. Do (s)exprałata Charamsy

  (S)exeminencjo, czy jak Cię zowią!
  Przepraszam, trzeba powiedzieć twardo:
  Choć się cech. ujesz mądrością sowią,
  To błądzisz wiążąc sie wciąż z Eduardo!

  „Cudze chwalicie, ale nie znacie
  Swojego.” – Popatrz, jest (s)exwikary,
  Co w Słupsku odda Ci, (s)exprałacie
  Siebie – gdy złożysz wyznanie wiary:

  „Wierzę w lewicę i parytety,
  I w to, co o mnie „Wybiórcza” pisze.
  W Grodzkiej przemianę – mężczyzn w kobiety.
  I że przejechał Bul przeoryszę!”

  Kiedy wypowiesz te światłe słowa,
  Biedroń na wieki Twoim zostanie.
  Kościół do kruchty się wreszcie schowa
  I za sakrament uzna onanię.

  Aby w Kościele był postęp wszędzie,
  LGBTystów sobie dobierzem;
  RobcioTwą żoną-prałatem będzie,
  Ty – kardynałem, Michnik – papieżem!

 5. To księża nie są aseksualistami? Jak ksiądz może być genem, myślałem, ze żyją w celibacie… księża powinni mieć żony, by jak przystało na chłopa ulżyć sobie w napięciu seksualnym. Zmniejszyłoby to liczbę dziwnych przypadków, ale nie, bo majątek kościoła by się uszczuplił, chory układ jak parlament w UE.

 6. Te liczby to z jednego roku są ! z kurvy syny nie odpowiedzą za nic tylko pokuta !! porażka !

  • Zestawiono liczbę zgłoszeń w ciągu 30 lat. 11 przypadków rocznie. 30000 księży.

 7. Tym gorzej dla faktów, które są nie do zaakceptowania dla politbiura. Jak pisano o tym dawno temu to pojawiały się histeryczne oskarżenia o homofobię, cokolwiek to znaczy dla wysuwających takowe. Policyjne dane to tylko wszystko potwierdzą.

 8. W żadnym państwie mafia kościelna nie oczyściła się dobrowolnie i sama, w Polsce też musimy dokonać tego my – zwykli Polacy.
  Należy żądać, tak jak w innych krajach, odszkodowań pieniężnych dla ofiar od KK, bo tylko KK jako instytucja chroniła/ni i ukrywała/wa swoich zboczeńców.
  Odpowiedzialność zbiorowa – instytucjonalnie od dziesięcioleci nakazywali utajnianie spraw i pomoc sprawcom.; Crimen Sollicitationis to tajny dokument, datowany na 16 marca 1962, opracowany przez watykańskich urzędników, zatwierdzony przez papieża Jana XXIII i podpisany przez kardynała Alfredo Ottaviani, sekretarza Świętego Oficjum.(Obecna nazwa: Kongregacja Nauki Wiary, dawniej Święta Inkwizycja)
  – dokument ten był tajnym planem, zawierającym instrukcje w kwestii postępowania w przypadkach oskarżeń księży o seksualne wykorzystywanie małoletnich. Przepisy dotyczyły też przypadków zoofilii i homoseksualizmu. Owe ścisłe instrukcje postępowania obowiązywały kler katolicki na całym świecie.
  – Crimen Sollicitationis jest dokumentem, który pod karą ekskomuniki nakazuje trzymanie w największej tajemnicy przestępstw seksualnych księży; nakazuje bezkompromisową walkę z poszkodowanymi i tymi, którzy ich popierają; zakazuje współpracy w tych sprawach z organami ścigania; nakazuje niszczenie dowodów przestępstw i utrudnianie pociągnięcia do odpowiedzialności osób duchownych (poprzez np. przeniesienie księdza-pedofila do innej parafii).
  – Art. 239. § 1. Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego uniknąć odpowiedzialności karnej, w szczególności kto sprawcę ukrywa, zaciera ślady przestępstwa, w tym i przestępstwa skarbowego albo odbywa za skazanego karę, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  – Poplecznictwo – typ przestępstwa polegający na utrudnianiu bądź udaremnianiu postępowania karnego przez udzielanie sprawcy przestępstwa pomocy w uniknięciu odpowiedzialności karnej. W szczególności poplecznictwo może polegać na ukrywaniu sprawcy, zacieraniu śladów przestępstwa lub odbywaniu kary za skazanego. Jednak wskazane sposoby są tylko przykładami. Poplecznictwem może być każda czynność zmierzająca do udzielenia sprawcy przestępstwa pomocy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, jeżeli choćby tylko utrudniała ona postępowanie karne. Obecnie poplecznictwo jest stypizowane w art. 239 § 1 Kodeksu karnego z 1997.
  Przepis przewiduje wyłączenie karalności tylko w przypadku ukrywania osoby z najbliższej rodziny.

 9. Czyli najpierw się jest pedałem dopiero później pedofilem To ja pytam dlaczego taki pedal jak biedron istnieje w życiu publicznym i jeszcze dodatkowo ktoś inny, pewnie też pedalicha, pozwala mu na założenie partii Dlaczego taki pedal sprawuje funkcje publiczne Dlaczego mu wolno!! Gdzie jest prawo, zejdzmy na ziemię, wróćmy do normalność!!

 10. Powinni tych chorych śmieci wywozic na specjalną wyspę dla takich dewiantow. Spokój by był bo by się smiecisko nie mnozylo ani nie gorszylo przyszłych pokoleń. Tych homo co chcą się pokazywać powinno się bic co krok bo ja też lubię bić ale akurat tego typu dewiantow bo dla mnie to jest fajne i normalne.

  • A co sie powinno robic z gwalcicielami hetroseksualnymi kobiet i dziewczynek?A jest tego bardzo duzo nie tylko w kosciele! A wiekszosc to hetroseksualisci! Bic faceta hetero co krok?

 11. A jak wiekszosc przestepcow seksualnych to mezczyzni to moze nalezaloby cos zrobic z tym patologiczna plcia? :)))) Zakazac rodzenia facetow czy cos w tym stylu czekam na odpowiednie przepisy :)))))

Comments are closed.