Szokujące nagranie z masakry! Morderca muzułmanów miał kamerę i transmitował wszystko na żywo [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Zamachowiec z Christchurch podczas transmisji na żywo z masakry. Foto: tter
Zamachowiec z Christchurch podczas transmisji na żywo z masakry. Foto: tter

W Nowej Zelandii ogłoszono najwyższy poziom zagrożenia bezpieczeństwa – poinformowała w piątek premier tego kraju Jacinda Ardern po ataku na meczety w Christchurch na wschodzie, w których zginęło 40 osób, a ponad 20 zostało ciężko rannych. W sieci pojawił się film, który nagrał jeden z zamachowców. TYLKO DLA DOROSŁYCH.

Nowozelandzki portal Stuff podał, że jeden z napastników, urodzony w Australii mężczyzna, nie figurował ani w żadnej kartotece policji, ani służb bezpieczeństwa.

Według doniesień Stuff jeden z napastników transmitował wideo z ataku.

Na nagraniu widać jak mężczyzna wchodzi do meczetu i bez emocji rozpoczyna masakrę. Strzela do uciekających ludzi jak do kaczek. Zmienia magazynki i oddaje kolejne serie.

Poniżej to samo nagranie w kilku kopiach.

https://youtu.be/7U2Ns16rmNA

https://twitter.com/sajidkhari/status/1106460109205577729

124 KOMENTARZE

  • Musi uważać na antypolonizm i także zwrócić uwagę na szczucie na Islamską Republikę. To logika Balcera , który nadaje teraz w tv.

 1. 26 lutego, portal blackchristiannewsCOM
  ’40 Christians Killed in Attacks in Nigeria’
  …ale jakoś o zabitych przez muzułmanów Chrześcijanach media rzydowskie nic nie mówią.

   • jesteś debilem ufok, za używanie słowa na ż podpada się pod cenzurę stąd ludzie piszą inaczej

    • Podpada pod cenzurę? A może Mossad tak piszących porywa? Sam jesteś debilem, Olo, podobnie jak i większość piszących tu non stop o Żydach (nie ważne, czy przez „ż”, czy przez „rz”).

 2. STRASZNE TO CO ZROBIŁ TEN CZŁOWIEK. ODPOWIADANIE ZŁEM NA ZŁO TYLKO DOPROWADZI DO JEDNEGO NIESTETY – DALSZEJ ESKALACJI ZŁA. CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM I NA KOŃCU JEŚLI SIĘ NIE OBUDZIMY Z ZAWIŚCI I ZEMSTY TO NASZE DZIECI TO SAMO BĘDĄ ROBIĆ BO JAKI PRZYKŁAD IM DAJEMY ŻYWIĄC SIĘ ZŁEM TEGO ŚWIATA.

  • i dobrze. uzbrojcie swoje dzieci!!! niech się bronią przed najazdem tej dziczy!

   • Nic tak ludzi nie dzieli jak religia, polityka, etnicznosc… i dlatego tez taki nieciekawy mamy ten swiat..

  • heheh to oni mają swiecie ze swoją religią dla której oddadzą życie nie my… My po dobrej stronie mocy ale jak chcą wojny to ją mają są mniejszoscią w tym swiecie mam nadzieje że wspólnie narody wytępią muzułmanów i zrezygnują z wszelkich religli dla dobra ludzkosci

  • hahaha racja lepiej rysować kredkami na asfalcie i stawiać kwiatki. To na pewno ich powstrzyma. Skoro arabus może wyjść z kałachem i mordować niewinnych ludzi. To niech ma świadomość że jego rodzinę może spotkać to samo….

 3. I po jaką cholerę jakiś prawicowy fiut udostępnił ten film?? Banda kretyn ów, niedorozwoje…

 4. Były ataki ze strony Muzułmanów… Zaczęły się krucjaty. Może da im coś to do myślenia…

 5. My Polacy się nie damy staramy się rozwiązywać problemy bez robienia człowiekowi krzywdy.lecz jak się nie da to się nie da trzeba iść do przodu. Śmierć za śmierć grzech za grzech AMEN.

 6. Nic tak ludzi nie dzieli jak religia, polityka, etnicznosc… i dlatego tez taki nieciekawy mamy ten swiat..

 7. Wydaje mi się, że to był potomek niemieckich nazistów, z korzeniami muzułmańskimi lub uprzedzeniami, z lewicowymi pomysłami na przeprowadzenie rewolucji metodami siłowymi. Przestrzeń społeczna zagarnięta przez polityków, jako aktywista nie mógł znieść tej bezczynności, metodami komunistycznymi realizował swoje wyobrażenie porządku. To czego odmawia się obywatelom, to wyrażania swojej opinii, a decyduje się za nich. Wprowadza jedynie słuszną ideologię, formę władztwa nad innymi, a potem efekty są takie właśnie. Nauczyliśmy obywateli, że nie są odpowiedzialni za siebie, bo państwo o wszystkim decyduje. Nagle uświadomienie, że państwo nic nie może. Skutek, jak widać, widocznie nie pasuje tym siewcom ideologii lewicowego postepu.

 8. Ty jedyny miałeś jaja i zrobiłeś coś w kierunku wytępienia tej brudnej chołoty…
  Czytając wasze komentarze konkluzja jest jedna – brudasy mogą wszystko biali nic :)
  PDW przyjacielu

Comments are closed.