Trzaskowski kazał Rabiejowi zamknąć się w sprawie dzieci dla gejów. Za późno. Wszyscy już wiedzą jaki jest plan tych obrzydliwców

Paweł Rabiej i Rafał Trzaskowski. Foto: PAP
Paweł Rabiej i Rafał Trzaskowski. Foto: PAP

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski kazał swojemu zastępcy Pawłowi Rabiejowi zając się „zdaniami, które mu wyznaczył”. Czyli krótko mówiąc Rabiej ma się nie wypowiadać w sprawie dzieci dla gejów, co jest ich wspólnym planem.

W wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” Rabiej powiedział, że „najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją”.

Słowa Rabieja wywołały słuszne oburzenie rodziców. Wiceprezydent wprost powiedział, że całe to zamieszanie z warszawską kartą LGBT i seksualizacją dzieci w szkołach ma na celu przeforsowanie adopcji dzieci przez gejów.

Ktoś w Koalicji Europejskiej najwyraźniej zdenerwował się taką ostentacją, która nie przysporzy głosów w nadchodzących wyborach, i kazał Trzaskowskiemu zaprowadzić porządek. Nie sądzimy, że Trzaskowski sam na to wpadł, bo jak pokazuje praktyka jest on zatwardziałym „Europejczykiem”, który z przekonania promuje nowoczesne dewiacje.

„Działaniom @warszawa przyświeca walka z brakiem tolerancji. Wypowiedzi wykraczające poza program Koalicji Europejskiej mogą zniszczyć nasz wysiłek w walce z nienawiścią. Poleciłem wiceprezydentowi P. Rabiejowi zajęcie się wyłącznie zadaniami, które mu wyznaczyłem” – napisał Trzaskowski na Twitterze.

Niewiele to już zmieni. Plan tych ludzi jest od początku jasny, a po słowach Rabieja wręcz oczywisty dla wyborców.

Nikt normalny w Polsce nie zgodzi się na oddawanie dzieci gejom. Miejmy nadzieję, że Polacy pokażą im to w nadchodzących wyborach.

55 KOMENTARZE

 1. proszę mi powiedzieć – bo czytam te komentarze – jaki autorytet ma wysoki urzędnik skoro prawie wszyscy na tym forum psy wieszają i się z niego śmieją

 2. Chcieliście trzaśniętego prezydenta warszawki no to go macie na własny wybór. Mądry polaczek po szkodzie (wyborach) a tak nienawidziliście innych ksndydatów na urząd prezydenta stolicy, wszystkie ręce na POkład no to wybraliście trzaśniętego i dobrze wam tak. Warszawka stanie się przodującą siłą narodu gejów , lesbijek i innych dewiantów w myśl nowoczesnej europy. Ohyda…

 3. Pedofile od Jausza Skoorwy-Mikke – trzymajcie swoje brudne od spermy łapska z dala od naszych dzieci!

  • coś ci sie w d.upie (zamiast łba) na karczku poprzewracało. pedryl rabiej to tfu!j POpłuczynowy idol, więc nie pitol parchu

 4. brawo pedał, wygadałeś się, teraz już wiadomo na 100 proc. czego chcecie.
  nie uda wam się tego osiągnąć. będą spadały łby z karków lub karczków.

 5. Czy Stasiu i Ola bawia sie w lekcje wychowania seksualnego zgodnego ze standartami MHO z przyjacielem domu panem R. Jesli pan Trzaskowski nie dopuszcza pana R. do swoich dzieci to sam moze zostac uznany za homofoba.

 6. a może akcja z mailami do urzędu miejskiego w Warszawce – „ręce precz od naszych dzieci zboczeńcy”; zapchać skrzynki dewiantów; a może masowe odwiedziny w urzędzie z podaniami-pismami, a w nich pytanie: „o co to chodzi z tymi dziećmi dla zboków?”; mają obowiązek odpisywania; zadać im roboty w temacie, który lubią, niech się produkują; jak nie odpiszą to skargi na piśmie do odpowiednich władz; tak działał jeden taki na wschodzie Polski (chyba w pod Lublinem i parę lat temu) i pogonił kota urzędasom; o co tamtemu chodziło nie pomnę, ale tu mamy konkret i jest o co (kogo – nasze dzieci) powalczyć; tu nie będzie litości jak takie dziecko trafi do takiej postępowej rodziny; wtedy będzie za późno;

 7. Jestem osobą homoseksualną i wyborcą Korwina.
  Nie popieram karty LGBT+, nie popieram adopcji dzieci przez gejów.
  Dlaczego? Ponieważ z racjonalnego punktu myślenia, gej, będąc gejem, z automatu jest wykluczony jako ojciec, bo przecież brzydzi się stosunkiem seksualnym z kobietą, która takie dziecko mu może urodzić.
  Mam jednak pytanie.
  Dlaczego komentujący tutaj, pod artykułami dotyczącymi PiSu, w którym Kaczyński jest kryptogejem, Korwina, Michałkiewicza, Brauna czy Cejrowskiego obrażacie wszystkich homoseksualistów? Nie lubicie Rabieja, który był w związku z Kaczyńskim, nie lubicie Trzaskowskiego, który jest heteroseksualny, nie lubicie wszelakich organizacji LGBT. Dobrze, ale obrażajcie ich sobie z osobna. Nie zasłużyłem sobie na to, by być non stop obrażanym w komentarzach. Ulegacie PiSowskiej nagonce. Brniecie w to razem z nimi, choć w podświadomości wiecie, że ten chwytliwy temat, ma zamazać afery PiSu i Karakana.
  Przestańcie obrażać wszystkich! W partii KORWiN dziala mnóstwo homoseksualistów, nie wiecie o tym? Nie lubicie określonych osób, czy instytucji to piszcie o nich, ale nie włączajcie w to homosi, którzy nawet nie myślą i nie interesują się żadnymi bachorami!

Comments are closed.