Turbo skandal TVP. Była Wojewódzkiego z TVN i przyjaciółka „Goebbelsa stanu wojennego” nową gwiazdą Kurskiego

Jerzy Urban i Anna Mucha/fot. YouTube/Reptilianie/PAP/Marcin Kmieciński (kolaż)
Jerzy Urban i Anna Mucha/fot. YouTube/Reptilianie/PAP/Marcin Kmieciński (kolaż)

Już dziś premiera nowego odcinka programu w TVP „To był rok!”. Będzie w nim występować przyjaciółka Jerzego Urbana i była dziewczyna „Króla TVN” Kuby Wojewódzkiego Anna Mucha.

W „To był rok!”zobaczymy Annę Muchę i Antoniego Królikowskiego. Główną prowadzącą została Marzena Rogalska.

Anna Mucha wystąpi w roli kapitana jednej z drużyn. Będzie rywalizowała z drugą prowadzoną przez Antoniego Królikowskiego w quizach.

Te zaś będą związane z wybranym rokiem od lat 60 XX wieku do początku XXI wieku. Stylizowana na tamte czasy scenografia oraz kostiumy i make-up uczestników mają sprawić, by widzowie „przenieśli się” w te czasy. Mamy nadzieję, że nie będą pałowani przez ZOMO.

A skoro mowa o ZOMO, należy podkreślić, że Anna Mucha jest przyjaciółką Jerzego Urbana. – Anna Mucha przygotowując się do programu „jak Oni śpiewają” wybrała się na romantyczny spacer z Jerzym Urbanem. Aktorka wykona w duecie z naczelnym tygodnika „Nie” piosenkę „Czy te oczy mogą kłamać? – informował portal interia.pl już ponad 10 lat temu.

Oprócz tego należy też wspomnieć, że Mucha związana była z „Królem TVN” Kubą Wojewódzkim. Oficjalnie związek trwał od 2003 roku do 2007.

Czy żelazny elektorat PiS wybaczy Jackowi Kurskiemu tę wtopę? I czemu postanowił promować związaną z jawnym lewactwem gwiazdę?

Źródła: telemagazyn.pl/interia.pl/nczas.com

5 KOMENTARZE

  1. Ile razy, do k… nędzy jeszcze będziecie o tym pisać? Nie mówiąc już o tym, że artykuł jest na poziomie dzieci Neostrady III generacji.

  2. Co za świr to pisał? Jakim lewactwem? A co ze świrami z „prawactwa”?

Comments are closed.