Tym razem Magda Gessler przesadziła! Fani gwiazdy TVN tego jej nie wybaczą. „Dno i 10 metrów mułu”

Magda Gessler. / Foto: YouTube: tvnpl
Magda Gessler. / Foto: YouTube: tvnpl

Fani gwiazdy TVN Magdy Gessler są oburzeni. Poszło o jeden komentarz pod postem, w którym zaprezentowała eklerki. Zadała jedno pytanie związane z rządowym programem 500+.

Pobudka! Mam jeszcze eklerki! Zjedlibyście? – zapytała w środku nocy na swoim Facebooku Magda Gessler.

Reakcje oczywiście były różne. Jedna z kobiet stwierdziła, że zapewne jej na takie drogie słodkości nie stać.

Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki, robię obiad dla siebie i dwóch synów – napisała pani Katarzyna.

500 plus już nie ma? ? – odparła Magda Gessler. I zaczęła się burza.

Internauci nie pozostawili na gwiazdce TVN suchej nitki. – Odpowiedź poniżej krytyki – odpowiedziała Agnieszka. – 500 plus nie na fanaberje trzeba żyć cały miesiąc, a eklerki można samemu zrobić – odpisuje Marzena. – Dno i 10m mułu – odpisuje kolejna. – Nie każdy zarabia kilka milionów rocznie, niektórzy muszą utrzymać rodzinę za dwa tysiące miesięcznie. To dopiero hipokryzja!!! – zauważył inny internauta.

Najzłośliwszy komentarz zamieścił jednak Przemek. – 500 + to Ci na wadze niedługo wyskoczy – napisał.

Faktem jest, że nie wiadomo, ile kosztują wrzucone w poście eklerki, niemniej produkty Magdy Gessler do tanich nie należą. Pączki, które zachwalała znana restauratorka na tłusty czwartek kosztowały aż 9 zł za sztukę.

Źródło: facebook.com

24 KOMENTARZE

 1. Niektórzy biorą 500+ . Niektórzy nie. Przyjdzie 500+ i później odejdzie , a Pani córka zostanie wstrętnym kostropyszem na wieki wieków Amen!

 2. Bardzo dobrze p.Magda napisała bo 500+jest dla nierobów niech jedna z drugą pójdzie i zarobi a nie czeka ,aż państwo da! !!

   • Pseudo cleo??????
    Nikomu żal dupska nie ściska. Wychowałam dzieci bez jalmuzny 500 +. Dla nierobow.

   • Tysiące lat za wychowanie dzieci odpowiadali wyłącznie rodzice – ze swojej pracy, a nie socjału.

 3. Nie lubię tej baby. Jest chamska i arogancka, jakby jedynie ona wiedziała jak ma się nazywać, jak ma wyglądać wystrój „rewolucjonizowanej” jadłodajni, jakie ma być menu i wyposażenie. Jej rewolucje polegają na obrażaniu i waleniu garami o podłogę. Fakt, że czysta kuchnia jest przyjemniejsza, ale jej zachowanie wiele o niej mówi. Ponadto sama zaczęła gadkę o 500+ i dobrze jej ktoś napisał, że to 500 zobaczy na swojej wadze, bo babsko grube i zarozumiałe. 500+ nie jest dla nierobów, a dla ludzi z dziećmi. Ja też z żoną oboje pracujemy, mamy dwójkę dzieci i schorowana matkę pod opieką i też bierzemy 500+. Czy jesteśmy nierobami? Nie sądzę. Do „Nika” – masz dzieci? Wiesz, ile kosztuje ich wychowanie, wyżywienie, ubranie, pieluchy itp? Pewnie nie masz, bo kto by je z tobą chciał mieć? Chyba, żeś jeszcze małolata i doświadczenia życiowego żadnego nie masz. Życzę Ci jednak w razie ciąży choć bliźniaków i zobaczysz, jak to jest wstawać w nocy do dziecka lub dzieci, karmić, przebierać, myć pupy z kupy. Zobaczysz, jak dodatkowy zastrzyk gotówki się przydaje, ale pewnie rodziców masz bogatych i na wszystko dadzą, a 500 od rządu to dla ciebie hańba i pewnie zbyt mało, a y się w przyszłości po nie fatygować. Doelrosnij i dopiero zabieraj głos, a nie podlizuj się gesslerowej. Może i jej pączki są lepsze, może jest więcej nadzienia-nie wiem, ale cana kilkukrotnie wyższa od rynkowej, to nieporozumienie. Nawet, jakby je smażyła na dobrym oleju(a nie na palmowym, jak to w marketach robią), to i tak nic nie tłumaczy takiej ceny. Samo nazwisko nie upoważnia do takiego windowania cen

  • AJ WAJ, AJ WAJ Adamo, jakiś TY biedny…. Ychy, Ychy, Ychy, bo nagle TY pierwszy wstajesz po nocy do dzieci….. Nikt inny nie miał przed Tobą dzieci, AJ WAJ, AJ WAJ.

  • Adam biedactwo,tylko Ty jeden do dzieci wstajesz,przebierasz,kupujesz mleko,ubierasz itp.,nikt przed Tobą i nikt po tobie,tylko z tą różnicą,że przed Tobą nie mieliśmy tych plusów,które teraz wy macie 500+,300+

 4. Ale zazdrosc z Was wylazi Zarobila nich ma Bez tych paczkow i innych cudów ,tez mozna żyć

 5. Mentalność, aparycja, tupet/agresja brak samokrytycyzmu..wszystko to z pogardą dla „normalnej większości” na czele. Zniesmaczajaca fizycznie i psy chologicznie. Jak jej kudły w talerzu. Współczuję zachwyconym..

 6. Cudownie Pani załatwiła pasożytów 500+. Wódkę chleją a ciasta dzieciom w Biedronce kupują albo wcale.

 7. Adamo świetna odpowiedź ? bo jakiekolwiek problemy kobiet do „pięćsetki” wynikają tylko z tego, że same jej nie dostają. Samotna matka, która dopiero na wakacje dziecko może zabrać dostając 500+ jest wg dużej grupy nierobem tylko wyciągającym rękę po kasę od państwa. Ja pracuję od zawsze czyli już mając 15 lat, a pomoc w formie zasiłku wychowawczego czyli popularnie mówiąc „500+” jest takim zastrzykiem pomocowym że tylko osoby w takiej jak ja sytuacji to docenią.

 8. AJ WAJ, AJ WAJ Adamo, jakiś TY biedny…. Ychy, Ychy, Ychy, bo nagle TY pierwszy wstajesz po nocy do dzieci….. Nikt inny nie miał przed Tobą dzieci, AJ WAJ, AJ WAJ.

Comments are closed.