Wpadka Fit Lovers! Szpanują tanimi podróbami na Instagramie? [FOTO]

Fit Lovers/Fot. Instagram
Fit Lovers/Fot. Instagram

Od jakiegoś czasu kariera Fit Lovers nabrała tempa. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz goszczą w telewizjach śniadaniowych i ciągle szykują nowe projekty. Zostali finalistami Ameryka Express i wystąpili u Kuby Wojewódzkiego. Teraz fani wypomnieli im pewien szczegół.

Fani pary promującej zdrowy styl życia odkryli wpadkę Fit Loversów! Okazuje się, że na jednym z niedawno zamieszczonych przez Pamelę i Mateusza romantycznych zdjęć znalazły się podróbki Nike.

Fani wytknęli Mateuszowi, że biało-czarny model Nike Air More Uptempo x Supreme nigdy nie został wprowadzony na rynek przez producenta w takiej wersji kolorystycznej. Firma Nike wypuściła tylko czarny, czerwony i złoty kolor tego modelu.

„fejki, taki tani armani” – komentują użytkownicy Instagrama.

Źródło: Instagram

4 KOMENTARZE

  1. Widać , że szukacie drugiego, czy tam któregoś z kolei dna. Ciekawe dokąd was to zaprowadzi?

  2. boże nie macie sie do czego przyczepić ,wpadki fit lovers szpanuja tanimi podrubami ‚” to sa ludzie którzy naprawde wiele osiągneli mają własną marke ponad 1mln subskrybcji wspieraja wielu ludzi ale to ich pasja kochaja sie nawzaajem i jest im z tym dobrze a wy kurxxwa nagle sie wpierxxdalacie z jakimis tanimi podrubami nika no i co z tego ??!! jak chcą niech szpanuja ! a chuxj ci do tego?! wiele ludzi tak pisze bo im zazdroszcza i chcą im popsuć życie !

  3. boże nie macie sie do czego przyczepić ,wpadki fit lovers szpanuja tanimi podrubami ‚” to sa ludzie którzy naprawde wiele osiągneli mają własną marke ponad 1mln subskrybcji wspieraja wielu ludzi ale to ich pasja kochaja sie nawzaajem i jest im z tym dobrze a wy kurxxwa nagle sie wpierxxdalacie z jakimis tanimi podrubami nika no i co z tego ??!! jak chcą niech szpanuja ! a chuxj ci do tego?! wiele ludzi tak pisze bo im zazdroszcza i chcą im popsuć życie !

Comments are closed.