Zmarli mówią do Jackowskiego. Jak jesteś sceptykiem, to tego nie czytaj

Krzysztof Jackowski. Fot. youtube
Krzysztof Jackowski. Fot. youtube

– Zmarli mówią i to bardzo konkretnie – przekonuje jasnowidz Krzysztof Jackowski. – Ale jak ktoś jest sceptykiem i nie wierzy w takie rzeczy to po prostu niech tego nie słucha – dodaje.

– Zmarli są. I logicznie się ze sobą, z nami, kontaktują – przekonuje Jackowski w swoim najnowszym wystąpieniu na youtube. Przytacza też historię morderstwa na na 31-letniej ciężarnej fryzjerce, do której został wezwany, gdy policja straciła nadzieję na rozwikłanie zagadki jej śmierci.

– Męczyłem się z tym długo, bo nie zawsze przecież jest tak, że słyszę głosy zmarłych – relacjonuje Jackowski. – Skupiałem się koncentrowałem się i nic. Byliśmy w różnych miejscach związanych z tą zbrodnią. W końcu słyszę jasny głos: – Zabił mnie Norbert, konkubent koleżanki. I tyle.
Jackowski bał, że się ośmieszy, ale w końcu przełamał się i opowiedział policjantom co usłyszał z zaświatów. Policjanci też się naśmiewali z tego „głosu”, ale prowadząc dalsze działania pytali o Norberta.

– I zaskoczenie. Okazało się, że był taki Norbert, narzeczony koleżanki denatki. Przycisnęli go i nieoczekiwanie szybko się przyznał – mówi Jackowski. – Nie wierzycie? Spytajcie się policjantów, którzy robili przy tej sprawie – dodaje.

Całą opowieść Jackowskiego o rozmowach ze zmarłym znajduje się na poniższym filmie:

11 KOMENTARZE

 1. Czemu nikt z kompetentnych osób nie zajmie się tym popaprancow , ten człowiek juz zagraża społeczeństwu.jackowski jedź do Kaczyńskiego on napaleni chciałby porozmawiać z Lechem i mamuśka aby wytłumaczyli mu czemu jest taki podły i wrażliwy na temat swojego ciała do

 2. Kolejny raz on się wypowiada, a nic nie wynika. Facet ciągle szuka rozgłosu, żenada.

 3. Ci co słyszą głosy są w psychiatryku, mają zdiagnozowaną schizofrenię, mianię prześladowczą. Na jego miejscu lepiej nie przyznawać się do takich „umiejętności”.

 4. Dla mnie fakt tego typu kontaktów jest oczywisty.
  Sam miałem w życiu dwa spotkania ” Trzeciego stopnia”.
  Z Biblii wynika jednak, że nie są to spotkania z duszami zmarłych tylko kontakty z demonami, które udają zmarłych.

 5. Miała być ciężka zima i co jest?kim Dzong Un miał już nie być przywódca w nowym roku i co ?również Kaczyński miał już nie zadziała partią. Coś Panu nie idzie panie Jackowski.

 6. :) niech ktoś z nczasu zrobi zestwienie przepowideni jakie ten dzban wygaduje, a nie podajecie któryś raz pierdoniusy o jego rozmowach ze zmarłymi!

 7. Proponuję zlikwidować dział policji kryminalny. Taniej wyniesie Państwo jak tylko Jackowski się tym zajmie. Twierdzi że 80 procent skuteczności ma. Super przewiduje. Była zima stulecia, kilka wojen, Jaki żądzi Warszawą, latem będzie ciepło. Przyda mu się ta wypłata na pokrycie szkody kradzieży mu 1 miliona. To znów ktoś go hejtuje. Biedny zapracowany człowiek i z każdej strony dramaty. Jakoś nie widać po nim tych kataklizmów tylko butę i pychę. Weź się Jackowski obudź.

Comments are closed.