Były wiceminister potwierdza supermoce jasnowidza z Człuchowa! „Pomoc Jackowskiego okazywała się przydatna”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / fot. YouTube

Wiele osób sceptycznie podchodzi do umiejętności jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, sam zainteresowany broni się jednak, że jego wizje potwierdza policja. Co ciekawe w sieci krąży wywiad z byłym wiceministrem spraw wewnętrznych Adamem Rapackim, który również nie neguje przydatności Jackowskiego, a wręcz przeciwnie.

„Policja nie powinna odcinać się od współpracy z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim. Nie wszystko czego nie potrafimy czasem logicznie wytłumaczyć, należy odrzucać. Pomoc Jackowskiego okazywała się przydatna” – wywiad pod tym tytułem z Adamem Rapackim widnieje w sieci.

Były wiceminister spraw wewnętrznych wprost przyznaje, że policja nie powinna negować korzystania z usług jasnowidza Jackowskiego, skoro jego pomoc okazywała się pomocna. – Policja powinna uważnie przyjrzeć się sprawom, w których Krzysztof Jackowski był wykorzystywany – mówił.

Jeżeli byłyby konkretne przykłady spraw, w których jasnowidz rzeczywiście pomógł, absolutnie nie należy się odcinać od jego wykorzystywania w procesie wykrywczym – podkreślał Rapacki.

Co ciekawe sam jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował na Facebooku dokumenty policyjne, które potwierdzają że służby korzystały z jego usług i że pomoc widzącego z Człuchowa okazywała się przydatna.

– Informacja jaką Pan przekazał w sprawie zaginięcia dwóch chłopców z Zabrza – okazała się trafiona – czytamy w pierwszym piśmie.

– Komisariat Policji w Karlinie potwierdza fakt korzystania z Pańskiej pomocy przy poszukiwaniach zaginionego Andrzeja Bradke – napisano w kolejnym.

– Dziękuję Panu za udzieloną pomoc w ustaleniu sprawcy zabójstwa Wiesława Glejbe (…) Na podstawie podanych przez Pana faktów – przeprowadzonej wizji ustalono osobę podejrzaną o popełnienie tego przestępstwa – czytamy dalej.

Jeżeli byłoby chociaż kilka takich przykładów pozytywnych, gdzie jasnowidz pomógł, to uważam,
że nie wolno się bronić przed czymś, czego czasami nie potrafimy logicznie wytłumaczyć
– mówił natomiast były wiceminister Adam Rapacki.

Jak więc widać Adam Rapacki starał się nie powiedzieć wprost, że wierzy w zdolności i pomoc jasnowidza Jackowskiego, a jego wypowiedzi są bardzo dyplomatyczne. Jednak w kontekście przedstawionych dowodów, oznaczają one, że należałoby uznać przydatność Jackowskiego w działaniach policji.

6 KOMENTARZE

 1. To fajna sprawa z,teraz mamy w rządzie Łemków i obiboków do tego dołączy jeszcze jeden maniak brawo

 2. Zobaczcie na daty. Nic bieżącego. Chwali się antykami. Nie odróżnia przedziału czasu. Kiedyś-dzieś-za jakiś czas. Aż tak musi się wychwalać tak spada jego sława, że musi udawadniać, iż kiedyś coś mu się udało.
  Jackowski porażki mają też wielcy. I nie robia z siebie ofiar jak ty.

 3. Głupiec to ktoś wyśmiewający to, co przerasta jego mały rozum.
  Fakt, dziś nauka nie potrafi dokładnie zbadać i zmierzyć talentu jakim dysponuje Jackowski.
  Ale być może będzie to potrafiła za 150 czy 1500 lat…

  • Oj nauka potrafi „zmierzyć” tylko oszuści nie chcą się poddać „mierzeniu”

   • „Oj nauka potrafi „zmierzyć” ”

    :D
    Jeżeli twierdzisz, że dzisiejsza nauka wie już wszystko i za 1500, czy 5000 lat nie będzie wiedziała więcej, to jesteś po prostu śmieszny. Bo niby skąd możesz to wiedzieć ? Nauka cały czas się rozwija, cały czas są przyznawane Nagrody Nobla za nowe odkrycia z chemii, fizyki, itp, a mimo to wciąż wiemy stosunkowo niewiele np, na temat ludzkiego mózgu, co przyznają sami neurolodzy, etc.

    Nie wykluczone, że stan wiedzy ludzkości z 2019 roku będzie miał się tak do wiedzy z np. 3500 roku, jak metody wiejskiego cyrulika z czasów Mieszka I do badania metodą PET (pozytonową tomografią emisyjną)…

Comments are closed.