Dramat króla TVN! Kuba Wojewódzki już nie jest milionerem. Zobacz ile mu zostało

Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram/kuba_wojewodzki_official
Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki spadł poniżej miliona widzów! Prezentowaną obecnie serię jego show ogląda średnio 911 tys. osób, o 470 tys. widzów mniej niż rok wcześniej. Mimo to TVN w czasie emisji programu jest liderem rynku telewizyjnego – podały wirtualnemedia.

– Oglądają was miliony – epatuje zwykle swoich gości samozwańczy król TVN Kuba Wojewódzki. To już jednak nie jest prawda. Widzów jego programu jest obecnie mniej niż milion.

Premierowe odcinki 26. serii „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN oglądać można we wtorki o godz. 22.30, począwszy od 26 lutego br. Trzy pierwsze z nich obejrzało średnio 911 tys. osób, co zapewniło stacji 11,08 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,42 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Nawet najchętniej oglądany program z Moniką Brodką i Przemysławem Kossakowskim obejrzało 998 tys. widzów. Czyli do miliona zabrakło 2 tys.

W tej sytuacji specjaliści od rynku TV zadają sobie pytanie czyżby własnie gwiazda Kuby Wojewódzkiego własnie się wypaliła?

– Nadal to dobry wynik, choć spadek o 30 proc. to dużo – powiedział dla nczas.com jeden z nich. – Kuba na razie nie wyleci, ale szewfowie stacji zapewne już główkują nad tym co się stało i czy przypadkiem nie można znaleźć czego lepszego na to pasmo – dodaje.

Na szczęście Wojewódzki jakby co, to ma na utrzymanie. Bo właśnie sprzedał swojego bentleya…

Źródło: wirtualnemedia.pl

6 KOMENTARZE

  1. Dlaczego Polacy i Polska toleruje tego goscia z ISraela………. Jego zachowanie jest gorsze od swini… i pedalskie… won z Polski!
    TU JEST POLSKA ” Tu jest Polska kultura ktora trzeba przestrzegac jesli jest sie gosciem w Polsce! wojewudzki–przybrane nzwisko…ajwaj ajwaj ktory juz od dawna lekzewazy Polske… wsadzajac Polska Flage Narodowa w g..no!!! A nich by tak odwazyl sie Polak w ISraelu wsadzic israelska flage w gow.o………..oooo bylby krzyk na caly swiat i WIEZIENIE dla winowajcy. Ten menel przyglup chodzi wolny po naszej Polskiej ziemi……..dlaczego?

  2. Mnie najbardziej irytuje fakt że Te wywiady
    Pana Kuby nie są emitowane na żywo a w takim jak teraz. Można jazdy rozmowę zmanipulować powycinac teksty gości a zostawić jedynie blyszczącego prowadzącego .kpina

Comments are closed.