HIT INTERNETU. Polski kierowca zaatakowany przez nielegalnych przybyszów! 50 metrów dalej wszystkiemu przygląda się francuska policja [VIDEO]

Nielegalni przybysze
Nielegalni przybysze "łapią stopa" we Francji. / fot. Prt Sc Facebook/Maciej Pater

To istna plaga, polscy kierowcy ciężarówek publikują w sieci nagrania, na których widać, jak dużym problemem jest dla nich obecność nielegalnych przybyszów. Tym razem Maciej Pater opublikował w sieci nagranie, na którym widać hordę dzikusów atakujących jego samochód, wszystkiemu z bezpiecznej odległości przygląda się francuska policja.

Kierowcy apelują o rozpowszechnianie informacji o spotykających ich problemach jak najszerzej to możliwe, jak wiadomo media głównego ścieku milczą na ten temat. – Proszę o udostępnienie tego postu, niech zobaczy go jak najwięcej osób – apeluje polski kierowca Maciej Pater.

Zwracam się do wszystkich moich (i nie tylko) znajomych. Sprawa która mnie bezpośrednio dotyczy, gdyż jak część z Was wie, zarabiam na życie jeżdżąc po Europie samochodem ciężarowym. W dniu dzisiejszym miała miejsce sytuacja ta jak na filmie czyli w biały dzień godziny przed południowe. W odległości ok. 50 m od radiowozu francuskiej policji. Temat bardzo mnie zbulwersował dlatego że europejskie media milczą, nasze chyba też. Temat jest zamiatany pod dywan, jak gdy nigdy nic się nie działo – pisze.

Pomyślcie co by się stało jak by kierowca tego zestawu przypłacił tą sytuację zdrowiem albo życiem? – pyta Pater. – Tak, są to biedni uchodźcy, którzy potrzebują pomocy. Pomocy państw, w których się znajdują pomocy prawnej, medycznej, psychologicznej. Oni są pozostawienie sami sobie i nikt nie widzi problemu – pisze dalej.

W sytuacji transportu artykułów spożywczych przy kontakcie z tymi osobami CAŁY transport przeznaczamy jest do utylizacji (…) Jeżeli sprawa dotknie bezpośrednio kierowcę, poprzez np. włamanie się do przestrzeni ładunkowej jego pojazdu ma on olbrzymie kłopoty z wymiarem sprawiedliwości kraju który go ujął. Kierowcę łatwo ukarać gdyż ma dokumenty, legalne zatrudnienie, środki finansowe na pokrycie grzywny. EUROPO OBUDŹ SIĘ!!!!! – kończy swój wpis Pater.

5 KOMENTARZE

  1. START UP THE ROTORS
    youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

    Hammer of the Right – NAPISY PL
    youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

  2. Dopóki nie zacznie się rozjeżdżać tych dzikusów, sytuacja się nie poprawi

  3. W tej zyebanej Europie nawet nie masz prawa do samoobrony przed tą skurviałą szarańczą, bo wtedy pjerdolona policja Ciebie potraktuje jako napastnika. A na filmiku to niemieccy inżynierowie poprawiają design ciężarówki.

  4. O co chodzi? No chcemy unii. Ciapatych, pedałów, socjalizmu w czym problem? Mamy to

Comments are closed.