Idzie wiosna i promocje w „Biedronce”. Mega oferta dla piwoszy!

Sklep
Sklep "Biedronka"/fot. ilustracyjne/fot. flickr.com

Ta promocyjna oferta szczególnie zainteresuje Panów, którzy uwielbiają smak piwa. Specjalnie dla nich sieć sklepów Biedronka przygotowała ofertę, w której znajdują się prawdziwe „perełki” cenowe.

Popularna sieć sklepów „z owadem w logo” proponuje promocję nazwaną „Kup 4 i zapłać mniej”, w której głównymi bohaterami są piwa zza czeskiej granicy. I tak w prawdziwie okazyjnej cenie można zakupić m.in. piwo Kozel Lezak, które przy zakupie 4 butelek kosztować będzie zaledwie 2,49 zł za butelkę. Za tę samą cenę kupimy również popularnego Staropramena Premium oraz Budwaisera Budvar w wersji lager oraz ciemnej.

Promocja nie ogranicza się jednak wyłącznie do piwa z Czech. W mega obniżce cenowej znaleźć można również m.in. bardzo popularnego Guinnessa, którego w 4-paku zakupić można już za 3,99 zł za puszkę. Trzeba przyznać, że oferta jest na prawdę kusząca.

Jeśli zaś ktoś zdecydowanie bardziej gustuje w polskich produktach, to tutaj również sieć Biedronka wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. Za piwo marki Kustosz Jasne Pełne zapłacimy zaledwie 1,69 zł, zaś za Zatecky Svelty Lezak 2,49 zł za 4-pak. W przypadku większych zestawień również można liczyć na promocję. Za 6-pak Okocim Mocne zapłacimy zaledwie 2,25 zł za puszkę, zaś 8-pak piwa Żywice kosztować będzie 2,29zł za puszkę.

Trzeba przyznać, że oferta dla fanów „małego z pianką” w sieci Biedronka jest na prawdę bardzo kusząca.

Źródło: Biedronka.pl / NCzas.com

4 KOMENTARZE

  1. Tylko, że te siki z Biedry smakiem mają się nijak do tych samych marek w innych sklepach.

  2. Śmietnik nie sklep nigdy nic nie można znaleźć. Wiecznie zapchane alejki pomieszany towar nie uprzejma obsluga. Powinni pozamykać wszystkie Biedronki w kraju.

Comments are closed.