Ile dostanie? Wczoraj zamordował – dziś jest sądzony. Terrorysta z Nowej Zelandii usłyszał zarzut morderstwa

Zamachowiec z Christchurch podczas transmisji na żywo z masakry. Foto: tter
Zamachowiec z Christchurch podczas transmisji na żywo z masakry. Foto: tter

Terrorysta, który dokonał ataku na 2 meczety w Christchurch w Nowej Zelandii, w których zginęło 49 osób, a 48 zostało rannych, został postawiony przed sądem, gdzie usłyszał zarzut morderstwa.

Oskarżony to 28-letni Australijczyk Brendon Tarrant – były instruktor fitness o ekstremistycznych przekonaniach. Podczas rozprawy i nie złożył wniosku o zwolnienie za kaucją.

Kolejna rozprawa odbędzie się 5 kwietnia.

Tarrant podczas masakry w 2 meczetach użył aż pięciu sztuk broni półautomatycznej, którą zakupił legalnie i na którą miał pozwolenie.

W jego morderczych atakach na zginęło 49 osób, a rannych zostało 48, z czego 25 osób przebywa w szpitalu w stanie ciężkim.

Policja aresztowała także trzy inne osoby – dwóch mężczyzn i jedną kobiet, które są podejrzewane o współpracę z morderczym terrorystą.

Źródło: Onet.pl

15 KOMENTARZE

 1. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. Na rzeź muzułmanów w Christchurch
  (wersja poprawiona)

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę:
  To nie „incydent”, to zbrodnia!… Wierzę:
  Winni są biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To też wiadomo już, bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

 3. A TERAZ DO WSZYSTKICH PATRIOTÓW-PRAWICOWCÓW-NARODOWCÓW :
  TO CO SIĘ STAŁO W Nowej Zelandii BEZ WZGLĘDU NA TO JAKIE MACIE ZDANIE W TYM TEMACIE, BĘDZIE WYKORZYSTANE i WYKORZYSTYWANE PRZECIWKO NAM i NASZYM PRAWOM, A SZCZEGÓLNIE PRZECIWKO PRAWU DO OBRONY WŁASNEJ i PRAWU DO POSIADANIA BRONI, TAKŻE PRZECIWKO SPRAWIEDLIWOŚCI CZYLI WYMIERZANIU KARY, WIĘC PRZECIWKO KARZE ŚMIERCI ! ! ! ! !
  Przyjrzyjcie się temu co ten zamachowiec w Nowej Zelandii ogłosił przed zamachem i zobaczcie, że on mówił o bezkarności hord najeźców którzy najechali na kraje cywilizowane, bezkarności spowodowanej postępowaniem lewusów będących przy władzy i środowisk popierających lewusów którzy rządzą i ochraniają hordy najeźców i pozwalają im robić z NAMI to tylko chcą. NIEbędę tu usprawiedliwiał tego czynu, ALE OSTRZEGAM, ŻE TERAZ NASTĄPI ATAK NA NAS i WOŁAM :
  NIEdajcie SIĘ ZAKRZYCZEĆ bandzie lewackich hord ! ! ! ! !
  Przypomnijcie sobie jak po zamordowaniu Adamowicza większość z nas zatkało, BO NIEwiedzieliśmy co powiedzieć, a próbowano nas zgnoić pod pozorem “NIEmówienia źle o zmarłym – o zmarłych dobrze albo w ogóle”, przypomnijcie sobie jak przez ten fałsz mieliśmy zatkane usta i jak przez ten czas darł się po nas niejaki “rysio pietru” i co o nas wygadywał ! ! ! ! !
  Twierdzę, że byłem jednym z pierwszych (ALE NIEbyłem w pierwszym rzędzie, BO Mnie też zatkało i jedyne co myślałem to “co teraz powiedzieć lub napisać”), którzy się odezwali i pisali komentarze i podawali LINK’i do filmów i informacji co to był za podejrzany typ ten zamordowany “prezydent Gdańska” i TERAZ KRZYCZĘ :
  NIEdajcie SIĘ ZAKRZYCZEĆ TYM WRZASKIEM KTÓRY lewusy PODNIOSĄ ! ! ! ! !
  NIEpozwólcie im SPRAWIĆ WRAŻENIA, ŻE MY JESTEŚMY CI ŹLI ! ! ! ! !
  NIEdajcie im SIĘ WCIĄGNĄĆ W TĘ ich GRĘ, ŻE SIĘ BĘDZIEMY TŁUMACZYĆ Z TEGO KIM JESTEŚMY ! ! ! ! !
  Mnie na “facebook” jeden taki próbował załatwić tą ich metodą, zrobiłem post w temacie typka “Adamowicza” i on napisał “jakie to rozpaczliwe jest” co zrobiłem i z kogo niby robię idiotę, odpisałem, że NIErobię idioty z niego, ALE, ŻE on jest idiotą i NIErozpaczam tylko trzymam się mojego zdania. Odpisał Mi coś w stylu “no to skoro tak to” i tu wrzucił screeny z mojego profilu moich polubień i napisał zapytanie czy jeszcze, odpisałem, ŻE DUMNY jestem z tego co lubię (Profile i Grupy Dyskusyjne i Strony: RUCH Narodowy, Robert Bąkiewicz, inne Patriotyczne i ANTYlewicowe, ALE pominął profile i strony pięknych Kobiet i PRZYPOMNIAŁEM mu o tym (Salma Hayek, Monica Bellucci, A.J. Cook i Wiele innych) i NAPISAŁEM, ŻE DUMNY Z TEGO JESTEM ! ! ! ! !
  NIEdałem SOBIE WMÓWIĆ WSTYDU, BO i NIBY Z JAKIEGO POWODU ?????
  DO PIEKŁA Z nimi lewusami i ich sługusami czyli kapo bez z względu na narodowość albo jakowąś ich religię ! ! ! ! !
  WSZYSCY NIEdajcie SIĘ ZASZCZUĆ tym zwyrodnialcom i zboczeńcom ! ! ! ! !
  DO PIEKŁA Z nimi ! ! ! ! !
  WALCZCIE i NIEcofajcie SIĘ ! ! ! ! !
  PODAWAJCIE INFORMACJE i DANE KTÓRE ZNACIE, A JAK INNI COŚ PISZĄ TO PODAWAJCIE TO CZEGO NIEnapisali, BO WSZYSTKIE INFORMACJE NIEsa ZNANE KAŻDEMU, ALE KAŻDY WIE SWOJE i COŚ TAM CO DO NIEGO DOSZŁO WIĘC MUSIMY WSPIERAĆ JEDNI DRUGICH ! ! ! ! !
  JEDEN ZA WSZYSTKICH i WSZYSCY ZA JEDNEGO ! ! ! ! !
  PEŁEN KONTRATAK TAK DŁUGO, AŻ WYPLENIMY TO lewuskie lewackie lewe zło ! ! ! ! !
  DO PIEKŁA Z nimi lewicą ! ! ! ! !
  Jedną z metod stosowanych przez “różnej maści” lewusów jest pisanie o tym “jakie to (niby)CHRZEŚCIJAŃSKIE” jest to co JA TU napisałem “pełne (niby)CHRYSTUSOWEGO miłosierdzia i łaski”, WTEDY ZAPYTAJCIE ich o nauki tych co NAS mordują i o ich lewacki fałsz według którego MY to mamy “pełni miłosierdzia i łaski dać się pozarzynać” przez hordy najeźców zaopiekowane przez lewusów i ich politycznych “przedstawicieli” ! ! ! ! !
  JA politykierów lewactwa NAZYWAM kapo ! ! ! ! !
  Biorąc pod uwagę to wszystko co tutaj napisałem, to jakiś lewus napisze, że jestem “zbyt wyszczekany”, bo zbyt właściwie ich opisałem, ZOBACZYCIE TO JAK oni coś znajdą, a jak NIEbędą mieli się o co przyczepić to się czepią o to, że NIEma się o co przyczepić, taki cyrk dla głupich ludzików którzy jako widzowie dla nich się znajdą, gdyż debili na tym świecie NIEbrakuje, a nawet są w nadmiarze…
  LUDZIE WALCZCIE i NIEdajcie ZASTRASZYĆ i NIEdajcie nabrać na ich numery i NIEcofajcie SIĘ, CHYBA, ŻE CHCECIE ODPOCZĄĆ ALBO wroga WCIĄGNĄĆ W PUŁAPKĘ ! ! ! ! !
  Ps.: Mogą też napisać, że “spam’ię”, bo dużo napisałem i znajdą się debile które to podtrzymają, BO TO JEST WOJNA NA ŚMIERĆ i ŻYCIE czyli ich “czerwonych” nowa “rewolucja”, ALE MY JESTEŚMY BIALI NIEci którzy “mają dać się wyrżnąć”, LECZ CI KTÓRZY BĘDĄ WALCZYĆ DO ZWYCIĘSTWA nad tą hordą zdrajców i kapo i najeźców ! ! ! ! !
  Dla poprawy samopoczucia posłuchajcie sobie
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 4. A w Polsce zakaz posiadania broni palnej. Prawiczki nie mogą strzelać do muzułumanów.

 5. Czlowiek ma prawo do samoobrony!!! Podobnie jak w RPA czarne bydlo morduje gwalci Bialych farmerow , a Swiat opanowany przez syjonistyczno-faszystowska mafie , Milczy. !!!!

Comments are closed.