Lewicowa cenzura tego nie przepuszcza! Dlaczego nie chcą, żebyś zapoznał się z treścią manifestu zamachowca? Czy był „prawicowym radykałem”?

Brenton Tarrant, 28-letni Australijczyk zaatakował meczet w Christchurch w Nowej Zelandii. Zamach terrorystyczny transmitował na żywo w internecie, a jeszcze przed atakiem opublikował na Twitterze 74-stronicowy tekst. Redakcja portalu SejmLog postarała się o tłumaczenie najważniejszych fragmentów, ale nie obyło się bez problemów.

Jak informują dziennikarze sejmlog.pl, po tym jak opublikowali tłumaczenie fragmentów materiału zamachowca, Facebook zaczął usuwać posty zawierające treść artykułu. Co ciekawe, zaatakowano także stronę internetową.

„RZETELNE informowanie. Zgodnie z tą misją wrzuciliśmy dziś tłumaczenie manifestu terrorysty z Nowej Zelandii. Bez opiniowania, bez promowania, bez pochwalania. Wyszliśmy z założenia, że jeśli ktoś może zapoznać się z biografią Stalina, Pol Pota, Hitlera, Che Guevary, zamachowców z 9/11, to przetłumaczenie manifestu Brentona Tarranta nie zostanie odebrane jako „podżeganie do nienawiści” i jest naturalne w działalności dziennikarskiej” – piszą na swoim profilu społecznościowym.

„Efekt? Osoby udostępniające nasz wpis zaczęły otrzymywać bany od Facebooka, nasza strona została zaatakowana atakiem ddos, gdy tymczasem duże mainstreamowe media bez problemu wrzucają wybrane przez siebie części manifestu z tłumaczeniem części pasujących do ich narracji i opinii. Nie pozostawiając odbiorcy miejsca na samodzielne jej wyrobienie” – napisali.

Co znajduje się w manifeście? Przytoczymy kilka fragmentów, które mogą rzucić nieco światła na tę postać. Kim był? Dlaczego to zrobił? Co przewidywał?

Kim był Brenton Tarrant?

„Po prostu zwykłym białym człowiekiem. Mam 28 lat. Urodziłem się w Australii w rodzinie robotniczej, o niskich dochodach. Moi rodzice mają korzenie w Szkocji, Irlandii i Anglii. Miałem zwykłe dzieciństwo, nie sprawiałem problemów. W trakcie nauki osiągałem wyniki ledwo pozwalające mi na ukończenie szkoły, nie wykazywałem większego zainteresowania czymkolwiek oferowanym na uniwersytetach. Pracowałem przez krótki czas, zanim zainwestowałem w Bitconnect, a następnie wykorzystałem pieniądze uzyskane z inwestycji do podróży. Ostatnio pracowałem na pół etatu jako usuwacz kebabów (pracował jako trener na siłowni, przyp. SejmLog). Jestem zwykłym białym człowiekiem z normalnej rodziny, który zdecydował się zająć stanowisko, aby zapewnić przyszłość moim ludziom” – czytamy tłumaczenie na sejmlog.pl.

„Nie jestem ksenofobem, żadna kultura mnie nie przeraża. Obawiam się tylko tych kultur z wyższymi wskaźnikami płodności, które zastępują inne. Nie, nie boję się islamu, tyle, że ze względu na wysoki współczynnik płodności będzie on zastępywać inne ludy i wyznania. Tak, jestem głównie etno-nacjonalista (przykładam wagę do zdrowia i dobrobytu mojej rasy ponad wszystkie inne). Nie jestem nazistą, prawdziwi naziści nie istnieją. Nie byli siłą polityczną ani społeczną na całym świecie od ponad 60 lat. Nie jestem antysemitą, Żyd żyjący w Izraelu nie jest moim wrogiem, o ile nie szuka sposobu by zaszkodzić moim ludziom. Neo-naziści to bardzo szeroka kategoria ludzi, a definicja jest niewyraźna. Więc nie, nie wydaje mi się abym nim był. Konserwatyzm to ukryty korporacjonizm, nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Tak i jestem pewien, że dziennikarzom się to spodoba. W większości zgadzam się z poglądami Sir Oswalda Mosleya i uważam się za Eko-faszystę z natury. Naród z najbliższymi mi wartościami politycznymi i społecznymi to naród Chińskiej Republiki Ludowej” – pisze sam o sobie w manifeście.

Całe tłumaczenie można zobaczyć TUTAJ.

 

35 KOMENTARZE

  • Kebab remover nie ma nic wsplnego z silownia i odchudzaniem… Chodzi o czystki etniczne. Ludzie z tego sejmlog chyba jacys uposledzeni sa…

  • Na szczescie to nie mosad tylko wolny strzelec. Radze przeczytac manifest ale po angielsku bo tlumaczony przez ogos kto nie zna tematu jest nic nie warty.

 1. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. dziennikarze z SejmLog są sami sobie winni bo korzystają z najbardziej wolnościowej inaczej platformy jaką jest facebook, zresztą prywatna firma, która ma święte prawo robić u siebie to co mu się podoba

  • Nie ma prawa lamac polskiego prawa ktore zabrania cenzury. Jesli fb dziala w Polsce to musi stosowac sie do polskiego prawa ktore zabrania takich praktyk. Masz mentalnosc leminga!

 3. A TERAZ DO WSZYSTKICH PATRIOTÓW-PRAWICOWCÓW-NARODOWCÓW :
  TO CO SIĘ STAŁO W Nowej Zelandii BEZ WZGLĘDU NA TO JAKIE MACIE ZDANIE W TYM TEMACIE, BĘDZIE WYKORZYSTANE i WYKORZYSTYWANE PRZECIWKO NAM i NASZYM PRAWOM, A SZCZEGÓLNIE PRZECIWKO PRAWU DO OBRONY WŁASNEJ i PRAWU DO POSIADANIA BRONI, TAKŻE PRZECIWKO SPRAWIEDLIWOŚCI CZYLI WYMIERZANIU KARY, WIĘC PRZECIWKO KARZE ŚMIERCI ! ! ! ! !
  Przyjrzyjcie się temu co ten zamachowiec w Nowej Zelandii ogłosił przed zamachem i zobaczcie, że on mówił o bezkarności hord najeźców którzy najechali na kraje cywilizowane, bezkarności spowodowanej postępowaniem lewusów będących przy władzy i środowisk popierających lewusów którzy rządzą i ochraniają hordy najeźców i pozwalają im robić z NAMI to tylko chcą. NIEbędę tu usprawiedliwiał tego czynu, ALE OSTRZEGAM, ŻE TERAZ NASTĄPI ATAK NA NAS i WOŁAM :
  NIEdajcie SIĘ ZAKRZYCZEĆ bandzie lewackich hord ! ! ! ! !
  Przypomnijcie sobie jak po zamordowaniu Adamowicza większość z nas zatkało, BO NIEwiedzieliśmy co powiedzieć, a próbowano nas zgnoić pod pozorem “NIEmówienia źle o zmarłym – o zmarłych dobrze albo w ogóle”, przypomnijcie sobie jak przez ten fałsz mieliśmy zatkane usta i jak przez ten czas darł się po nas niejaki “rysio pietru” i co o nas wygadywał ! ! ! ! !
  Twierdzę, że byłem jednym z pierwszych (ALE NIEbyłem w pierwszym rzędzie, BO Mnie też zatkało i jedyne co myślałem to “co teraz powiedzieć lub napisać”), którzy się odezwali i pisali komentarze i podawali LINK’i do filmów i informacji co to był za podejrzany typ ten zamordowany “prezydent Gdańska” i TERAZ KRZYCZĘ :
  NIEdajcie SIĘ ZAKRZYCZEĆ TYM WRZASKIEM KTÓRY lewusy PODNIOSĄ ! ! ! ! !
  NIEpozwólcie im SPRAWIĆ WRAŻENIA, ŻE MY JESTEŚMY CI ŹLI ! ! ! ! !
  NIEdajcie im SIĘ WCIĄGNĄĆ W TĘ ich GRĘ, ŻE SIĘ BĘDZIEMY TŁUMACZYĆ Z TEGO KIM JESTEŚMY ! ! ! ! !
  Mnie na “facebook” jeden taki próbował załatwić tą ich metodą, zrobiłem post w temacie typka “Adamowicza” i on napisał “jakie to rozpaczliwe jest” co zrobiłem i z kogo niby robię idiotę, odpisałem, że NIErobię idioty z niego, ALE, ŻE on jest idiotą i NIErozpaczam tylko trzymam się mojego zdania. Odpisał Mi coś w stylu “no to skoro tak to” i tu wrzucił screeny z mojego profilu moich polubień i napisał zapytanie czy jeszcze, odpisałem, ŻE DUMNY jestem z tego co lubię (Profile i Grupy Dyskusyjne i Strony: RUCH Narodowy, Robert Bąkiewicz, inne Patriotyczne i ANTYlewicowe, ALE pominął profile i strony pięknych Kobiet i PRZYPOMNIAŁEM mu o tym (Salma Hayek, Monica Bellucci, A.J. Cook i Wiele innych) i NAPISAŁEM, ŻE DUMNY Z TEGO JESTEM ! ! ! ! !
  NIEdałem SOBIE WMÓWIĆ WSTYDU, BO i NIBY Z JAKIEGO POWODU ?????
  DO PIEKŁA Z nimi lewusami i ich sługusami czyli kapo bez z względu na narodowość albo jakowąś ich religię ! ! ! ! !
  WSZYSCY NIEdajcie SIĘ ZASZCZUĆ tym zwyrodnialcom i zboczeńcom ! ! ! ! !
  DO PIEKŁA Z nimi ! ! ! ! !
  WALCZCIE i NIEcofajcie SIĘ ! ! ! ! !
  PODAWAJCIE INFORMACJE i DANE KTÓRE ZNACIE, A JAK INNI COŚ PISZĄ TO PODAWAJCIE TO CZEGO NIEnapisali, BO WSZYSTKIE INFORMACJE NIEsa ZNANE KAŻDEMU, ALE KAŻDY WIE SWOJE i COŚ TAM CO DO NIEGO DOSZŁO WIĘC MUSIMY WSPIERAĆ JEDNI DRUGICH ! ! ! ! !
  JEDEN ZA WSZYSTKICH i WSZYSCY ZA JEDNEGO ! ! ! ! !
  PEŁEN KONTRATAK TAK DŁUGO, AŻ WYPLENIMY TO lewuskie lewackie lewe zło ! ! ! ! !
  DO PIEKŁA Z nimi lewicą ! ! ! ! !
  Jedną z metod stosowanych przez “różnej maści” lewusów jest pisanie o tym “jakie to (niby)CHRZEŚCIJAŃSKIE” jest to co JA TU napisałem “pełne (niby)CHRYSTUSOWEGO miłosierdzia i łaski”, WTEDY ZAPYTAJCIE ich o nauki tych co NAS mordują i o ich lewacki fałsz według którego MY to mamy “pełni miłosierdzia i łaski dać się pozarzynać” przez hordy najeźców zaopiekowane przez lewusów i ich politycznych “przedstawicieli” ! ! ! ! !
  JA politykierów lewactwa NAZYWAM kapo ! ! ! ! !
  Biorąc pod uwagę to wszystko co tutaj napisałem, to jakiś lewus napisze, że jestem “zbyt wyszczekany”, bo zbyt właściwie ich opisałem, ZOBACZYCIE TO JAK oni coś znajdą, a jak NIEbędą mieli się o co przyczepić to się czepią o to, że NIEma się o co przyczepić, taki cyrk dla głupich ludzików którzy jako widzowie dla nich się znajdą, gdyż debili na tym świecie NIEbrakuje, a nawet są w nadmiarze…
  LUDZIE WALCZCIE i NIEdajcie ZASTRASZYĆ i NIEdajcie nabrać na ich numery i NIEcofajcie SIĘ, CHYBA, ŻE CHCECIE ODPOCZĄĆ ALBO wroga WCIĄGNĄĆ W PUŁAPKĘ ! ! ! ! !
  Ps.: Mogą też napisać, że “spam’ię”, bo dużo napisałem i znajdą się debile które to podtrzymają, BO TO JEST WOJNA NA ŚMIERĆ i ŻYCIE czyli ich “czerwonych” nowa “rewolucja”, ALE MY JESTEŚMY BIALI NIEci którzy “mają dać się wyrżnąć”, LECZ CI KTÓRZY BĘDĄ WALCZYĆ DO ZWYCIĘSTWA nad tą hordą zdrajców i kapo i najeźców ! ! ! ! !
  Dla poprawy samopoczucia posłuchajcie sobie
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • Zamachowiec pisał sam o sobie, iż był komunistą, a „łże-media” dodają mu przyrostek „skrajnie prawicowy” – to atak załganej propagandy na wolnościowo-prawicowych polityków.

 4. Dla mikkistów Tarrant to bohater. Wkrótce Mikke ogłosi go honorowym pośmiertnym członkiem swojej żałosnej partii.

  • ty jesteś parchatym pieskiem na parchatej smyczy i obszczekujesz i obsikujesz każdego w interesie twoich parchatych panów, spadaj lepiej do twoich kapo-panów, na przykład majka pejsa i majka pompejo (czyli dwóch i NIEtylko tych dwóch) jankeskich „neokonserwatywnych” gnoi co chcą od NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ czegoś co się NIEnależy tym parchom dla których tego chcą…..

 5. Na rzeź muzułmanów w Christchurch
  (wersja poprawiona)

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę:
  To nie „incydent”, to zbrodnia!… Wierzę:
  Winni są biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To też wiadomo już, bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

 6. „Naród z najbliższymi mi wartościami politycznymi i społecznymi to naród Chińskiej Republiki Ludowej”
  Przecież to esencja mikkizmu-porypizmu. Mikkiści uwielbają ChRL, bo tam jest „prawdziwa wolność”, kara śmierci i nie ma demokracji.

 7. Czyli jego idole to chińscy komuniści? Kogoś wam to nie przypomina?
  wmeritum.pl/korwin-mikke-musimy-otworzyc-sie-na-chiny-i-od-nich-sie-uczyc/146985

  • Ty ch…u prdly !
   Ľysy ,gruby ,pedofilski zboku pod 60-tkę !

 8. Czyli to był typowy lewak-komunista.. Konserwatyzm to dla niego ukryty korporacjonizm.. Nie miał pojęcia o czym pisał.. Oszołom.

 9. Mocno sugeruje mandżurskiego kandydata. Tak to działa. Jest tam sobie jakiś bdw Sirhan Sirhan i nagle z bronią w ręce zamienia się w mordercę. Wybitnie wygląda na zdalne sterowanie. A. Hitler też podczas pisania Moja Walka korzystał z pomocy zakonnika Bernharda Stempfle, który będąc już niepotrzebny zgładzony został w noc Długich Noży. Taka ważna postać, o której tak niewiele… Qui bono? na pewno nie biali ludzie, o których przyszłość tak troszczył się Brenton.

Comments are closed.