Mieszkanie Dody do wynajęcia! Wnętrza robią prawdziwe wrażenie. Piosenkarka pławiła się w luksusach [GALERIA ZDJĘĆ]

Doda i jej mieszkanie do wynajęcia. / foto: YouTube/Facebook

Mieszkanie Dody do wynajęcia. Wreszcie pojawiły się w sieci zdjęcia luksusowego apartamentu, który wokalistka zamieszkiwała wspólnie z Emilem Stępniem. Wokalistka zdecydowała się opuścić stolicę ze względu na…smog.

Smog zbiera żniwo wśród znanych polskich piosenkarzy. Wcześniej miał on być przyczyną problemów ze zdrowiem Stana Borysa, później skarżyła się na niego Doda, a teraz wokalistka ostatecznie zdecydowała się na wyprowadzkę z Warszawy.

Znana z kontrowersji i wywoływania skandali piosenkarka wystawiła na wynajem swój apartament na osiedlu Biały Kamień w Warszawie. Mieszkanie ma powierzchnię 140 metrów kwadratowych i składa się z dwóch pięter, a dodatkowo posiada prywatny ogród na dachu.

Za widoczny na zdjęciach wystrój wnętrz Dody odpowiadają Ewa Majewska i Adriana Zintel z Pogotowia Wnętrzarskiego, które urządziły mieszkanie w ubiegłym roku.

Pod koniec zeszłego roku Doda przekazała nam klucze od swojego apartamentu. Razem z nimi dostałyśmy duży kredyt zaufania i wolną rękę w działaniu – zdradziły projektantki.

Nie wiadomo czy wynajęcie mieszkania ma związek z przykrymi informacjami, czyli nowotworem, który pojawił się w rodzinie wokalistki, o czym Doda informowała kilka dni temu.

Mieszkanie Dody do wynajęcia. / foto: Facebook/officialdoda
Mieszkanie Dody do wynajęcia. / foto: Facebook/officialdoda

7 KOMENTARZE

  1. START UP THE ROTORS
    youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

    Hammer of the Right – NAPISY PL
    youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

  2. skad sie biora takie beznadziejne projektantki ?to nie mieszkanie to holl w podmiejskim urzedzie …dramat!

Comments are closed.