Mocny komentarz Korwin-Mikkego! O homoseksualizmie, zoofilii i…Hitlerze. Ten wpis oburzył postępaków!

Janusz Korwin-Mikke. / foto: PAP/Marcin Gadomski
Janusz Korwin-Mikke. / foto: PAP/Marcin Gadomski

Janusz Korwin-Mikke zamieścił na Facebooku nowy wpis, w którym odniósł się do „homo-absurdu”. Chodzi oczywiście o podejście do homoseksualizmu i jego nachalną promocję, jak w Warszawie. Nie zabrakło też wybitnego austriackiego akwarelisty.

W oparach homo-absurdu – wpis Janusza Korwin-Mikkego na Facebooku:

Pamiętam, że przed paru laty pewien (tfu!) „gej” z Krakowa skarżył się, że zgłosił się do szkoły jako nauczyciel. Otwarcie się przyznając. Przyjęto go. Chodził w różowej koszulce i na przerwach rozmawiał z chłopcami o homoseksualizmie. Po dwóch tygodniach go wyrzucono…

Odparłem, że to NIE jest dyskryminacja. Wręcz przeciwnie. Gdyby był normalnym mężczyzną i na przerwach rozmawiał z dziewczętami o miłości po francusku, to wyrzucono by go po dwóch godzinach.

W tej chwili trwa w Warszawie batalia w/s LGBTQZ (nie zapominajmy o zoofiliach…). PiS jest partią oskarżaną przeze mnie o socjalizm i komunizm – ale w tej sprawie zajmuje stanowisko faszystowskie. Jest to, oczywiście, komplement: „faszysta” to socjalista, który zmądrzał i popiera rodzinę, zamiast z nią walczyć. Mussolini, Salazar, Piłsudski byli właśnie faszystami – w odróżnieniu od Hitlera, który był narodowym socjalistą i dzieci odbierał rodzinom zapisując je do Deutches Jugend i Hitler-Jugend.

W tej sprawie musimy więc trzymać sztamę z PiS-em – bo gospodarkę można przestawić z komunizmu na wolny rynek w parę tygodni (co pokazał śp.Mieczysław Wilczek w 1988 roku) – natomiast straty wywołane demoralizacją młodzieży są trudne, o ile w ogóle możliwe, to odrobienia.

Bo jak się nie znajdzie Dziesięciu Sprawiedliwych, to grozi jakiś deszcz ognisty…

Otóż PiS propaguje rysunek parasola, pod którym chroni się rodzina przed tęczowym deszczem. I ten rysunek oburzył postępaków.

Zadeklarowany homoseksualista, p.Przemysław Staroń, wybrany zresztą „nauczycielem roku”, wyznał (opieram się na tekście p.Magdaleny Raduchy z „Wirtualnej Polski”), że grafika ta „udostępniona na Twitterze wywołała burzę wśród uczniów”.

Tu dwie uwagi: wszystkie lobbies (nie tylko homo) działają w ten sposób: nalegają na przyznanie „swoim” jakichś nieważnych tytułów typu „nauczyciel roku” – a potem powołują się na to, że większość tych „nauczycieli roku” (co nie ma nic wspólnego z większością nauczycieli!) popiera ich postulaty. Jest to precyzyjna robota podkopująca społeczeństwo.

A druga uwaga: albo p.Staroń łże jak pies (co jest b. prawdopodobne) albo udało Mu się zrobić z uczniów jakieś dziwadła, którym przeszkadza, że ktoś chce kogoś przed czymś chronić!!!

P. Staroń ma absolutną rację mówiąc: „Dla człowieka, który ogląda tę grafikę, przekaz jest jasny: LGBT nas zalewa i to jest złe, a PiS to powstrzyma” – ale komentuje to tak: „To godzi w moją godność – zarówno jako człowieka, jak i osoby nieheteroseksualnej. To godzi w godność każdego człowieka”. To tak jakby meliorant obrażał się, że ktoś chce powstrzymać meliorację (która, jego zdaniem, jest niezbędna…).

W/g. p.Staronia uczniowie stanowczo zareagowali: „Mówią, że to skandal, nie mieści im się to w głowie, bo szacunek dla drugiego człowieka i niemożność obrażania go jest dla nich absolutnym fundamentem”. Niestety: p.Staroń nie pisze, kto tu jest „obrażony”. I czy przypadkiem nie zauważa, że np. młody człowiek wierzący w stworzenie świata w 6 dni też jest urażony Teorią Ewolucji?

Słowa p.Staronia „potwierdza jego uczennica, panna Agata. – Parasol jest symbolem bezpieczeństwa. A tu, na tej grafice, ten parasol pokazuje brak szacunku i empatii do osób, które się w pewien sposób różnią. To było bardzo krzywdzące. Nie rozumiem, jak człowiek, który ma jakąkolwiek wiedzę o świecie, może coś takiego pokazać. Uważam, że to jest straszne (…) rozmawiałam w szkole ze znajomymi. Większość miała podobne stanowisko”.

P.Staroń powinien zostać wywalony z funkcji nauczyciela. Nie za to, że jest (tfu!) „gejem” – lecz za to, że biednym dziewczynom wywrócił w głowie tak, że wygadują kompletne bzdury. I na zawołanie kłamią – bo absolutnie nie wierzę, że większość te bzdury popiera.

P.Staroń bardzo pasuje do Unii Europejskiej i jej pierwowzoru, czyli III Rzeszy. Oczywiście: takiej Rzeszy, w której to nie Adolf Hitler zrobił Noc Długich Noży i zamordował Ernesta Röhma – homosia, szefa SA – tylko takiej, w której Ernest Röhm zamordowałby Adolfa Hitlera.

Ale to już inna historia.

22 KOMENTARZE

 1. Brawo Korwin ! ! ! ! !

  START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. Dawniej też byli odmieńcy ale się tym tak nie afiszowali.Żyli pośród nas, często nie wiedzieliśmy, że są inni. Dzisiaj to już chyba moda aby ich na siłę uszczęśliwić.

 3. Koalicja antypostępowa

  Faszysta Korwin oraz Braun nazista
  I narodowcy antysemitnicy;
  Godek, co prawa kobiet – oczywista! –
  Depcze plus Liroy i inni muzycy,
  Co nie chcą śpiewać do radości Ody;
  Do niepokoju dają nam powody.

  Jeśli odniosą sukces tylko taki,
  Że próg przekroczą i do parlamentu
  W Brukseli wejdą… nie pójdą do paki!
  (Ach, trudno o tym nie myśleć bez wstrętu:
  Euta-aborcja, gender, dotowane
  Lumpiarstwo… wszystko będzie opluwane!)

  Unio-postępie, co Polskę katoli
  Przerabiasz zwolna w orgietkę teczową;
  Co wmawiasz „przecież socjalizm nie boli!”,
  Aby podatki podkręcić na nowo;
  Ratuj!… Nie pozwól Koalicji słuchać
  I Polskę obcym znowu daj wyruchać!

  • Leczyć z dewiacji czy leczyć odbyty z bakterii Coli?W 1-m wypadku psycholog,psychjatra.W 2-m wypadku trzeba zrobić wymaz odbytu i dalej do internisty.Heje liżą sobie odbyty,a potem roznoszą bakterie np jako kucharze.Nie wiedzą tylko co ich czeka na starość.Ja wiem z opowiadań pielęgniarki z przytułku,ale nie powiem.

 4. Jeden z niewielu myślących jeszcze polityków. Brawo za celny opis rzeczywistości!

 5. Niestety z korwinem nie mozna uprawiac polityki….. niepowazny

 6. Hitler też budował autostrady
  Korwin jak zwykle mało dyplomatycznie, jasno i dobitnie.

 7. A nie prosciej bylo napisac; nie lubie pedałów (pederastow)?
  Po co to lanie wody?
  A Piłsudskim to niech sobie sowiecki agent gęby nie wyciera.
  Wara od „Dziadka” niewdzieczny k.u.t.a.s.i.e!

  • Jak pilsudski to byl jak kaczynski dzisiaj. Sanacja powrocila niestety. Oby w koncu Konfederacja zwyciezyla. Ale jak rozmawiam z wyznawcami popisu (ciezko jednych od drugich odroznic bo belkocza podobnie) to niestety nie sa w stanie przed faktami wylozonymi na stol wybrac tej wlasciwej formacji (ma sie rozumiec jednej z Konfederacji)… Niestety Korwin ma racje: demokracja to kretynski ustroj- lud jest z natury glupi, wiec i kretynow wybiera…

 8. Panie Januszu. Jako Pana wyborca, wolałbym, żeby unikał Pan komentowania poczynań osób, które najprawdopodobniej wzięły duże pieniądze z zagranicy, aby rozpowszechnić, i tak już bardzo popularny homoseksualizm w Polsce. Proszę się zajmować tym, co wychodzi Panu najlepiej, czyli gospodarką i głoszeniem, że PiS to komuniści, a podatki dochodowe trzeba zlikwidować, gdyż w tym momencie za niepłacenie podatku dochodowego powyżej 500 tysięcy złotych, można iść siedzieć od 3 miesięcy do 5 lat, wg kodeksu karno-skarbowego.
  Proszę pamiętać, że Pana wyborcy, to również osoby homoseksualne, oraz osoby, które nie mają do nich negatywnego nastawienia. Po co szerzyć nienawiść? Zarówno do mniejszości, jak i do własnej osoby i partii? Nie każdy homoś jest za paradami i adopcją dzieci. Proszę nie wrzucać wszystkich, do jednego worka, nazywając wszystkie osoby homoseksualne dewiantami czy zboczeńcami, lub osobami chorymi. Przez aplikowanie takich słów społeczeństwu, wiele osób będzie miało problemy z życiem w społeczeństwie. Jest Pan politykiem wolnościowym i nie powinien Pan czy ludzie z Pańskiej partii, dzielić Polaków na lepszych i gorszych. To robi PiS, pomimo tego, że Kaczyński sam jest gejem.
  Mam nadzieję, że Pan zrozumie.
  Pozdrawiam.

Comments are closed.