Naukowcy rozwiewają wszelkie wątpliwości. „III wojna światowa jest nieunikniona. Ziemia zostanie zniszczona”

III Wojna Światowa - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay
III Wojna Światowa - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay

Co i raz w mediach pojawiają się informacje o III wojnie światowej. Najczęściej są to przepowiednie różnej maści jasnowidzów i proroków. Tym razem głos zabrali naukowcy z Włoch.

Włoscy uczeni z Uniwersytetu Florenckiego nie mają żadnych wątpliwości – III Wojna Światowa jest nie do uniknięcia. Swoją teorię opierają na głębokich podziałach i „wielkich ambicjach liderów”.

Naukowcy prognozują globalny konflikt, który doprowadzi do zagłady Ziemi. Zdaniem naukowców nie ma już nadziei, nawet jeżeli zmianie ulegną pewne zachowania.

Nie określili oni jednak od czego rozpocznie się III Wojna Światowa, ani gdzie wybuchnie. Nie wiadomo też które państwo miałoby być agresorem.

Uczeni opierają swoje przekonania przede wszystkim na analizie społecznej i psychologicznej przywódców. Nie wiemy, ile są warte te badania, choć się domyślamy.

27 KOMENTARZE

 1. W jakim celu ciągle się ośmieszanie pisząc na ten temat? Takie straszenie bez sensu.

 2. Niedlugo bez skrupulow bede mogl nazywac rzekomych naukowcow jako nic innego jak kolejny kult

 3. NIS maja czym ludzi straszyć tylko albo kamień Filozoficzny BENU 997 spadnie na ziemie i ja rozdupcy albo będzie straszliwa wojna wg.JACKOWSKIEGO proroka wszechczasow

 4. Nie maja czym ludzi straszyć tylko albo kamień Filozoficzny BENU 997 spadnie na ziemie i ja rozdupcy albo będzie straszliwa wojna wg.JACKOWSKIEGO proroka wszechczasow

 5. Nie po to Bóg stworzył świat i ludxi żeby gonszatan zniszczył raczej Chrystus naprawdę zejdzie z nieba żeby uratować ziemię i ludzi .Zejdzie nie sam A z zastepami aniolow i będą się bić z szatanem ognisty.i mięczaki.wtedy to zostanie uwięziony zły na zawsze .A na ziemi zapanuje królestwo B
  BOZE

 6. Ziemia to terrarium, ściśle kontrolowana hodowla i eksperyment. Tu nie ma żadnych przypadków, każdy wasz oddech jest policzony. Jak można być tak tępym, by myśleć, że kula ziemska sama się ulepiła, a potem sama zaludniła i że to wszystko tas samo z siebie bez celu żadnego. Pogięło was? Nasz los jest zdeterminowany od narodzin do śmierci. Jesteście kukiełkami w czyimś teatrzyku i wasz wpływ na wojny jest iluzoryczny.

 7. Trzecią wojnę światową rozpocznie stary zoofil z Żoliborza Jarosław Kaczyński kiedy dowie się że kot którego gwalci od lat to samiec i potomstwa z kotem Kaczyński mieć nie będzie. Zasrany Kaczyński

 8. Wartość naukowa tego artykułu jest po prostu wybitna. 0 źródeł, 0 czegokolwiek. Kolejny przynęta na 10 reklam. Reklama u góry, w trakcie 20 linijek tekstu 3 reklamy, nawet pomiędzy komentarzami.

 9. To jest już nudne usuwam was z Google.
  Ten was z redaktor powinien pisać bajki dla dzieci.

 10. Te artykuły Wypisuja pomylence genetyczne. Codziennie robicie kopiuj, wklej tego samego materiału z tym samym zdjęciem. Kogo interesuje 3 wojna światowa jak i tak zwykli zjadacze chleba mogą sobie o tym co najwyżej pogadać. Zajmijcie sie miernoty skończone czymś pożyteczniejszym. Debilstwo skończone.

 11. „Najwyższy Czas” się pożegnać z tą stroną chyba gdyby miała być lll wojna światowa to by już była i by ziemia już dawno przestała istnieć biorąc pod uwagę że wojny się teraz toczą komputerowo komputery prawie każde państwo ma bomby atomowe ale boją się ich użyć np Korea a gdybyście chcieli wiedziedziec wojna światowa trwa naprawdę w wielu krajach i to się nazywa wojna w
  Światowa a nie ze na całej ziemi jest wojna

Comments are closed.