„Polski wątek” w sprawie zamachów w Nowej Zelandii? Czy zabójca jeździł do Polski? Z kim się kontaktował?

Jak informuje RMF FM, służby badają już „polskie” wątki zamachu w Nowej Zelandii. Przede wszystkim chodzi o ewentualne kontakty mordercy z obywatelami Polski.

Służby sprawdzają, czy Brenton Tarrant przebywał kiedykolwiek w Polsce. Wiadomo już, że „Polska” jest wymieniana w opublikowanym jeszcze przed atakiem manifeście zabójcy. Na magazynkach broni maszynowej, której używał znalazło się także polskie nazwisko – Feliksa Kazimierza Potockiego – hetmana walczącego pod Wiedniem z Turkami, jako podkomendny Jana III Sobieskiego.

Jak informuje RMF FM, rzecznik ministra koordynatora służb potwierdza te informacje i zapewnia, że każdy wątek tej sprawy będzie badany. Przypomnijmy, że w zamachu na meczety zginęło 49 osób a 20 jest rannych.

Źródło: RMF FM

26 KOMENTARZE

 1. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. Na rzeź muzułmanów w Christchurch
  (wersja poprawiona)

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę:
  To nie „incydent”, to zbrodnia!… Wierzę:
  Winni są biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To też wiadomo już, bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

 3. A TERAZ DO WSZYSTKICH PATRIOTÓW-PRAWICOWCÓW-NARODOWCÓW :
  TO CO SIĘ STAŁO W Nowej Zelandii BEZ WZGLĘDU NA TO JAKIE MACIE ZDANIE W TYM TEMACIE, BĘDZIE WYKORZYSTANE i WYKORZYSTYWANE PRZECIWKO NAM i NASZYM PRAWOM, A SZCZEGÓLNIE PRZECIWKO PRAWU DO OBRONY WŁASNEJ i PRAWU DO POSIADANIA BRONI, TAKŻE PRZECIWKO SPRAWIEDLIWOŚCI CZYLI WYMIERZANIU KARY, WIĘC PRZECIWKO KARZE ŚMIERCI ! ! ! ! !
  Przyjrzyjcie się temu co ten zamachowiec w Nowej Zelandii ogłosił przed zamachem i zobaczcie, że on mówił o bezkarności hord najeźców którzy najechali na kraje cywilizowane, bezkarności spowodowanej postępowaniem lewusów będących przy władzy i środowisk popierających lewusów którzy rządzą i ochraniają hordy najeźców i pozwalają im robić z NAMI to tylko chcą. NIEbędę tu usprawiedliwiał tego czynu, ALE OSTRZEGAM, ŻE TERAZ NASTĄPI ATAK NA NAS i WOŁAM :
  NIEdajcie SIĘ ZAKRZYCZEĆ bandzie lewackich hord ! ! ! ! !
  Przypomnijcie sobie jak po zamordowaniu Adamowicza większość z nas zatkało, BO NIEwiedzieliśmy co powiedzieć, a próbowano nas zgnoić pod pozorem “NIEmówienia źle o zmarłym – o zmarłych dobrze albo w ogóle”, przypomnijcie sobie jak przez ten fałsz mieliśmy zatkane usta i jak przez ten czas darł się po nas niejaki “rysio pietru” i co o nas wygadywał ! ! ! ! !
  Twierdzę, że byłem jednym z pierwszych (ALE NIEbyłem w pierwszym rzędzie, BO Mnie też zatkało i jedyne co myślałem to “co teraz powiedzieć lub napisać”), którzy się odezwali i pisali komentarze i podawali LINK’i do filmów i informacji co to był za podejrzany typ ten zamordowany “prezydent Gdańska” i TERAZ KRZYCZĘ :
  NIEdajcie SIĘ ZAKRZYCZEĆ TYM WRZASKIEM KTÓRY lewusy PODNIOSĄ ! ! ! ! !
  NIEpozwólcie im SPRAWIĆ WRAŻENIA, ŻE MY JESTEŚMY CI ŹLI ! ! ! ! !
  NIEdajcie im SIĘ WCIĄGNĄĆ W TĘ ich GRĘ, ŻE SIĘ BĘDZIEMY TŁUMACZYĆ Z TEGO KIM JESTEŚMY ! ! ! ! !
  Mnie na “facebook” jeden taki próbował załatwić tą ich metodą, zrobiłem post w temacie typka “Adamowicza” i on napisał “jakie to rozpaczliwe jest” co zrobiłem i z kogo niby robię idiotę, odpisałem, że NIErobię idioty z niego, ALE, ŻE on jest idiotą i NIErozpaczam tylko trzymam się mojego zdania. Odpisał Mi coś w stylu “no to skoro tak to” i tu wrzucił screeny z mojego profilu moich polubień i napisał zapytanie czy jeszcze, odpisałem, ŻE DUMNY jestem z tego co lubię (Profile i Grupy Dyskusyjne i Strony: RUCH Narodowy, Robert Bąkiewicz, inne Patriotyczne i ANTYlewicowe, ALE pominął profile i strony pięknych Kobiet i PRZYPOMNIAŁEM mu o tym (Salma Hayek, Monica Bellucci, A.J. Cook i Wiele innych) i NAPISAŁEM, ŻE DUMNY Z TEGO JESTEM ! ! ! ! !
  NIEdałem SOBIE WMÓWIĆ WSTYDU, BO i NIBY Z JAKIEGO POWODU ?????
  DO PIEKŁA Z nimi lewusami i ich sługusami czyli kapo bez z względu na narodowość albo jakowąś ich religię ! ! ! ! !
  WSZYSCY NIEdajcie SIĘ ZASZCZUĆ tym zwyrodnialcom i zboczeńcom ! ! ! ! !
  DO PIEKŁA Z nimi ! ! ! ! !
  WALCZCIE i NIEcofajcie SIĘ ! ! ! ! !
  PODAWAJCIE INFORMACJE i DANE KTÓRE ZNACIE, A JAK INNI COŚ PISZĄ TO PODAWAJCIE TO CZEGO NIEnapisali, BO WSZYSTKIE INFORMACJE NIEsa ZNANE KAŻDEMU, ALE KAŻDY WIE SWOJE i COŚ TAM CO DO NIEGO DOSZŁO WIĘC MUSIMY WSPIERAĆ JEDNI DRUGICH ! ! ! ! !
  JEDEN ZA WSZYSTKICH i WSZYSCY ZA JEDNEGO ! ! ! ! !
  PEŁEN KONTRATAK TAK DŁUGO, AŻ WYPLENIMY TO lewuskie lewackie lewe zło ! ! ! ! !
  DO PIEKŁA Z nimi lewicą ! ! ! ! !
  Jedną z metod stosowanych przez “różnej maści” lewusów jest pisanie o tym “jakie to (niby)CHRZEŚCIJAŃSKIE” jest to co JA TU napisałem “pełne (niby)CHRYSTUSOWEGO miłosierdzia i łaski”, WTEDY ZAPYTAJCIE ich o nauki tych co NAS mordują i o ich lewacki fałsz według którego MY to mamy “pełni miłosierdzia i łaski dać się pozarzynać” przez hordy najeźców zaopiekowane przez lewusów i ich politycznych “przedstawicieli” ! ! ! ! !
  JA politykierów lewactwa NAZYWAM kapo ! ! ! ! !
  Biorąc pod uwagę to wszystko co tutaj napisałem, to jakiś lewus napisze, że jestem “zbyt wyszczekany”, bo zbyt właściwie ich opisałem, ZOBACZYCIE TO JAK oni coś znajdą, a jak NIEbędą mieli się o co przyczepić to się czepią o to, że NIEma się o co przyczepić, taki cyrk dla głupich ludzików którzy jako widzowie dla nich się znajdą, gdyż debili na tym świecie NIEbrakuje, a nawet są w nadmiarze…
  LUDZIE WALCZCIE i NIEdajcie ZASTRASZYĆ i NIEdajcie nabrać na ich numery i NIEcofajcie SIĘ, CHYBA, ŻE CHCECIE ODPOCZĄĆ ALBO wroga WCIĄGNĄĆ W PUŁAPKĘ ! ! ! ! !
  Ps.: Mogą też napisać, że “spam’ię”, bo dużo napisałem i znajdą się debile które to podtrzymają, BO TO JEST WOJNA NA ŚMIERĆ i ŻYCIE czyli ich “czerwonych” nowa “rewolucja”, ALE MY JESTEŚMY BIALI NIEci którzy “mają dać się wyrżnąć”, LECZ CI KTÓRZY BĘDĄ WALCZYĆ DO ZWYCIĘSTWA nad tą hordą zdrajców i kapo i najeźców ! ! ! ! !
  Dla poprawy samopoczucia posłuchajcie sobie
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • A teraz do wszystkich debili lewaków to co się stało w Londynie , Madrycie, Berlinie , Paryżu, Nicei, Bardo i wielu innych miejscach przeciwko komu zostało wykorzystane? Można w ciucholandzie kupić jeszcze takie majtki z gumką. Wyciągnij ją i strzel sobie w swój pusty lewacki łeb. Debili mówię o gumce do majtek, bo znając wasze manipulację zrobisz z tego groźbę utraty życia.

  • Tekst jest trochę chaotyczny, ale całkowicie zgadzam się z Tobą. Nie tylko Ty i ja tak uważamy. Cieszy mnie to, że jest nas znacznie więcej. Mechanizm lewacko – czosnkowy jest bardzo prymitywny, ale głupota wielu powoduje, że ze swoim krzykiem trafiają w bardzo żyzny grunt. Odnośnie Gdańska: codziennie od momentu wydarzenia pisałem coś takiego: jeden mały gangster zadźgał większego gangstera, a pół Polski w amoku! Na początku myślałem, że mnie zarąbią, a później zmieniało się aż do takiego momentu, że wiele osób zaczęło mnie wspierać! Nie dajmy się zastraszyć!!!!

  • No cóż, socjotechniki lewactwa są powszechnie znane. Różne najduchy nie mogą wytrzymać np. bez zwyzywania kogoś od pisowców, bo coś im się nie spodoba. Jak mawiał S.Lem, nigdy nie widziałem tylu idiotów dopóki nie zajrzałem do Internetu.

 4. Typowy prawiczek któremu marzy się powrót do Białej Czystej Rasowo Europy z 1914 i 1939.
  W 1939 zabijałby Polaków jako „niższą rasę”.

  • Ty ch…u prdly!
   Jesteś ľysy ,gruby,masz 60 lat i jesteś pedofilem.

  • No cóż, nadstawianie drugiego policzka, jak doradzał pewien hipis z bliskiego wschodu tysiące lat temu, się nie opłaci.

 5. teraz samo wspomnienie imienia Jana III Sobieskiego będzie uznawane za antyislamizm i ścigane z urzędu przez prokuraturę

 6. Dzięki państwowej oświacie Polacy nie mają wiedzy o wielkości zwycięstwa Jana III Sobieskiego odniesionego nad muzułmanami pod Wiedniem w 1683 roku. Ludzie z obcych krajów zapoznający się z historią widzą , że polskie zwycięstwo nad muzułmanami pod Wiedniem dało Europie oddech na 300 lat i umożliwiło jej niewyobrażalny rozwój.

  • Tylko że wtedy umiłowana przez prawiczków Rosja napadała na Polskę zamiast na Turcję ( np. 1654)

 7. Nie widzicie jak to jest wszystko szyte grubymi nicmi? Wpierw Sobieski mial byc w hymnie POlski , ten poglad rozprowadza wtyka pisowska Jablonowski .. teraz juz jest na magazynku terrorysty Wieden 1683.
  Przypominam Sobieski urodzil sie na Ukrainie. Jesli umieszcza go w hymnie Polacy to staniemy sie juz przegrywami. Beda mogli zrobic co im sie podoba. Od Ukrainca na tronie do terrorysty..

 8. Jak by ktoś nie widział co się stało itd. To tutaj znalazłem cały live link jest podany w opisie filmu youtube.com/watch?v=Ztq8CAn5u28

 9. W czasach mega-rozwiniętego AI i kart graficznych z technologią Ray Tracing takie nagranie z zamachu mógł przygotować każdy pryszczaty nastolatek w Unreal Engine 4.

  Są jakieś dowody na to, że faktycznie była strzelanina? Przecież nawet nie ma żadnych ciał.

Comments are closed.