W końcu to przyznali. Pawłowicz mówi wprost. Polska straciła kontrolę nad swoim terytorium na rzecz Żydów!

Krystyna Pawłowicz. Foto: PAP
Krystyna Pawłowicz. Foto: PAP

Krystyna Pawłowicz na swoim koncie na Twitterze napisała szokujące słowa. Okazuje się, że państwo Polskie nie ma władzy an swoim terytorium, jak twierdzi posłanka Polacy, którzy finansują Muzeum w Auschwitz nie mogą zmienić jej dyrektora!

Warto przypomnieć słowa z wywiadu Jonnego Danielsa dla portalu wpolityce.pl: „Muzeum w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż. Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski.”

Jak na zawołanie teraz posłanka Krystyna Pawłowicz, opublikowała Tweeta, którego później po fali krytyki usunęła!

„Polska nie może jednostronnie i sama zmienić dyrektora tego Muzeum. Jest Międzynarodowa Rada Muzeum Oświęcimskiego i zmiana na tym stanowisku to cała skomplikowana procedura z udziałem osób z zagranicy. Polska nie ma w tej sprawie decydujący głosu” – napisała na Twitterze posłanka PiS.

wpis posłanki PiS na Twitterze

Źródło: Twitter/ ekspedyt.or

34 KOMENTARZE

 1. Na terenie Polski sa miejsca upamietniajace smierc wielu narodow,
  ale tu wciaz jest Polska. Nie wodzcie nas na pokuszenie.
  Bedziemy sie bronili.

  • Utrata niepodległości
   motto: „Nie przemocą! Nie przemocą, a sztuką masońską!“ (powiedzenie masońskie)

   Dawniej tak łatwo z Polską nie było!
   Polacy bili się. Wciąż powstawali.
   Trzeba ich było ogromną siłą
   Tłamsić. Inaczej się nie dawali!

   Na szczęście sprawy wzięli w swe dłonie
   SWOI. I Polska, otruta PiS-em,
   Swą niepodległość łatwo w Lizbonie
   Straciła: tylko jednym podpisem.

   • CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
    youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

    START UP THE ROTORS
    youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

    Hammer of the Right – NAPISY PL
    youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 2. te wszystkie fabryki pozamykane i zniszczone przez styropianowych dziadów to h. i te wszystkie niekorzystne umowy,
  liczy się tylko kawałek ziemi na terenie muzeum w Oświęcimiu

 3. Krycha Pawłowna to pazena zucz. Oczywiste, ze pisuary mają jedynie pozwolenie na dojenie polskojęzycznego plebsu, ale w sprawie polityki to rzadzi Usrael, a pisuary pokornie wykonują rozkazy.

  • Prosze nie obrazac Polki/ Patriotki Pani prof. KRYSTYNY PAWLOWICZ…… POPIS to sa zydzi.. wraz z Duda oni pozwolili aby okupand wjezdzal bez wizy … zydzi plemie zmijowe ktore ukrzyzowalo P JEZUSA !

   Rodacy glosujmy na NARODOWCOW- Tu jest POLSKA… GRZEGORZ BRAUN!!!

 4. Rozwiązanie na wszelką patologię jest bardzo proste… Albo żydzi i inni zaburzeni podporządkują się gospodarzom Polski – NORMALNYM POLAKOM! albo wypad do swoich krain i każdy będzie miał spokój o czym grzecznie (jeszcze!) wszystkim wrogom, oszczercom, zdrajcom i innym pasożytom przypominam! Gość to tylko gość a GOSPODARZ! to pan! Pobudka panie i panowie, NORMALNI POLACY! bo nas wszelkie mendy zeżrą i rozdziabią sępy i inne zwierzaki!

 5. I kto zatrudnił tego Dyzmę Danielsa jako doradcę i od czego? Żądam audytu i zamknięcia mu antypolskiej paszczy.

  • Ten Jonuś D. to spadochroniarz z piasków pustyni do brudnej roboty…Ja żądam natychmiastowego odsunięcia obcego elementu od wszelkich spraw wagi państwowej etc. Żądam wywalenia antypolskiego sabotażysty i wszelkich innych szkodników!

 6. Polska straciła kontrolę nad swoim terytorium w 1939 roku. I od tej pory niewiele się zmieniło.

 7. Trzeba to zapracowany i będzie spokój. Wmurować tablice tak jak w innych miejscach i po problemie. Bo teraz to tylko wycieczki z Izraela tam się panoszą. Zapytaj Cię kogoś w Europie o Auschwitz to nikt nie wie gdzie to i co tam się stalo

 8. Sądzę, że za jakiś czas upowszechni się termin na określenie okresu 1990 – ???? jako:

  R z ą d y _ s ł u g u s ó w _ o b c y c h _ i n t e r e s ó w _ i _ p r y w a t y

 9. Jak powstać z kolan?
  dedykuję Królowej Bonie z ndie.pl

  Ponieważ rząd ma z tym trudości,
  Więc spieszę z radą, którą Bona
  Dała na forum: To błąd mdłości
  Jest powstrzymywać! Szybko skona,
  Kto powstrzymuje odruch zdrowy!
  Rzygnąć rząd musi być gotowy.

  Trudno jest ustać, bo kolana
  Nawykły do ciągłego zgięcia.
  Ale stać trzeba – dobra zmiana!
  Przyjażń?… Jest wtedy, gdy zajęcia
  Tego imają się dwie strony!
  „Przyjażni” okres jest skończony…

  I najważniejsze: Do kanału
  Gdy nas się wpycha „przyjacielsko”,
  Należy prawdą pluć pomału.
  A za to celnie! Choć diabelsko
  Nas się traktuje i nierównie,
  Nie schylać głowy, stojąc w gównie!!!

 10. Niemcy szybko uśpili swoje sumienie, po większości obozów położonych na terenie Niemiec i Austrii nawet ślad nie pozostał, dzisiaj są tam domy, sklepy, osiedla mieszkalne…
  A u nas nieusuwalny dyrektor zapuścił brodę jak Mojżesz i niedługo każe do siebie mówić „rebe”. Dodatkowo: Karmelitanki tym zapiekłym oszołomom nie pasowały, Krzyż na żwirowisku syjonistów uwierał jak cierń w d.pie, sklep w pobliżu – też źle…
  Ja się pytam: po jaką cholerę utrzymywać tak wielki, potężny poniemiecki skansen prawie 200 HEKTARÓW, w dodatku, gdy nabrał już on podobno eksterytorialnej samowoli, na której za nasze podatki co i rusz zdarzają się antypolskie incydenty i prowokacje!!!?? Trzeba okroić ten obszar, przywrócić żywym i ukrócić tę bezczelną samowolkę „władz”.
  Skoro chcą eksterytorialnej placówki, to niech dogadają się z Niemcami i zarządzają wg. swego widzimisię np. w Dachau pod Monachium, a raczej tym co z niego pozostało. Niemcy mają jak najbardziej moralną powinność i prawo im dogadzać.

 11. Nie ,,powiem” nic nowego,ale trzeba głosować na POLAKÓW. POPIS rządzi przez wiele lat,i rozwalił dosłownie wszystko.W moim mieście nie ma już żadnego większego ( ponad 300 osób)zakładu,oprócz szpitala.Są dwie firmy budowlane,( do,ok 100 osób)kilkanaście mniejszych zakładzików,( do ok.20 osób),cała reszta to: hurtownie,sklepy,markety,no i biura,oczywiście.Po 89′ padły zakłady włókiennicze(ok.2500 osób),padła tzw.fabryka domów,(produkująca gotowe płyty do budowy bloków) padł PKS,który zatrudniał ok.400 osób,padł zakład produkujący komponenty do żarówek(ok 50-60osób),padła duża spółdzielnia pracy inwalidów ,padla spóldzielnia mleczarska, i wiele pomniejszych zakładów.Co powstało: a nic nie powstało.A, zapomniałem że w mieście wojsko było-ok.1000 osób,-kadra cywile.

 12. Prosta sprawa – obciąć budżet – ale niestety nie realne przy obecnym rządzie.

 13. Sami „eliciarze”/politycy , świadomie lub nie, do tego dopuścili.
  Sądzę, że przed 1989, „za komuny”, tak nie mogło być.
  Zakładając, ze nie było tu świadomego działania polityków nadwiśłańskich przeciw suwerenności, lecz jedynie „głupota”, sądzę, że odbyło się to jakoś tak. Po 1989 „gremia międzynarodowe” sięzainteresowały. Zakompleksieni , z olbrzymim kompleksem prowincjonalizmu”, ucie szyli się, że ktośsię nimi lub tym co mają w jurysdykcji, interesuje. Zaczęły się spotkania/wyjazdy. Pewnie eliciarze spełniali każde żądanie, zaczęli tamtym nieba uchylać, by pokazać :jacy sąfajni i otwarci”.

 14. Niezależnie jak do tego doszło, jeszcze chyba jest sposób, tylko nie wolno mieć mentalności lizusa i sługusa.

  ONZ, jego agendy m. in. na terenie USA, powstały jako w założeniu niezależne od USA. Ale zdaje się czasem USA straszy przykręceniem kurka i coś tam osiąga – no miłości powszechnej do Izraela wsród kkrajów ONZ, nie udało sięzaszczepić, ale jakieś inne sprawy.

  Muzeum powstało jako instytucja władz nadwiślańskich. Skoro lizusowską służalczością dopuszczono do jego „emancypacji” od władz nadwiślańskich, to trzeba co najmniej przykręcać kurek… CÓż, wiem że rozważam rzeczy niemożliwe nad Wisłą, a przynajmniej w dzisiejszym stanie rzeczy…..

 15. proste jak drut !!! wyplić zarząd przez policję, nie pozwolić im wejść z powwrotem, dac swoja obsade , za żydki naja sie prawo poruszać bez uzbrojonej ochrony – i co? można? a moze izrael w odwecie napadnie na Polske czy może bedzie bardziej szczekał? trzeba mieć JAJA !

 16. Rozebrać,zapakować baraki i inne pozostałości na statek i wysłać do tzw.ziemi świętej

  • Wymyślić swój nick, zebrać myśli, zapisać i wysłać pod swoim pseudonimem, a nie jak szczur podszywać się pod innych.

 17. Co to za strona? Jacyś zakompleksieni, samotni psychopaci-nienawidzący wszystkiego i wszystkich. Oby policja Was wyłapała zgodnie z obietnicami, a prokuratura oddała co wam się słusznie należy. Biedna ta Polska.

  • Przede wszystkim nienawidzimy s*ania we własne gniazdo i tych, którzy obłudnie, bądź w wyniku kompleksów obowiązkowo kochają wszystko i wszystkich, a potem ci wszyscy ukochani (zwykle beżowi lub z pejsami) robią swoje naszym kosztem. Nie widzę powodów popierania tego na czym tracę. Jeśli tego nie rozumiesz to dla ciebie jest już za późno, idź na axelowe i bauerowe media, lub na gw. Szalom!

 18. Mam pytanie do Pani Pawłowicz – co Pani jeszcze robi w PiS-ie? Pani Pawłowicz przytomnie i właściwie zauważa fakty stojące w kontrze do haniebnej polityki PiS a jednak pozostaje członkiem tej partii.

 19. Ty pewnie wolisz jednocześnie klęczeć przed ołtarzem podnosząc rękę w chorym pozdrowieniu faszystowskim, nie? Skoro Italia to pewnie mussoliniemu. I dla kogo tu za późno?

 20. Każdą umowę można wypowiedzieć, a więc wystarczy tylko powołać pierwszy polski rząd, a to już decyzja Polaków i Polaków determinacja by taki rząd powołać.

Comments are closed.