Wystartowaliśmy! I ty możesz pomóc! VI Konferencja Wolnościowa już za niespełna miesiąc!

W dniach 13-14 kwietnia odbędzie się VI Konferencja Wolnościowa, Wśród prelegentów na pewno zobaczymy takie postacie jak: Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke, Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Krzysztof Bosak, Dariusz Loranty i Marcin Rola, który już teraz zapowiada wywiad niespodziankę!

Organizacja dwóch konferencji wolnościowych w roku to spore wydatki, obiecaliśmy to wszystkim naszym czytelnikom i darczyńcom, którzy przeznaczyli swój 1% na Fundację Najwyższy CZAS. Odpaliliśmy projekt zbiórki funduszy na organizację kolejnej Konferencji Wolnościowej. Wspólnie możemy osiągnąć więcej. Każda złotówka się liczy!

Projekt można wspomóc na: ODPAL PROJEKT

Konferencja pod patronatem Fundacji Najwyższy CZAS odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2019 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 66.

To największe liberalno-wolnościowe wydarzenie w Polsce! Dwa dni wypełnione po brzegi wystąpieniami najważniejszych przedstawicieli tego nurtu. Jeśli interesujesz się polityką i leży Ci na sercu dobro wspólne, to musisz tu być i pomóc!

PROGRAM VI KONFERENCJI
Dokładny harmonogram będziemy aktualizować na bieżąco, a organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie:

sobota 13.04.2019
10.00 Jan Kubań, PAFERE
Demokracja bezpośrednia. Szwajcaria jako wzór dla Polski

11.00 Dariusz Loranty
Czy w Polsce będą ginąć politycy? Jak zreformować policję

13.00 Grzegorz Braun, Tomasz Sommer
Dlaczego jeszcze nie ma filmu o Jedwabnem. O wielkiej akcji odkłamywania historii Polski

15.00 Wręczenie Nagrody Bastiata dla osób wyróżniających się w walce o wolny rynek.

16.00 Debata liderów prawicy wolnościowej.
Prowadzenie Marcin Rola. Udział wezmą: Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun i inni.

niedziela 14.04.2019
11.00 Rafał Ziemkiewicz
Prawicowy publicysta na topie. Jak skutecznie walczyć w wojnie ideologicznej?

13.00 Janusz Korwin-Mikke
Jak zniszczyć Unię Europejską? I co potem…

15.00 Stanisław Michalkiewicz
A nie mówiłem? Stosunki polsko-żydowskie AD 2019. Czy scenariusz Judeopolonii będzie kontynuowany?

Podczas Konferencji tradycyjnie odbędzie się kiermasz wydawnictw wolnościowych i prawicowych. Impreza będzie transmitowana na żywo w telewizji internetowej wrealu24.pl.

Nie wahaj się, pomóż w rozwoju wolności w Polsce. Najwyższy CZAS walczy o nią już 27 lat!

Projekt można wspomóc na: ODPAL PROJEKT

6 KOMENTARZE

  1. WOW ! Pamietajcie z wielka klasa Wasi wyborcy to cala POLSKA bez niepotrzebnych krzykow sztucznych okrzykow i oklaskow jak za komuny nie zyje 100 lat Duzo bieli i czewieni ale UE flagi nie mozna zapomniec mniejsza ale obecna To nie jest polbrexit Jeszcze nie Dobrze robia konkretne proste hasla na plakatach Ludzie patrza i cos tam przeczytaja Dobrze by bylo zmobilizowac kogos znanego to robi zawsze wrazenie Niestety czasem dla celebryty moze byc koncem kariery Elegancja modne garnitury ale nie ala LGBT kuse zamale dopasowane nie koniecznie krawaty ale napewno nie czarne koszule i same biale Kobiety sukienki modne garsonki ale nic z celebrytek NIC odwrotnie to sa Barbi aby nas zabawiac nic wiecej

    • Ty jak Ci tam ? może Ty się zgłosisz. Jesteś tak wartościowy, mądry i nieznany, ze będziesz mile widziany na tej Konferencji.

  2. W XXI wieku musza byc obecne kobiety Nastawiac nacis kobieta do kuchni i garow tak mowia araby poprawne slownictwo bez pede itp Bylo by idealnie aby PiS wygral dac muszanse na jeszczejedna ture to logiczne a wy opozycja NR 1 to jest mozliwe tak juz jest w Quebec prawica rzadzi od 2018 roku po kilkunastu latach

  3. „To największe liberalno-wolnościowe wydarzenie w Polsce!”, „liberalno-wolnościowe”?! wolnościowo-wolnościowe?! kto to pisał?!

  4. Ziemkiewicz nie jest prawicowym publicystą, i wciskanie go wszędzie na siłę jest już nudne

Comments are closed.