Zaorane! Cejrowski ostro o Trzaskowskim i karcie LGBT: Zboczenia mają być promowane wobec bezbronnych dzieci! [VIDEO]

Wojciech Cejrowski. / foto: YouTube
Wojciech Cejrowski. / foto: YouTube

LGBT to Hanna Gronkiewicz Waltz i jej laufer obecny chwalą tego typu zachowania. Dlaczego on krytykuje ks. Jankowskiego i jednocześnie powiewa tęczową flagą gdzieś indziej? – mówi Wojciech Cejrowski w najnowszym odcinku programu Radiowych Przegląd Prasy.

Podróżnik i komentator sceny politycznej w rozmowie z Andrzejem Rudnikiem podejmują temat księdza Henryka Jankowskiego i podejrzeń o pedofilię. Zdaniem podróżnika przedstawiciele warszawskiej władzy działają w sposób niekonsekwentny, ponieważ jednocześnie piętnują zachowanie duchownego, oskarżając go pomimo braku rozstrzygnięcia przez sąd, przy jednoczesnym wsparciu pedofilii poprzez wprowadzenie tzw. karty LGBT.

Zboczenia mają być promowane w Warszawie, w szkołach wobec bezbronnych dzieci. Mają być promowane tego rodzaju zachowania, które u ks. Jankowskiego się nagle nie podobają – mówi Cejrowski wyraźnie oburzony propozycją wprowadzenia lekcji edukacji seksualnej w stołecznych placówkach.

Źródło: YT.com/WojciechCejrowski / NCzas.com

37 KOMENTARZE

 1. Mikke wielokrotnie afirmował zachowania pedofilskie i sam przyznał się, że ma silne skłonności w tym kierunku. Korynna prędzej czy później opowie, jak to tatuś „rozbudzał” jej kobiecość, gdy miała zaledwie osiem latek.

 2. Czy ktoś kogoś zmusza do mieszkania w Warszawie?
  Można się przecież przeprowadzić do Zamościa, Stalowej Woli, Chełma czy gdzie tam jeszcze rządzi PiS.
  Tam dzieci będą uczone modlitw a nie LGBT.

  • Wynocha do ISraela — Warszawa jest dla Polakow ludzi urodzonych w Polsce z dziada pradziada nie dla dewiantow szatana..homsi… za kraty zboczencow..!!!

   Rodacy glosujmy na Narodowcow Grzegorz Braun +Tu jest Polska+ Musimy wypedzic bande lewakow pedalow ludzi chrych z Polski!!

  • Kiasa liczy 30 uczniów. W tym jest 3 odmieńców i 27 normalnych.Rodzice 3 odmieńców wyrazili zgodę na lgbt. 27 których rodzice są przeciwny lgbt muszą znależć inną szkołę ale gdzie i po co?

   • Nie ma jak „postępowa” wieś w stolicy hahahahahhahahahahahahhahahahahahahaahha

  • Daj znac kiedy ty się zaczniesz modlić ,bo nawet zatwardziałe czerwone psy pod koniec życia pełzają na kolanach ,szwedajac się po kościołach

 3. Suweren warszawski głosował w 54% na Trzaskowskiego i LGBT a w 1% na JKM.

 4. **Czaskoski do Rabieja: „Paweł, kurcze NIE TERAZ. Wszystko to oczywiście zrobimy ale na miły Bóg, nie gadaj ludziom o tym TERAZ, przed wyborami….Powiesz im co im zrobimy jak nas wybiorą”**

 5. **dziesiątki gadających łbów w TV mieli temat zawodowych onanizatorów w szkołach, nauczanie od przedszkola „przyjemnego dotyku” – a nikt nie trafił w sedno. A sedno to jest przygotowanie dzieci do PEDOFILII** Tak przygotowane pokolenie nie będzie przeciwstawiać się pedofilii i ją w przyszłości zalegalizuje

  • @zniesmak_apsmak
   Wystarczy, że pedofile biegają w czarnych sukienkach z ambony oficjalnie wyklinając LGBT i inne zboczenia. Krótko mówiąc pod latarnią jest najciemniej. I dalej -> najwięcej pedałów jest w szeregach wszelkiej maści prawaków. Stwierdzone empirycznie na bazie SA i SS w hitlerowskich Niemieczech.

   • Nie ma jak to polityka miłości bliźniego.
    Sztandarowe hasła KK w czystej postaci w wykonaniu prawackie hołoty. Wrrrrrrr!!!!

 6. Po co promujecie tego pseudonarodowca i pseydokatolika starotestamentowego. Zdjecie za jego plecami przedstawiajace osobe zadajaca wymuszenia rozbojniczego od Polski w wysokosci 300 mld dolarow mowi samo za siebie kim jest ten pajac – czy Polakiem czy Eskimosem…

 7. Kochani to co zaczynaja wyprawiac w naszym kraju to zaczyna zakrawac na ironie losu pewne srodowiska lewicowe socjalistyczne czytaj faszystowskie chca byc nawet przed francuzami
  Chociarz w tym panstwie od dawna wszystko na glowie stoi i juz tylko musli maja najwiecej do gadania czy te wszystkie masony komuchy maja zadzic dalej Polska

  • @i tyle
   Sorry, ale od kiedy środowiska lewicowe to faszyści? Coś mnie ominęło? Może II WŚ ?

 8. Tego katolskiego homofoba nie powinni celnicy wypuszczać z Polski, bo tylko wstyd przynosi traktując inne kultury z pozycji białego Übermensha. Jeżeli kartę LGBT w jakikolwiek sposób odnosi do pedofilii w kk to jest nikczemny albo głupi lub jednocześnie głupi i nikczemny. A boso chodzi bo mu słoma przeszkadza…

 9. Prawiczkom marzy się powrót do PRLu gdy geje byli prześladowani przez SB.

   • @b2b
    Pomijając kwestie rasowe, twoje wypociny są po prostu chamskie. Nawet jeśli masz ochotę nasmrodzić to można to zrobić w sposób bardziej kulturalny. Ale prostaka z dziada pradziada widać wychować się już w ogóle nie da. żal.

 10. W kwestii wychowania dzieci najwięcej do powiedzenia ma Kaczyński (bez dzieci), biskupi (oficjalnie bez dzieci). I Cejrowski (druga żona i nadal bez dzieci). To jakaś specjalizacja? Czy ponury dowcip?

  • najwięcej wiedzą o dzieciach pedały i pedofile takie jak czaskowski i rabinej

 11. Pedalska warszawa wybrała trzaskowskiego to o co chodzi ? Normalni są mniejszością, czyli wychodzi na to, że normalni są nienormalni. Demokracja preferuje większość, tak więc, ,normalni”powinni uszanować wolę większości i nie przeszkadzać promowaniu sodomi w szkołach.

  • To można napisać „Pedalska warszawa”, a mnie się wycina z „w.y.p.i.e.r.d.a. l.a.n.t.o” bez kropek wpisanych pracowicie? Jprdl !

 12. Nie promowanie,a zapobieganie by w przyszłości było jak naj mniej takich rasistow i cymbalow typu kaczor,pawlowicz czy cejros!

 13. Jestem osobą homoseksualną i wyborcą Korwina.
  Nie popieram karty LGBT+, nie popieram adopcji dzieci przez gejów.
  Dlaczego? Ponieważ z racjonalnego punktu myślenia, gej, będąc gejem, z automatu jest wykluczony jako ojciec, bo przecież brzydzi się stosunkiem seksualnym z kobietą, która takie dziecko mu może urodzić.
  Mam jednak pytanie.
  Dlaczego komentujący tutaj, pod artykułami dotyczącymi PiSu, w którym Kaczyński jest kryptogejem, Korwina, Michałkiewicza, Brauna czy Cejrowskiego obrażacie wszystkich homoseksualistów? Nie lubicie Rabieja, który był w związku z Kaczyńskim, nie lubicie Trzaskowskiego, który jest heteroseksualny, nie lubicie wszelakich organizacji LGBT. Dobrze, ale obrażajcie ich sobie z osobna. Nie zasłużyłem sobie na to, by być non stop obrażanym w komentarzach. Ulegacie PiSowskiej nagonce. Brniecie w to razem z nimi, choć w podświadomości wiecie, że ten chwytliwy temat, ma zamazać afery PiSu i Karakana.
  Przestańcie obrażać wszystkich! W partii KORWiN dziala mnóstwo homoseksualistów, nie wiecie o tym? Nie lubicie określonych osób, czy instytucji to piszcie o nich, ale nie włączajcie w to homosi, którzy nawet nie myślą i nie interesują się żadnymi bachorami!

  • @Wie heft gebbelt
   Idź kup od swoich przyjaciół sowietów kałacha i zrób porządek. Już tacy byli samozwańcy, co to kijem Wisłę zawracać chcieli.

Comments are closed.