Wielki dramat Dody! Piosenkarka wynajmuje mieszkanie i zawiesza karierę. Wszystko przez nowotwór

Zdjęcie z mieszkania do wynajęcia oraz Doda. / foto: Facebook/YouTube
Zdjęcie z mieszkania do wynajęcia oraz Doda. / foto: Facebook/YouTube

Doda przeżywa prawdziwy dramat, piosenkarka musi przerwać karierę, a jej mieszkanie zostało wystawione do wynajęcia. Choć nie wiadomo czy drugi fakt jest powiązany z tym pierwszym, to jednak ogłoszenie o wynajęciu mieszkania pojawiło się tuż po podaniu wiadomości o zawieszeniu kariery.

Piosenkarka póki co przekłada wszystkie swoje plany i zobowiązania zawodowe, a wszystko przez stan zdrowia jednego z członków rodziny piosenkarki. – Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – napisała na Facebooku Dorota Rabczewska.

Dorota Rabczewska-Stępień poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że zawiesza swoją działalność zawodową. Wszystko przez chorobę nowotworową, która pojawiła się w jej rodzinie.

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – napisała na Facebooku znana piosenkarka.

Piosenkarka wystawiła również na wynajem swój apartament na osiedlu Biały Kamień w Warszawie. Mieszkanie ma powierzchnię 140 metrów kwadratowych i składa się z dwóch pięter, a dodatkowo posiada prywatny ogród na dachu.

Za widoczny na zdjęciach wystrój wnętrz Dody odpowiadają Ewa Majewska i Adriana Zintel z Pogotowia Wnętrzarskiego, które urządziły mieszkanie w ubiegłym roku.

Pod koniec zeszłego roku Doda przekazała nam klucze od swojego apartamentu. Razem z nimi dostałyśmy duży kredyt zaufania i wolną rękę w działaniu – zdradziły projektantki.

Nie wiadomo czy wynajęcie mieszkania ma związek z przykrymi informacjami, czyli nowotworem, który pojawił się w rodzinie wokalistki, o czym Doda informowała kilka dni temu.

Mieszkanie Dody do wynajęcia. / foto: Facebook/officialdoda
Mieszkanie Dody do wynajęcia. / foto: Facebook/officialdoda